Lyreco

Lista Referencyjna – Projekty Komercyjne
Warsztaty miały charakter praktyczny i bazowały przede wszystkim na doświadczeniu, który jest najlepszym nauczycielem twórczego myślenia. Podczas zajęć uczestnicy brali udział w niecodziennych ćwiczeniach, które angażowały całą grupę i mobilizowały do kreatywnego działania.
zdjęcie - Lyreco
W październiku 2015 zespół Gammy Discover, część firmy szkoleniowej Gamma SP.J., realizował „Warsztat ImPro" podczas konferencji Top Managementu firmy Lyreco. Zajęcia prowadzone były przez zawodowego aktora Jakuba Snochowskiego. Pan Jakub posługiwał się autorską metodą ImPro „Wyobraźnia i Intuicja”.

Warsztaty miały charakter praktyczny i bazowały przede wszystkim na doświadczeniu, który jest najlepszym nauczycielem twórczego myślenia. Podczas zajęć uczestnicy brali udział w niecodziennych ćwiczeniach, które angażowały całą grupę i mobilizowały do kreatywnego działania. Warsztaty otworzyły zespół na zaskakujące i często stresujące sytuacje, które powstają każdego dnia, a także ukazały je w całkiem nowym, pozytywnym i konstruktywnym świetle.

Dziękujemy Gammie Discover za nieszablonowe podejście do projektu. Firma wykazała się pomysłowością, a także zadbała o najdrobniejsze szczegóły. Polecamy zespół Gammy Discover do współpracy przy zaawansowanych projektach rozwojowych.

Czy chciałbyś żeby twoi pracownicy byli kreatywni, mieli zadaniowe podejście do problemów,  oraz byli rozwiązaniem dla wyzwań przed którymi stoi twoja firma? Zobacz: szkolenie kreatywność, szkolenie zarządzanie czasem, szkolenia z rozwoju osobistego.

Gamma - newsletter

Newsletter

Bądź na bieżąco z nowymi treściami wikiGammy. Zapisz się do naszego newslettera.

Zobacz nasze

referencje i case studies

Referencje

Projekty komercyjne

Referencje

Administracja publiczna

Referencje

Pełna lista referencyjna

Case studies

Zestawienie case studies

Daj nam poznać TWOJE POTRZEBY

Telefon
Zadzwoń do nas:

tel.:505 273 550,

Miejsce

ul. Farysa 64
01-971 Warszawa

Mapa
Znajdź nas na mapie

Zobacz mapę

lub użyj formularza
kontakt

ul. Farysa 64
01-971 Warszawa
NIP: 113-26-90-108

firma szkoleniowa

Strona należy do grupy Gamma realizującej szkolenia eksperckie, sprzedażowe, managerskie, farmaceutyczne oraz team building dla firm. Firma szkoleniowa 2021 roku.
© Konsorcjum Szkoleniowo-Doradcze Gamma spółka z ograniczoną odpowiedzialnością spółka komandytowa
Wszelkie prawa zastrzeżone. Szkolenia dla firm i administracji.