URZĄD OCHRONY KONKURENCJI I KONSUMENTÓW

Lista Referencyjna – Administracja Publiczna
Głównym powodem, dla którego firma Gamma została wybrana do realizacji Ww. Szkolenia było jej doświadczenie w prowadzeniu podobnych projektów oraz znajomość specyfiki zarządzania zasobami ludzkimi w służbie cywilnej.
zdjęcie - URZĄD OCHRONY KONKURENCJI I KONSUMENTÓW
Urząd Ochrony Konkurencji i Konsumentów współpracował z firmą Gamma przy organizacji Szkolenia zamkniętego z zakresu tworzenia modelu kompetencyjnego. Szkolenie odbywało się dniach 29 - 30 listopada 2011 r. i skierowane było do pracowników zaangażowanych w budowę i wdrażanie systemu zarządzania przez kompetencje w Urzędzie.

Głównym powodem, dla którego firma Gamma została wybrana do realizacji ww. Szkolenia było jej doświadczenie w prowadzeniu podobnych projektów oraz znajomość specyfiki zarządzania zasobami ludzkimi w służbie cywilnej.

Program szkolenia uwzględniał indywidualne potrzeby Szkoleniowe Urzędu. Bezcenną okazała się wiedza praktyczna trenera, Pani Marty Gochnio, z zakresu wdrażania podobnych projektów w instytucjach administracji publicznej.

Szkolenie składało się z części teoretycznej, Warsztatów jak i konsultacji z uczestnikami mających na celu wypracowanie optymalnego planu wdrożenia całego przedsięwzięcia w Urzędzie. Takie podejście całkowicie zaangażowało pracowników w aktywny udział podczas spotkania i z pewnością pozwoli wykorzystać zdobytą wiedzę w praktyce.

Gamma firma szkoleniowa roku. Zapraszamy do działu szkolenia otwarte gdzie znajdziesz szereg szkoleń związanych ze sprzedażą, rozwojem osobistym i rozwojem managerów. Mamy również dedykowany dział: szkolenia administracja ze szkoleniami dla sektora publicznego. Zobacz dział: szkolenia sprzedażowe

Gamma - newsletter

Newsletter

Bądź na bieżąco z nowymi treściami wikiGammy. Zapisz się do naszego newslettera.

Zobacz nasze

referencje i case studies

Referencje

Projekty komercyjne

Referencje

Administracja publiczna

Referencje

Pełna lista referencyjna

Case studies

Zestawienie case studies

Daj nam poznać TWOJE POTRZEBY

Telefon
Zadzwoń do nas:

tel.:505 273 550,

Miejsce

ul. Farysa 64
01-971 Warszawa

Mapa
Znajdź nas na mapie

Zobacz mapę

lub użyj formularza
kontakt

ul. Farysa 64
01-971 Warszawa
NIP: 113-26-90-108

firma szkoleniowa

Strona należy do grupy Gamma realizującej szkolenia eksperckie, sprzedażowe, managerskie, farmaceutyczne oraz team building dla firm. Firma szkoleniowa 2021 roku.
© Konsorcjum Szkoleniowo-Doradcze Gamma spółka z ograniczoną odpowiedzialnością spółka komandytowa
Wszelkie prawa zastrzeżone. Szkolenia dla firm i administracji.