Bezpłatny Webinar

Nowoczesne przywództwo jako odpowiedź
na wyzwania zmieniającej się rzeczywistości

7 czerwca 2022

Nowoczesne przywództwo jako odpowiedź na wyzwania zmieniającej się rzeczywistości

Biznes funkcjonuje od dłuższego czasu w rzeczywistości VUCA, która wymaga od liderów skuteczności, elastyczności, a także ciągłego rozwoju kompetencji, dzięki którym będą w stanie umiejętnie i skutecznie kierować zespołami.

Zmiany pojawiają się w dzisiejszym świecie tak szybko, że liderzy muszą robić dużo więcej niż tylko utrzymać kurs, żeby osiągnąć sukces.

Aby przetrwać, utrzymać i rozwijać zespoły lub karierę, potrzebują być elastyczni oraz umieć dostosować się do nieuniknionych zmian.

Kluczem do osiągnięcia tego jest ciągła i zwinna transformacja lidera. Jednocześnie coraz więcej liderów nie czuje się przygotowana na wyzwania nowej rzeczywistości. Z badania Digital Dimensions International z 2021 roku wynika, iż tylko 20% liderów wie jak działać w szybko zmieniającym się świecie.

W tym specjalnym webinarze ekspert przedstawi kluczowe transformacje i rozwiązania, które liderzy potrzebują zastosować w zakresie swojego przywództwa, a które wpłyną pozytywnie na ich rozwój zawodowy i osobisty.

Omawiane przykłady będą poparte przykładami z codziennych realizacji eksperta z klientami biznesowymi. Tematy, które poruszymy to:

  • Kluczowe transformacje w podejściu do przywództwa.
  • Jak liderzy wdrażają te transformacje w swoją pracę ze sobą i z zespołem.
  • Czego liderzy potrzebują od organizacji, aby być skutecznymi w swojej roli.

Webinar poprowadzi certyfikowany coach i trener przywództwa w zespole The John Maxwell Team – międzynarodowej organizacji, zrzeszającej coachów, trenerów i mówców w 124 krajach na świecie.

Webinar odbędzie się w terminie:

  • 7 czerwca 2022, godz. 10.00 – 11:30 (wraz sesją Q&A)

Aby zgłosić chęć udziału w wydarzeniu proszę wypełnić poniższy formularz.

Uwaga!

  • Prosimy o używanie przeglądarki Chrome bądź Microsoft Edge – one najlepiej współpracują z platformą Clickmeeting, na której odbędzie się wydarzenie.
  • W formularzu zgłoszenia prosimy o podawanie wyłącznie adresów firmowych.

Zapraszamy do udziału!

kontakt

ul. Farysa 64
01-971 Warszawa
NIP: 113-26-90-108

firma szkoleniowa

Strona należy do grupy Gamma realizującej szkolenia eksperckie, sprzedażowe, managerskie, farmaceutyczne oraz team building dla firm. Firma szkoleniowa 2021 roku.
© Konsorcjum Szkoleniowo-Doradcze Gamma spółka z ograniczoną odpowiedzialnością spółka komandytowa
Wszelkie prawa zastrzeżone. Szkolenia dla firm i administracji.