NAV agency

Lista Referencyjna – Projekty Komercyjne

Szkolenie zostało przeprowadzone bardzo profesjonalnie, na co złożyły się przede wszystkim: przygotowanie trenera do pracy z grupą, doświadczenie trenera, pozwalające na bieżące udzielanie feedbacku uczestnikom, plan szkolenia podzielony na część teoretyczną i praktyczną, jak również otwarta osobowość Trenera.

zdjęcie - NAV agency

18.08.2017 roku Pani Emilia Wiśniewska - trener Projekt Gamma, przeprowadziła zamknięte szkolenie dla pracowników NAV agency z zakresu „Zarządzanie sobą w czasie i organizacja pracy".

Szkolenie zostało przeprowadzone bardzo profesjonalnie, na co złożyły się przede wszystkim: przygotowanie trenera do pracy z grupą, doświadczenie trenera, pozwalające na bieżące udzielanie feedbacku uczestnikom, plan szkolenia podzielony na część teoretyczną i praktyczną, jak również otwarta osobowość   Pani Emilii, co przełożyło się na przyjazną atmosferę szkolenia. Szkolenie zostało ocenione przez pracowników pozytywnie, a wiedza wyniesiona z niego - mogła zostać wdrożona już następnego dnia.

W związku z powyższym polecam korzystanie z usług Gamma w zakresie rozwoju kompetencji miękkich twardych pracowników.

Podstawą efektywnej pracy zespołu jest skuteczna komunikacja. Poznaj zasady i narzędzia ułatwiające komunikację. Odważniej i efektywniej buduj relacje biznesowe. Zapraszamy do wzięcia udziału w szkoleniach: komunikacja w biznesie szkolenie, szkolenie z asertywności, szkolenie - motywacja.
Gamma - newsletter

Newsletter

Bądź na bieżąco z nowymi treściami wikiGammy. Zapisz się do naszego newslettera.

Zobacz nasze

referencje i case studies

Referencje

Projekty komercyjne

Referencje

Administracja publiczna

Referencje

Pełna lista referencyjna

Case studies

Zestawienie case studies

Daj nam poznać TWOJE POTRZEBY

Telefon
Zadzwoń do nas:

tel.:505 273 550,

Miejsce

ul. Farysa 64
01-971 Warszawa

Mapa
Znajdź nas na mapie

Zobacz mapę

lub użyj formularza
kontakt

ul. Farysa 64
01-971 Warszawa
NIP: 113-26-90-108

firma szkoleniowa

Strona należy do grupy Gamma realizującej szkolenia eksperckie, sprzedażowe, managerskie, farmaceutyczne oraz team building dla firm. Firma szkoleniowa 2021 roku.
© Konsorcjum Szkoleniowo-Doradcze Gamma spółka z ograniczoną odpowiedzialnością spółka komandytowa
Wszelkie prawa zastrzeżone. Szkolenia dla firm i administracji.