ZUS Oddział w Jaśle

Lista Referencyjna – Administracja Publiczna
Szkolenie zostało przygotowane i zrealizowane w sposób profesjonalny, interesujący i rzetelny oraz z należytą starannością zgodnie z naszymi oczekiwaniami.

zdjęcie - ZUS Oddział w Jaśle
Firma Gamma D. Didiuk i M. Wasilewski Sp.j. przeprowadziła w marcu 2017 r. szkolenie dla pracowników Sali Obsługi Klienta Zakładu Ubezpieczeń Społecznych Oddział w Jaśle na temat:
  • „Obsługa klientów z niepełnosprawnością”.

Szkolenie zostało zorganizowane dla 2 grup szkoleniowych, łącznie – 16 osób. Każda z grup miała przeprowadzone zajęcia w wymiarze 8 godzin dydaktycznych.

Szkolenie zostało przygotowane i zrealizowane w sposób profesjonalny, interesujący i rzetelny oraz z należytą starannością zgodnie z naszymi oczekiwaniami. Anonimowa ankieta, która została przeprowadzona po zakończeniu zajęć wykazała, że szkolenie prowadzone przez trenera Panią Beatę Jurasz uzyskało bardzo wysokie oceny, zarówno pod względem treści jak i sposobu prowadzenia.

Jesteśmy zadowoleni ze współpracy z Firmą Gamma D. Didiuk i M. Wasilewski Sp.j. i rekomendujemy ją jako solidnego, rzetelnego i godnego polecenia partnera szkoleniowego.

Gamma firma szkoleniowa roku. Zapraszamy do działu szkolenia otwarte gdzie znajdziesz szereg szkoleń związanych ze sprzedażą, rozwojem osobistym i rozwojem managerów. Mamy również dedykowany dział: szkolenia administracja ze szkoleniami dla sektora publicznego. Zobacz dział: szkolenia sprzedażowe

Gamma - newsletter

Newsletter

Bądź na bieżąco z nowymi treściami wikiGammy. Zapisz się do naszego newslettera.

Zobacz nasze

referencje i case studies

Referencje

Projekty komercyjne

Referencje

Administracja publiczna

Referencje

Pełna lista referencyjna

Case studies

Zestawienie case studies

Daj nam poznać TWOJE POTRZEBY

Telefon
Zadzwoń do nas:

tel.:505 273 550,

Miejsce

ul. Farysa 64
01-971 Warszawa

Mapa
Znajdź nas na mapie

Zobacz mapę

lub użyj formularza
kontakt

ul. Farysa 64
01-971 Warszawa
NIP: 113-26-90-108

firma szkoleniowa

Strona należy do grupy Gamma realizującej szkolenia eksperckie, sprzedażowe, managerskie, farmaceutyczne oraz team building dla firm. Firma szkoleniowa 2021 roku.
© Konsorcjum Szkoleniowo-Doradcze Gamma spółka z ograniczoną odpowiedzialnością spółka komandytowa
Wszelkie prawa zastrzeżone. Szkolenia dla firm i administracji.