COMTEGRA

Lista Referencyjna – Projekty Komercyjne
Nasze wysokie oczekiwania zostały w pełni spełnione. Uczestnicy Szkolenia wyrażali się bardzo pochlebnie zarówno o profesjonalnym przygotowaniu szkoleń jak i o trenerze. Z pełną odpowiedzialnością mogę polecić firmę Gamma Wszystkim, którzy oczekują rzetelnego i zaangażowanego partnera. W realizacji programów szkoleniowych.
zdjęcie - COMTEGRA
Uprzejmie informuję, iż Comtegra Sp. z o.o. miała okazję skorzystać z usług firmy Gamma. w okresie 15-16.03.2012 Oraz 20.04.2012.

Gamma zrealizowała dla nas cykl szkoleń wewnętrznych dla działu sprzedaży pod tytułem „Sztuka umawiania spotkań”.

Nasze wysokie oczekiwania zostały w pełni spełnione. Uczestnicy Szkolenia wyrażali się bardzo pochlebnie zarówno o profesjonalnym przygotowaniu szkoleń jak i o trenerze, Panu Jacku Lisickim, który wykazał się wybitną elastycznością i dostosowaniem teorii oraz ćwiczeń do bieżących problemów uczestników.

Z pełną odpowiedzialnością mogę polecić firmę Gamma Wszystkim, którzy oczekują rzetelnego i zaangażowanego partnera. W realizacji programów szkoleniowych.


Zdobądź niezbędną wiedzę i umiejętność profesjonalnej sprzedaży i obsługi klienta. Zapraszamy na szkolenie z technik sprzedaży, na którym uczestnicy zostaną gruntownie przygotowani z zakresu profesjonalnej obsługi klienta. Na szkoleniu zostaną omówione m. in.: przygotowanie do spotkania, budowanie relacji z klientem, argumentacja i przekonanie klienta do oferowanego produktu, negocjowanie warunków umowy, finalizowanie transakcji.

Szkolenia powiązane z tym tematem: szkolenie z obsługi klienta, sprzedaż narracyjna.

Gamma - newsletter

Newsletter

Bądź na bieżąco z nowymi treściami wikiGammy. Zapisz się do naszego newslettera.

Zobacz nasze

referencje i case studies

Referencje

Projekty komercyjne

Referencje

Administracja publiczna

Referencje

Pełna lista referencyjna

Case studies

Zestawienie case studies

Daj nam poznać TWOJE POTRZEBY

Telefon
Zadzwoń do nas:

tel.:505 273 550,

Miejsce

ul. Farysa 64
01-971 Warszawa

Mapa
Znajdź nas na mapie

Zobacz mapę

lub użyj formularza
kontakt

ul. Farysa 64
01-971 Warszawa
NIP: 113-26-90-108

firma szkoleniowa

Strona należy do grupy Gamma realizującej szkolenia eksperckie, sprzedażowe, managerskie, farmaceutyczne oraz team building dla firm. Firma szkoleniowa 2021 roku.
© Konsorcjum Szkoleniowo-Doradcze Gamma spółka z ograniczoną odpowiedzialnością spółka komandytowa
Wszelkie prawa zastrzeżone. Szkolenia dla firm i administracji.