Pharma Nord

Lista Referencyjna – Projekty Komercyjne
Również osoba trenera została dopasowana do naszych potrzeb i preferencji a jego doświadczenie trenerskie i biznesowe stanowiło wartość dodaną szkolenia. Zajęcia wyróżniała praktyczna i dynamiczna forma prowadzenia
zdjęcie - Pharma Nord
W związku z przeprowadzeniem dla nas we wrześniu 2010 r. warsztatów szkoleniowych na temat: „Sztuka kreowania ambasadorów produktu" oraz warsztatów szkoleniowych na temat: „Obsługa klienta wewnętrznego” udzielamy referencji firmie Gamma Sp.j.

Zarówno przygotowanie do przeprowadzenia szkolenia, badanie potrzeb naszych pracowników, jak również same treści oraz forma ich przekazania w trakcie szkolenia spełniły w pełni nasze oczekiwania.

Również osoba trenera została dopasowana do naszych potrzeb i preferencji a jego doświadczenie trenerskie i biznesowe stanowiło wartość dodaną szkolenia. Zajęcia wyróżniała praktyczna i dynamiczna forma prowadzenia. Pracownicy mogli aktywnie uczestniczyć w warsztatach. Zostały dotrzymane wszelkie uzgodnienia i warunki umowy. Zdobyta wiedza i umiejętności przyczynią się do podniesienia kwalifikacji naszych pracowników.

Współpracuje z nami ponad stu trenerów. W 2016 roku przeszkoliliśmy ponad sześć tysięcy klientów indywidualnych i ponad tysiąc klientów instytucjonalnych. Zostaliśmy firmą szkoleniową roku. Oferujemy szkolenia dla sprzedawców, szkolenia HR i szkolenia administracja. Zapoznaj się z naszymi szkoleniami.

Gamma - newsletter

Newsletter

Bądź na bieżąco z nowymi treściami wikiGammy. Zapisz się do naszego newslettera.

Zobacz nasze

referencje i case studies

Referencje

Projekty komercyjne

Referencje

Administracja publiczna

Referencje

Pełna lista referencyjna

Case studies

Zestawienie case studies

Daj nam poznać TWOJE POTRZEBY

Telefon
Zadzwoń do nas:

tel.:505 273 550,

Miejsce

ul. Farysa 64
01-971 Warszawa

Mapa
Znajdź nas na mapie

Zobacz mapę

lub użyj formularza
kontakt

ul. Farysa 64
01-971 Warszawa
NIP: 113-26-90-108

firma szkoleniowa

Strona należy do grupy Gamma realizującej szkolenia eksperckie, sprzedażowe, managerskie, farmaceutyczne oraz team building dla firm. Firma szkoleniowa 2021 roku.
© Konsorcjum Szkoleniowo-Doradcze Gamma spółka z ograniczoną odpowiedzialnością spółka komandytowa
Wszelkie prawa zastrzeżone. Szkolenia dla firm i administracji.