Lafarge

Case studies

W ramach współpracy Gammy z Lafarge zrealizowano akademię „efektywności osobistej” na którą składały się szkolenia z zakresu „Zarządzania sobą w czasie” oraz „Zarządzania stresem”. Szkolenia poprzedzone były zogniskowanymi wywiadami z Uczestnikam. Pozwoliło to trenrom poznać oczekiwania grup oraz poznać typowe sytuacje z miejsca pracy, które: wywołują silny stres, powodują niejasność w wyborze priorytetów oraz utrudniają organizację i efektywność .

zdjęcie - Lafarge

W ramach współpracy Gammy z Lafarge zrealizowano akademię „efektywności osobistej” na którą składały się szkolenia z zakresu „Zarządzania sobą w czasie” oraz „Zarządzania stresem”.

Szkolenia poprzedzone były zogniskowanymi wywiadami z Uczestnikam. Pozwoliło to trenrom poznać oczekiwania grup oraz poznać typowe sytuacje z miejsca pracy, które: wywołują silny stres, powodują niejasność w wyborze priorytetów oraz utrudniają organizację i efektywność .
 
Program szkolenia odzwierciedlał oczekiwania Uczestników, zaś analizowane przykłady i case studies dotyczyły wyłącznie pracy w Lafarge.

Szkolenia z zakresu „efektywności osobistej” bazowały na sztuce ustalania i przestrzegania harmonogramów, pracy z aplikacjami wspierającymi wydajność, współpracy międzydziałowej i pracy projektowej oraz na metodach priorytetyzacji zadań w dobie multitaskingu.Specjalny program dedykowany był także działom handlowym, które trenowały optymalizację pracy w siłach sprzedaży oraz podczas jazdy samochodem do klientów i partnerów Lafarge.

Szkolenia „Zarządzania stresem” odwoływały się do zjawiska samego stresu: który stres powoduje frustrację i wypalenie oraz jaki stres działa mobilizująco. Uczesnicy poznali także katalog skutecznych i nieskutecznych metod radzeniaa sobie ze stresem. Ponadto, Uczestnicy wzięli udział w relaksacjach oraz technikach które pozwalają zwalczyć stres na poziomie fizjologii. Kolejnym etapem były treningi mentalne, pozwalające zarządzić stresem na płaszczyźnie osobistych przekonań.

Zaproponowane i zrealizowane szkolenia cieszyły się dużą popularnością zarówno wśród Uczestników jak też Organziatorów.

Na uznanie wskazywał fakt otrzymania gotowych narzędzi, które od zaraz można zoastosować w miejscu pracy. Ponadto, zawartość treningów mentalnych dodatkowo wzmocniła Uczestników, spowodowała wyższą motywację do stosowania nowopoznanych techniki.

Jak zachować life work balance? Jak nie bać się zmian? Jak opanować paraliżujący stres w życiu prywatnym i zawodowym? Jak przeciwdziałać wypaleniu zawodowemu? Jak zachować równowagę w emocjach? Zapoznaj się z naszymi szkoleniami interpersonalnymi:szkolenie asertywność, stres szkolenie, zarządzanie czasem szkolenie.

Zapoznaj się z naszym działem szkoleń sprzedażowych.

Gamma - newsletter

Newsletter

Bądź na bieżąco z nowymi treściami wikiGammy. Zapisz się do naszego newslettera.

Zobacz nasze

referencje i case studies

Referencje

Projekty komercyjne

Referencje

Administracja publiczna

Referencje

Pełna lista referencyjna

Case studies

Zestawienie case studies

Daj nam poznać TWOJE POTRZEBY

Telefon
Zadzwoń do nas:

tel.:505 273 550,

Miejsce

ul. Farysa 64
01-971 Warszawa

Mapa
Znajdź nas na mapie

Zobacz mapę

lub użyj formularza
kontakt

ul. Farysa 64
01-971 Warszawa
NIP: 113-26-90-108

firma szkoleniowa

Strona należy do grupy Gamma realizującej szkolenia eksperckie, sprzedażowe, managerskie, farmaceutyczne oraz team building dla firm. Firma szkoleniowa 2021 roku.
© Konsorcjum Szkoleniowo-Doradcze Gamma spółka z ograniczoną odpowiedzialnością spółka komandytowa
Wszelkie prawa zastrzeżone. Szkolenia dla firm i administracji.