Gallup Strengths Solutions

Uwaga! Jest to projekt przeznaczony dla działów HR, które chcą wdrożyć proces rozwoju talentów w obszarach: sprzedaży, menadżerskim, Human Resources i dla specjalistów.

Gallup Strengths Solutions: Mocne Strony w Organizacji to kompleksowy zestaw rozwiązań, który bazuje na odkrywaniu, rozwijaniu i zagospodarowywaniu talentów pracowników i szerzej zespołów, aby podnosić efektywność osobistą i organizacyjną przy jednoczesnym zadbaniu o poczucie satysfakcji pracowników.

Projekty Gallup Strengths Solutions:

  • „Sprzedaż na skrzydłach talentów” skierowana jest do działów sprzedaży i koncentruje się na wykorzystaniu mocnych stron w procesie sprzedażya.
  • „Menedżer – mistrz wykorzystania mocnych stron” jest zaprojektowana z myślą o menedżerach – zrozumienie i wykorzystanie mocnych stron.
  • „Specjaliści w świecie mocnych stron” pomaga specjalistom odkryć, jak identyfikacja i wykorzystanie mocnych stron może zwiększyć efektywność i satysfakcję z pracy.
  • „HR Excellence: Strengths-Focused Solutions” to programy skierowane do całej firmy, obejmujące procesy HR w ramach Candidate Expirience oraz Employee Journey.

Trenerzy Gallup Strengths Solutions:

Katarzyna Bieleniewicz

Certyfikowany trener i konsultant Gallup® Certified Strengths Coach. Specjalizuje się w profesjonalnej diagnozie talentów i mocnych stron z użyciem narzędzia CliftonStrenghts. Mentor Fundacji Kobieta Niezależna.

Joanna Brzozowska-Wabik

Prowadzi procesy odkrywania talentów osób indywidualnych i zespołów zgodnie z metodologią Gallupa będąc Certyfikowanym Trenerem Mocnych Stron. Współpracowała m.in. z takimi klientami jak Grupa ANG, Admind, Fundacja Techsoup czy ABB.

Ewelina Berniak

Ekspertka talentów, certyfikowana przez Gallupa – Strengths Coach, trenerka i facilitatorka. Szkoli menedżerów i liderów organizacji w narzędziach Gallupa.

Katarzyna Nawrocka

Ekspertka HR z 16-letnim doświadczeniem. Dyplomowana trenerka i coach. Jest certyfikowanym coachem Strengths Community. Pracuje na narzędziu CliftonStrengths® (talenty Gallupa).

Porozmawiajmy o Gallup Strengths Solutions

Jest to wieloetapowy projekt, który wymaga konsultacji z naszym Business Development Managerem.
Gdy poznamy Twoje oczekiwania zaproponujemy programy, rekomendacje, przytoczymy wartościowe case studies, przedstawimy kompleksowe rozwiązania.

Jeśli potrzebny jest szybszy kontakt zadzwoń a nasz front office manager zajmie się Twoją sprawą:
tel:. 505 273 550
e-mail: biuro@projektgamma.pl

kontakt

ul. Farysa 64
01-971 Warszawa
NIP: 113-26-90-108

firma szkoleniowa

Strona należy do grupy Gamma realizującej szkolenia eksperckie, sprzedażowe, managerskie, farmaceutyczne oraz team building dla firm. Firma szkoleniowa 2021 roku.
© Konsorcjum Szkoleniowo-Doradcze Gamma spółka z ograniczoną odpowiedzialnością spółka komandytowa
Wszelkie prawa zastrzeżone. Szkolenia dla firm i administracji.