Poznaj dobre praktyki z polskiego i międzynarodowego rynku oraz interesujące badania, statystyki i trendy!

Umów się na spotkanie inspiracyjne!

Zespół trenerów i ekspertów naszej firmy liczy ponad 100 osób. Nie sposób, aby wszyscy trenerzy specjalizowali się w każdym z obszarów. Podzieliliśmy nasze linie szkoleniowe na osobne centra kompetencyjne. Każde z nich ma swojego lidera, który zarządza trenerami z danego obszaru i dba o stałą aktualizację i wprowadzanie nowości to propozycji szkoleniowej.

Nasze centra kompetencyjne to:

Leadership i zarządzanie

Sprzedaż

Zarządzanie projektami

Procesy i narzędzia HR

Efektywność Osobista

Sposobem na to, aby poznać nowości szkoleniowe oraz trendy w danej grupie kompetencji jest spotkanie inspiracyjne z liderem jednego z centrów kompetencyjnego. Czego spodziewać się po spotkaniu?

  • Przedstawimy trendy szkoleniowe – jakich wyzwań doświadczają firmy z branży (mamy setki klientów i łatwo nam sięgać po doświadczenie branżowe oraz wskazywać wspólne mianowniki)
  • Zapoznamy z wynikami badań dot. rozwoju, kompetencji, statystycznych
  • Podsumujemy dobre praktyki biznesowe, działów HR, współpracy HR z zarządami, biznesem
  • Opowiemy o dyskusjach toczących się na międzynarodowych think tankach HR’owych, aby wskazać przyszłe wyzwania dla HR i organizacji

Jeżeli interesuje Cię bezpłatne spotkanie inspiracyjne z wybranym ekspertem, liderem odpowiedniego centrum kompetencyjnego wskaż odpowiedni obszar. Odezwiemy się, aby skoordynować właściwą formę i termin.

Umów się na spotkanie inspiracyjne!

kontakt

ul. Farysa 64
01-971 Warszawa
NIP: 113-26-90-108

firma szkoleniowa

Strona należy do grupy Gamma realizującej szkolenia eksperckie, sprzedażowe, managerskie, farmaceutyczne oraz team building dla firm. Firma szkoleniowa 2021 roku.
© Konsorcjum Szkoleniowo-Doradcze Gamma spółka z ograniczoną odpowiedzialnością spółka komandytowa
Wszelkie prawa zastrzeżone. Szkolenia dla firm i administracji.