KREDYT IN KASO S.A.

Lista Referencyjna – Projekty Komercyjne
Obecnie, wspólnie z firmą Gammą, jesteśmy w trakcie realizacji szkolenia dla kluczowej kadry menedżerskiej z zakresu metod negocjacji w biznesie. Ogromne doświadczenie i wiedza trenera oraz bezpretensjonalny sposób prowadzenia warsztatów, utwierdziły mnie również tym razem, w trafności wyboru firmy szkoleniowej.
zdjęcie - KREDYT IN KASO S.A.
W związku z szybkim rozwojem Kredyt inkaso S.A., wystąpiła potrzeba rozwoju umiejętności menedżerskich średniej kadry menedżerskiej oraz pracowników Zespołu Call Center w obszarze zarządzania stresem i komunikacji z trudnym klientem (windykacja należności). Realizację tego projektu zdecydowaliśmy się powierzyć firmie Gamma sp. j.

Cykl szkoleń, z zakresu coachingu menedżerskiego, zarządzania stresem, asertywności oraz komunikacji z dłużnikiem był realizowany w okresie od września do października 2015 roku dla ok. 100 pracowników spółek z Grupy Kredyt inkaso, a program szkolenia był dostosowany do poziomu osób w nim uczestniczących.

Osoby prowadzące szkolenia wykazały się dużym profesjonalizmem oraz elastycznością w wyborze konkretnych zagadnień, dostosowanych do potrzeb naszych pracowników. Wiedza merytoryczna poparta była licznymi przykładami zaczerpniętymi z praktyki, a w sytuacjach, które tego wymagały trenerzy wprowadzali styl warsztatowy. Takie podejście do pracy oraz jasny, komunikatywny przekaz ze strony prowadzących, przyczyniły się do znacznego poszerzenia świadomości menedżerskiej oraz wzmocnienia kompetencji miękkich tj. radzenie sobie z emocjami czy budowanie pozytywnych relacji w pracy z tak trudnym klientem , jakim jest dłużnik.

Należy także wspomnieć, że szkolenia przeprowadzone przez Gamma Sp. j.. zostały bardzo wysoko ocenione przez uczestników. Osoby biorące udział w szkoleniu potwierdziły dużą przydatność zdobytej wiedzy oraz umiejętności, co ma również widoczne przełożenie na aktualną sytuację w firmie.

Obecnie, wspólnie z firmą Gammą, jesteśmy w trakcie realizacji szkolenia dla kluczowej kadry menedżerskiej z zakresu metod negocjacji w biznesie. Ogromne doświadczenie i wiedza trenera oraz bezpretensjonalny sposób prowadzenia warsztatów, utwierdziły mnie również tym razem, w trafności wyboru firmy szkoleniowej.

Z pełną odpowiedzialnością, mogę polecić spółkę Gamma, jako partnera rzetelnego, odpowiedzialnego, i co najważniejsze kompetentnego w realizacji projektów szkoleniowych.


Zdobądź wiedzę i praktyczne umiejętności niezbędne w profesjonalnej obsłudze klienta. Zapraszamy na szkolenie z profesjonalnej obsługi klienta. Celem szkolenia jest udoskonalenie zdolności komunikacyjnych i rozwinięcie umiejętności przyjmowania postawy asertywnej w rozmowie z klientem. Dowiedz się jak budować swój wizerunek przez telefon, jak kontrolować przebieg rozmowy, jakie są zasady komunikacji werbalnej, oraz jak prowadzić rozmowę z trudnym klientem. Szkolenia powiązane z tym tematem: szkolenie telemarketing, szkolenia handlowe.
Gamma - newsletter

Newsletter

Bądź na bieżąco z nowymi treściami wikiGammy. Zapisz się do naszego newslettera.

Zobacz nasze

referencje i case studies

Referencje

Projekty komercyjne

Referencje

Administracja publiczna

Referencje

Pełna lista referencyjna

Case studies

Zestawienie case studies

Daj nam poznać TWOJE POTRZEBY

Telefon
Zadzwoń do nas:

tel.:505 273 550,

Miejsce

ul. Farysa 64
01-971 Warszawa

Mapa
Znajdź nas na mapie

Zobacz mapę

lub użyj formularza
kontakt

ul. Farysa 64
01-971 Warszawa
NIP: 113-26-90-108

firma szkoleniowa

Strona należy do grupy Gamma realizującej szkolenia eksperckie, sprzedażowe, managerskie, farmaceutyczne oraz team building dla firm. Firma szkoleniowa 2021 roku.
© Konsorcjum Szkoleniowo-Doradcze Gamma spółka z ograniczoną odpowiedzialnością spółka komandytowa
Wszelkie prawa zastrzeżone. Szkolenia dla firm i administracji.