Mini team building, czyli formaty, które mogą inspirować i zmieniać duże i ważne wydarzenia.

Mini team building

Mini team building, czyli format, które mogą inspirować i zmieniać duże i ważne wydarzenia. Poznaj: Przepis na integrację, Mosty, Polski Program Kosmiczny!

Minimize me! – świat oczekuje rozwiązań kompaktowych, skondensowanych, intensywnych, gwarantujących najlepszy stosunek poświęconego czasu do uzyskanego efektu w postaci energii, emocji, pozytywnego nastawiania.  Mini team building jest odpowiedzią te potrzeby. Nasze krótkie formy integracyjne znakomicie sprawdzają się jako uatrakcyjnienie tradycyjnego szkolenia, konferencji, spotkania z klientami. Mogą zająć ok. 60 minut, ale są zapamiętane na długo.

Proponujemy trzy formaty mini team buildingowe:

  • Przepis na integrację
  • Mosty
  • Polski Program Kosmiczny - Rekrutacja

Przepis na integrację


Gracze wcielają w kucharzy i kucharki. Ich zadaniem będzie utworzenie możliwie wielu jak najbardziej skomplikowanych potraw przy użyciu otrzymanych składników. Zwycięstwo w grze możliwe będzie dzięki skutecznej pracy zespołowej, wyobraźni i kreatywności w nawiązywaniu relacji z pozostałymi uczestnikami gry.

Uczestnicy otrzymują kilka bazowych składników oraz przepisów. Każdy po przynajmniej jednej karcie z obu kategorii. Losowe rozłożenia tych elementów pomiędzy uczestnikami pozwoli na mniej przewidywalny przebieg gry i większą liczbę kombinacji. Do ułożenia będzie około 30 przepisów. Uczestnicy muszą odnaleźć osoby z odpowiednimi składnikami i umówić się z nimi na gotowanie.

Dodatkowe składniki będzie można uzyskać w specjalnych minigrach integracyjnych prowadzonych przez naszych animatorów. Będą to m.in. kalambury, interaktywna plansza czy tworzenie sieci przy pomocy liny. Po wykonaniu zadania grupa otrzymuje nowe składniki i możliwość realizacji kolejnych potraw. Po upływie wyznaczonego czasu wyłoniony zostaje zwycięzca i gra się kończy.

Scenariusz gry odwołuje się do popularnych formatów pokazów kulinarnych oraz mody na gotowanie. Przepisy oraz składniki mają za zadanie pobudzić wyobraźnię, a treści dodane do gry ułatwią employer branding i komunikację wewnętrzną.

Mosty


Uczestnicy wydarzenia przy okazji konferencji otrzymują dziwne przedmioty o bliżej nieokreślonym charakterze. Różnokolorowe elementy konstrukcyjne i fragmenty instalacji elektrycznej mają ukrytą funkcję. Po środku przestrzeni konferencyjnej ustawione zostały stoły, które po bliższym zbadaniu okazują się być niekompletnymi makietami. Wielkoformatowa plansza podzielona jest siatką rzek i przeszkód terenowych. Zadaniem graczy jest wspólne odkrycie funkcji otrzymanych przedmiotów i stworzenie działającego jak najlepiej mechanizmu.

Mechanizm ten złożony będzie z modeli elektrycznych pociągów i mostów budowanych zgodnie z różnorodnymi zasadami. Jedna plansza przeznaczona będzie dla maksymalnie 20 osób grających przy niej jednocześnie. Możliwe jest stworzenie wariantu zarówno kooperacyjnego jak i rywalizacyjnego dla większych grup, które równolegle będą rozwiązywały swoje zagadki. Gra nie posiada linii fabularnej, a jej zasady gracze odkryją stopniowo poprzez eksperymentowanie i badanie efektów działań. Tajemnica i możliwość jej odkrywania wzbudzi ciekawość uczestników i skłoni do udziału w grze także niezdecydowanych.

Gra będzie świetną okazją do lepszego poznania się, zbudowania energii wydarzenia i rozwinięcia umiejętności pracy zespołowej. Wyzwanie będzie wymagać szybkiej i sprawnej komunikacji, abstrakcyjnego myślenia oraz kreatywności. Wszystko w świetnej atmosferze tworzonej przez unikatową scenografię oraz profesjonalnych animatorów.

Polski Program Kosmiczny – Rekrutacja


Wszyscy śmiałkowie mogą sprawdzić swoje siły i możliwości w szeregu testów przygotowanych przez członków zespołu Polskiego Programu Kosmicznego. Niezwykłe konkurencje przygotowane zostały w jednym celu – wyłonienia nowego Mirosława Hermaszewskiego i powrót Polski w kosmos. Tym razem na stałe!

