Dentsu AEGIS network

Lista Referencyjna – Projekty Komercyjne

Od pierwszego kontaktu z Gammą otrzymywaliśmy wszelkie niezbędne informacje pozwalające nam rozumieć zamierzenia projektantów szkolenia – szczegółowy kontekst, uszczegółowienie potrzeb, informacje na temat zebranych potrzeb i planowanych działań rozwojowych.

zdjęcie - Dentsu AEGIS network

Wybraliśmy Gammę do przeprowadzenia cyklu szkoleń „Train The Trainers” z powodu ogromnego doświadczenia firmy w tym obszarze. Szkolenia dla trenerów są wymagające – zarówno pod kątem dostarczanego know-how jak i oczekiwań wobec trenera prowadzącego.

Od pierwszego kontaktu z Gammą otrzymywaliśmy wszelkie niezbędne informacje pozwalające nam rozumieć zamierzenia projektantów szkolenia - szczegółowy kontekst, uszczegółowienie potrzeb, informacje na temat zebranych potrzeb i planowanych działań rozwojowych.

Zrealizowane zostały trzy procesy w formacie 2+1 dla trzech grup trenerskich. Równie istotnym elementem cyklu jak przebieg warsztatów były zadania poszkoleniowe, kontakt z trenerem i superwizja szkoleniowa.

Zarówno z perspektywy HR jak i samych uczestników szkolenia osiągnęły zamierzone efekty. Przygotowani w procesie trenerzy potrafią prowadzić samodzielnie szkolenia, do których zostali przygotowani.

Bardzo dobrzy trenerzy, doświadczenie, koordynator i BDM jako osoby do kontaktu z nami, metodyka szkoleń – to wszystko sprawiło, że współpraca z Gammą to przyjemność.

Zdobądź umiejętności i narzędzia potrzebne do efektywnego zarządzania zespołem.Zobacz szkolenia:
Gamma - newsletter

Newsletter

Bądź na bieżąco z nowymi treściami wikiGammy. Zapisz się do naszego newslettera.

Zobacz nasze

referencje i case studies

Referencje

Projekty komercyjne

Referencje

Administracja publiczna

Referencje

Pełna lista referencyjna

Case studies

Zestawienie case studies

Daj nam poznać TWOJE POTRZEBY

Telefon
Zadzwoń do nas:

tel.:505 273 550,

Miejsce

ul. Farysa 64
01-971 Warszawa

Mapa
Znajdź nas na mapie

Zobacz mapę

lub użyj formularza
kontakt

ul. Farysa 64
01-971 Warszawa
NIP: 113-26-90-108

firma szkoleniowa

Strona należy do grupy Gamma realizującej szkolenia eksperckie, sprzedażowe, managerskie, farmaceutyczne oraz team building dla firm. Firma szkoleniowa 2021 roku.
© Konsorcjum Szkoleniowo-Doradcze Gamma spółka z ograniczoną odpowiedzialnością spółka komandytowa
Wszelkie prawa zastrzeżone. Szkolenia dla firm i administracji.