Wybierz właściwe spośród wielu.

Zdobywanie dodatkowej wiedzy i umiejętności jest podstawą na dzisiejszym rynku pracy. Im bardziej jesteśmy wykształceni, im więcej umiejętności posiadamy jesteśmy o wiele bardziej poszukiwani na rynku pracy i możemy liczyć na o wiele większe zatrudnienie.

zdjęcie - (the_title())


Wybierz właściwe spośród wielu.

Zdobywanie dodatkowej wiedzy i umiejętności jest podstawą na dzisiejszym rynku pracy. Im bardziej jesteśmy wykształceni, im więcej umiejętności posiadamy jesteśmy o wiele bardziej poszukiwani na rynku pracy i możemy liczyć na o wiele większe zatrudnienie.

Jednak jak zdobyć dodatkową wiedzę i umiejętności ? Możemy rozpocząć inny kierunek nauki w szkołach wyższych, możemy uczęszczać na praktyki w różnych firmach, lecz często bywa tak, że trudno jest znaleźć takową firmę.

Najlepszym rozwiązaniem jest skorzystać z oferty wielu firm i zapisać się na interesujący nas kurs. Pozwoli nam to zdobyć wiedzę z konkretnego zakresu czy branży, ponadto możemy liczyć na certyfikaty i potwierdzenia naszej nauki.

Na terenie Gdańska jest wiele firm oferujących bardzo zróżnicowane kury, spośród których na pewno znajdziesz coś dla siebie.

Pierwsza z firm to Towarzystwo Oświatowe 'Profil' . Oferują oni między innymi szkolenia z zarządzania i obrotu, szkolenia z BHP, szkolenia na mediatora.

Kolejna to firma Personia. Oferują wszelkiego rodzaju szkolenia związane z ekonomią, biznesem i zarządzanie. Znajdziesz tam również szkolenia z menadżeryzmu czy coachingu.

ADEPT S. C. oferuje szkolenia dla firm i urzędów oraz osób prywatnych. Tematem tych szkoleń jest profesjonalne prowadzenie konferencji i spotkań. Pokazują one jak prowadzić rozmowy i konferencje. Jak się do nich przygotować oraz czego nie powinno się robić.

Lean Idea oferuje kursy i szkolenia dla właścicieli firm i menadżerów. Przekazują oni wiedzę przydatną do rozwoju firmy, do poprawy jej wydajności oraz ogólnego zadowolenia pracowników. Dzięki niej będziesz mógł nauczyć się jak skuteczniej zarządzać i planować rozwój firmy, jak prowadzić dyskusję wewnątrz firmy, jak dogadywać się z pracownikami.

Firmą która oferuje wiele szkoleń, głównie na indywidualne zamówienie jest PERSPECTA. Oferują różne szkolenia zamknięte, otwarte, zarówno z bankowości, księgowości jak i zarządzania.

Jest to tylko kilka firm działających na terenie Gdańska, mamy nadzieję że spośród nich znajdziecie szkolenia dla was jak i waszej firmy.

ZOBACZ OSTATNIE ARTYKUŁY

z tej strefy wiedzy

Project management (czyli zarządzanie projektami) to szereg czynności mających na celu zrealizowanie wszystkich związanych z danym projektem założeń. Zajmują się nim osoby wchodzące w skład specjalnych zespołów projektowych, a ich praca stanowi podstawę działalności wielu przedsiębiorstw.
AGILE to coraz popularniejsze w każdej większej (i mniejszej) firmie pojęcie związane z realizacją projektów biznesowych. Z pewnością każda osoba zatrudniona w takim miejscu choć raz się z nim spotkała.
Nawet zespół złożony z doskonale wykształconych i kompetentnych pracowników nie będzie w stanie sprawnie realizować swoich zadań, jeśli zabraknie w nim odpowiedniego kierownictwa. Zawsze niezbędna jest osoba nadzorująca wszystkie czynności wykonywane przez pracowników.
Aby proces produkcyjny w zakładzie przemysłowym mógł przebiegać sprawnie, potrzebna jest przynajmniej jedna kompetentna osoba kontrolująca prawidłowe wykonywanie wszystkich prac. Zadanie to spoczywa na barkach mistrza zakładu produkcyjnego.
Profesjonalny zakład przemysłowy przypomina żywy organizm. Cały proces produkcji składa się z wielu etapów, które z kolei powiązane są z konkretnymi częściami zakładu oraz maszynami. Jeśli na którymkolwiek z tym etapów pojawią się opóźnienia lub błędy, zawsze ucierpi na tym cały proces.

strefy wiedzy

WikiGamma
WikiGamma

Autorskie raporty, wartościowy know-how, pigułki wiedzy.

Gamma Q&A
Gamma Q&A

Odpowiedzi na często pojawiające się pytania z obszaru HR.

Artykuły eksperckie
Artykuły eksperckie

Artykuły związane ze szkoleniami eksperckimi.

Video
Video

WikiGamma w formacie video.

Recenzje książek
Recenzje, Stanowiska pracy

Recenzje książek, lista najpopularniejszych zawodów.

Artykuły
Artykuły, Artykuły cd., Prawo

Standardowe informacje z obszaru szkoleń.

ZOBACZ NAJBLIŻSZE SZKOLENIA

powiązane z tematem artykułu

Daj nam poznać TWOJE POTRZEBY

Telefon
Zadzwoń do nas:

tel.:505 273 550,

Miejsce

ul. Farysa 64
01-971 Warszawa

Mapa
Znajdź nas na mapie

Zobacz mapę

lub użyj formularza
kontakt

ul. Farysa 64
01-971 Warszawa
NIP: 113-26-90-108

firma szkoleniowa

Strona należy do grupy Gamma realizującej szkolenia eksperckie, sprzedażowe, managerskie, farmaceutyczne oraz team building dla firm. Firma szkoleniowa 2021 roku.
© Konsorcjum Szkoleniowo-Doradcze Gamma spółka z ograniczoną odpowiedzialnością spółka komandytowa
Wszelkie prawa zastrzeżone. Szkolenia dla firm i administracji.