Uczestnicy dostają krótką instrukcję wraz z kartą rekruta. Karta zawiera informacje o dostępnych w formule open space stanowiskach PPK. Po podejściu do aktywności uczestnicy zostaną wprowadzeni w zasady danej gry a po jej zakończeniu otrzymają informację zwrotną i odpowiednią nagrodę. Wśród zadań pojawią się wyzwania logiczne, zręcznościowe, kreatywne i fabularne. Z szerokiego katalogu na etapie przygotowawczym wybierzemy te pasujące najlepiej do potrzeb zespołu i jego poczucia bezpieczeństwa.

Zależnie od wielkości grupy dla graczy dostępne będą specjalne zadania zespołowe. Każde z nich wymagać będzie zebranie odpowiednio dużej grupy zawodników (5-8-12 itd.). Po zebraniu tej liczby osób gracze rozpoczynają wykonywanie dodatkowej misji. Zadania będą miały na celu pobudzenie w zespole ducha kooperacji. Na koniec gry ogłoszone zostaną wyniki a najlepsi kandydaci otrzymają specjalne medale i przypinki pamiątkowe.

Mieliśmy przyjemność

PRACOWAĆ DLA:

Portfolio naszych realizacji:

Może być fun, może być smart. Ty wybierz proporcje!

Spotkanie integracyjne, wyjazdy integracyjne dla firm z perspektywy pracownika to czas, w którym powinien czuć się doceniony. Spotkanie integracyjne, które zostaje na ustach i w sercach pracowników jest nieszablonowe, dopracowane na poziomie szczegółów, uwzględniające ich wcześniejsze doświadczenia i obecne oczekiwania.

Uwalniamy dobre emocje – od środka na zewnątrz

Szkolenia outdoor – uwalniamy dobre emocje od środka na zewnątrz. Poznaj nasze szkolenia outdoor – na słońce i na deszcz!

Nic tak nie łączy jak warsztaty kulinarne! Team building smacznie, energetycznie i z pomysłem!

Gotowanie to muzyka XXI wieku. Warsztaty kulinarne są trendy, dają radość i są… praktyczne. Wspólne kucharzenie zbliża ludzi, a smakowanie tego co wspólnie ugotowali daje jeszcze większą przyjemność. Warsztaty kulinarne w formie team building prowadzą uznani szefowie kuchni, doświadczeni w prowadzeniu takich eventów.

Mini team building, czyli formaty, które mogą inspirować i zmieniać duże i ważne wydarzenia.

Mini team building, czyli format, które mogą inspirować i zmieniać duże i ważne wydarzenia. Poznaj: Przepis na integrację, Mosty, Polski Program Kosmiczny!

Niepowtarzalny klimat, dobry nastrój, niezwykłe przeżycia, czyli imprezy firmowe i integracyjne

Atrakcje wieczorne, wieczorna integracja jest równie ważna jak ta w ciągu dnia. Atrakcje wieczorne poznaj nasze propozycje: próba ognia, czas prohibicji, magia bębnów, quiz firmowy, wiele innych.

Komponowanie jest jak gotowanie. Miesza się różne składniki, aby wyszedł smaczny utwór

venty tematyczne dla firm i wydarzenia team buildingowe typu indoor i outdoor dedykowane są grupom od 30 do 300 osób. Szczegółowy przebieg każdego projektu oraz ramy czasowe dostosowujemy każdorazowo do Państwa oczekiwań.

Własnoręcznie przygotowane dzieło daje najwięcej satysfkacji!

Warsztaty DIY – Do It Yourself to projekt realizowany jako samodzielne spotkanie integracyjne bądź uzupełnienie konferencji, spotkania firmowego czy szkolenia. 16 formatów warsztatów manualnych, które proponujemy nie zamyka możliwości w tym obszarze. Przygotowujemy również warsztaty dedykowane uwzględniające nawet bardzo specyficzne oczekiwania klientów (np. wybudowanie pieców węglowych i wypieczenie w nich pizzy).

Daj nam poznać TWOJE POTRZEBY

Telefon
Zadzwoń do nas:

tel.:505 273 550,

Miejsce

ul. Farysa 64
01-971 Warszawa

Mapa
Znajdź nas na mapie

Zobacz mapę

lub użyj formularza
kontakt

ul. Farysa 64
01-971 Warszawa
NIP: 113-26-90-108

firma szkoleniowa

Strona należy do grupy Gamma realizującej szkolenia eksperckie, sprzedażowe, managerskie, farmaceutyczne oraz team building dla firm. Firma szkoleniowa 2021 roku.
© Konsorcjum Szkoleniowo-Doradcze Gamma spółka z ograniczoną odpowiedzialnością spółka komandytowa
Wszelkie prawa zastrzeżone. Szkolenia dla firm i administracji.