Spomlek

Lista Referencyjna – Projekty Komercyjne

Wartością współpracy z firmą Gamma jest duże doświadczenie w realizacji usług dla zakładów produkcyjnych. Dzięki temu trener Gamma, poza moderowaniem, wypracowywaniem rozwiązań wraz z uczestnikami mogła dzielić się sprawdzonymi praktykami z branży

zdjęcie - Spomlek

Potwierdzamy, że firma Gamma zrealizowała z powodzeniem pilotażowy program dla jednego z zakładów produkcyjnych Mleczarni Spomlek. Projekt dotyczył obszaru motywacji i zaangażowania pracowników - obejmował działania szkoleniowe i doradcze dla Zarządu, dyrektorów pionów oraz kierowników. Wartością współpracy z firmą Gamma jest duże doświadczenie w realizacji usług dla zakładów produkcyjnych.

Dzięki temu trener Gamma, Edyta Adamczyk poza moderowaniem, wypracowywaniem rozwiązań wraz z uczestnikami mogła dzielić się sprawdzonymi praktykami z branży. Przygotowanie i kompetencje trenerki powodowało, że nasi pracownicy znaleźli w trenerze Gammy partnera do rozmów, doradcę, z którym możliwe było wypracowanie rozwiązania możliwego do zastosowania w ich rzeczywistości zawodowej.

Program pilotażowy został na tyle pozytywnie oceniony, że zostanie wdrożony w kolejnych zakładach produkcyjnych.

Wystawiamy referencje firmie Gamma z prawdziwą przyjemnością.

Podstawą efektywnej pracy zespołu jest skuteczna komunikacja. Poznaj zasady i narzędzia ułatwiające komunikację. Odważniej i efektywniej buduj relacje biznesowe. Zapraszamy do wzięcia udziału w szkoleniach: komunikacja w biznesie szkolenie, szkolenie z asertywności, szkolenie - motywacja.
Gamma - newsletter

Newsletter

Bądź na bieżąco z nowymi treściami wikiGammy. Zapisz się do naszego newslettera.

Zobacz nasze

referencje i case studies

Referencje

Projekty komercyjne

Referencje

Administracja publiczna

Referencje

Pełna lista referencyjna

Case studies

Zestawienie case studies

Daj nam poznać TWOJE POTRZEBY

Telefon
Zadzwoń do nas:

tel.:505 273 550,

Miejsce

ul. Farysa 64
01-971 Warszawa

Mapa
Znajdź nas na mapie

Zobacz mapę

lub użyj formularza
kontakt

ul. Farysa 64
01-971 Warszawa
NIP: 113-26-90-108

firma szkoleniowa

Strona należy do grupy Gamma realizującej szkolenia eksperckie, sprzedażowe, managerskie, farmaceutyczne oraz team building dla firm. Firma szkoleniowa 2021 roku.
© Konsorcjum Szkoleniowo-Doradcze Gamma spółka z ograniczoną odpowiedzialnością spółka komandytowa
Wszelkie prawa zastrzeżone. Szkolenia dla firm i administracji.