ENERGA

Lista Referencyjna – Projekty Komercyjne
Jesteśmy zadowoleni ze współpracy z firmą Gamma oraz jakości szkoleń, które przeprowadzono dla naszych pracowników. Na bazie naszych doświadczeń, możemy polecić tę firmę, jako rzetelnego partnera w zakresie realizacji tego typu szkoleń.a
zdjęcie - ENERGA
Firma szkoleniowa Gamma zrealizowała cykl szkoleń zamkniętych z tematyki Komunikacja interpersonalna dla pracowników spółki ENERGA SA. Szkolenia odbyły się w dniach 27-28.08.2014 r. (czas trwania to 16 godzin), 21– 22.05.2015 r. (czas trwania 16 h). Uczestnicy kursu uzyskali certyfikaty potwierdzające ukończenie szkoleń.

Dodatkowo, firma Gamma zrealizowała dla ENERGA SA projekt mający na celu integrację pracowników. Przedsięwzięcie to odbyło się w dniu 01.10.2014 r. i trwało 8 godzin.

Szkolenia zostały przeprowadzone profesjonalnie i z zaangażowaniem po stronie trenerów. Posiadali oni dużą wiedzę merytoryczną z zakresu prowadzonego szkolenia, którą przekazywali uczestnikom w sposób jasny i zrozumiały, stosując przy tym różne metody aktywizacji uczestników. Treści teoretyczne stały się podstawą dla praktycznych zastosowań i grupowych dyskusji – uczestnicy mieli okazję, aby tworzyć różne pomysły na praktyczną realizację założeń teoretycznych. W dostarczonych materiałach wykorzystano liczne komponenty interaktywne, wpływające zarówno na atrakcyjną formę przekazu, jak i na aktywizację użytkowników w procesie przyswajania wiedzy.

Projekt szkoleniowy zamknięty został poprzez przesłanie do ENERGA SA raportu poszkoleniowego, który zawierał zagregowane oceny uczestników (z ankiet po szkoleniu) oraz ocenę grupy szkolonej przez trenera ze wskazaniem dodatkowych innych form poszerzania wiedzy przez uczestników.

Jesteśmy zadowoleni ze współpracy z firmą Gamma oraz jakości szkoleń, które przeprowadzono dla naszych pracowników. Na bazie naszych doświadczeń, możemy polecić tę firmę, jako rzetelnego partnera w zakresie realizacji tego typu szkoleń.


Podstawą efektywnej pracy zespołu jest skuteczna komunikacja. Poznaj zasady i narzędzia ułatwiające komunikację. Odważniej i efektywniej buduj relacje biznesowe. Zapraszamy do wzięcia udziału w szkoleniach: komunikacja w biznesie szkolenie, szkolenie z asertywności, szkolenie - motywacja.
Gamma - newsletter

Newsletter

Bądź na bieżąco z nowymi treściami wikiGammy. Zapisz się do naszego newslettera.

Zobacz nasze

referencje i case studies

Referencje

Projekty komercyjne

Referencje

Administracja publiczna

Referencje

Pełna lista referencyjna

Case studies

Zestawienie case studies

Daj nam poznać TWOJE POTRZEBY

Telefon
Zadzwoń do nas:

tel.:505 273 550,

Miejsce

ul. Farysa 64
01-971 Warszawa

Mapa
Znajdź nas na mapie

Zobacz mapę

lub użyj formularza
kontakt

ul. Farysa 64
01-971 Warszawa
NIP: 113-26-90-108

firma szkoleniowa

Strona należy do grupy Gamma realizującej szkolenia eksperckie, sprzedażowe, managerskie, farmaceutyczne oraz team building dla firm. Firma szkoleniowa 2021 roku.
© Konsorcjum Szkoleniowo-Doradcze Gamma spółka z ograniczoną odpowiedzialnością spółka komandytowa
Wszelkie prawa zastrzeżone. Szkolenia dla firm i administracji.