Cargill

Lista Referencyjna – Projekty Komercyjne
Osoby zatrudnione w firmie Gamma to profesjonaliści. Udało się im w krótkim czasie zintegrować osoby uczestniczące w spotkaniu. Pomysłowe zadania na początku spotkania na sali, niezwykle szybko pozwoliły wszystkim wspaniale się bawić.
zdjęcie - Cargill
W czerwcu 2016 roku firma Gamma D. Didiuk i M. Wasilewski Sp. J. z siedzibą w Warszawie, przeprowadziła dla pracowników naszej firmy Cargill Poland Sp. z o.o., Warsztaty integracyjne p.t. „Sztafeta doskonałości”. Spotkanie składało się z dwóch części. Pierwsza, to „przejście przez szachownicę”. Druga część, to „slalom przez tor przeszkód”.

W obu przypadkach, „zabawy" pozwoliły nam zobaczyć, na jakim etapie jesteśmy, jeśli chodzi o współpracę w zespole, ocenić umiejętności współpracy w grupie, zaznaczyć kwestię zaufania do kolegów, co warto zrobić, aby zintegrować grupę. Firma Gamma przygotowała program doskonale. Zajęcia były bardzo ciekawe, zajmujące i integrujące grupę.

Druga część zajęć, związana z pokonaniem toru przeszkód, wymagała od grupy odnalezienia się w zespołach, wpasowania siebie w najlepiej odpowiadającą rolę i zgraniu współpracy. Wymyślone zadania były niezwykle pomysłowe i tak dobrane, aby grupa była w stanie zmieścić się w czasie z ich wykonaniem. A trzeba dodać, że nie były łatwe. Uczestnicy zostali postawienie przed koniecznością wytężenia swojej wyobraźni, aby korzystając z dostarczonych przez firmę materiałów, skonstruować takie rozwiązania, aby dotrzeć szczęśliwie do końca na czas. Wszyscy byliśmy miło zaskoczeni niezwykłymi pomysłami i rozwiązaniami, które zostały użyte w tej grze przez naszych kolegów.

Osoby zatrudnione w firmie Gamma to profesjonaliści. Udało się im w krótkim czasie zintegrować osoby uczestniczące w spotkaniu. Pomysłowe zadania na początku spotkania na sali, niezwykle szybko pozwoliły wszystkim wspaniale się bawić.

Z przyjemnością możemy polecić firmę Gamma, jako odpowiedzialny zespół do przygotowania warsztatów. Zajęcia, poprowadzone przez tę firmę, z pewnością pomogą odpowiedzieć na wiele pytań dotyczących zarządzania lub integracji w firmie.

Gamma - newsletter

Newsletter

Bądź na bieżąco z nowymi treściami wikiGammy. Zapisz się do naszego newslettera.

Zobacz nasze

referencje i case studies

Referencje

Projekty komercyjne

Referencje

Administracja publiczna

Referencje

Pełna lista referencyjna

Case studies

Zestawienie case studies

Daj nam poznać TWOJE POTRZEBY

Telefon
Zadzwoń do nas:

tel.:505 273 550,

Miejsce

ul. Farysa 64
01-971 Warszawa

Mapa
Znajdź nas na mapie

Zobacz mapę

lub użyj formularza
kontakt

ul. Farysa 64
01-971 Warszawa
NIP: 113-26-90-108

firma szkoleniowa

Strona należy do grupy Gamma realizującej szkolenia eksperckie, sprzedażowe, managerskie, farmaceutyczne oraz team building dla firm. Firma szkoleniowa 2021 roku.
© Konsorcjum Szkoleniowo-Doradcze Gamma spółka z ograniczoną odpowiedzialnością spółka komandytowa
Wszelkie prawa zastrzeżone. Szkolenia dla firm i administracji.