RHENUS LOGISTICS

Lista Referencyjna – Projekty Komercyjne

Miło nam potwierdzić, iż firma szkoleniowa Gamma posiada bogate doświadczenie w realizacji programów rozwojowych z obszaru perswazji i negocjacji.

zdjęcie - RHENUS LOGISTICS

Miło nam potwierdzić, iż firma szkoleniowa Gamma posiada bogate doświadczenie w realizacji programów rozwojowych z obszaru perswazji i negocjacji. W odpowiedzi na nasze potrzeby szkoleniowe konsultanci i trenerzy firmy „Gamma" zaprojektowali program, na który składały się szkolenia oraz działania „follow up". Dzięki temu, uczestnicy mieli możliwość sprawdzić zastosowanie proponowanych technik w praktyce.

Trener prowadzący ze strony "Gamma", to wieloletni praktyk z obszaru negocjacji i wywierania wpływu. Swoje doświadczenia potrafi przekazywać w sposób przystępny dla uczestników oraz wzbudzać w nich motywację do porzucenia starych nawyków i próbowania nowych technik negocjacji, czy oddziaływania na innych.

Proces ofertowania, analizy potrzeb, uzgadniania konspektów szkoleniowych przebiegał bez zarzutów. Opiekun Klienta ze strony "Gamma", to także osoba doświadczona, potrafiąca dzielić się dobrymi praktykami i wiedzą z zakresu projektów, o podobnej tematyce.

Uczestnicy ocenili bardzo wysoko nie tylko samo szkolenie, bardzo cenne okazały się dla nich rekomendacje trenera, pozwalające im w pełni wykorzystać nową wiedzę i umiejętności w praktyce.

Z przyjemnością i odpowiedzialnością rekomendujemy firmę "Gamma" jako bardzo cenionego partnera w rozwoju pracowników.

Podstawą efektywnej pracy zespołu jest skuteczna komunikacja. Poznaj zasady i narzędzia ułatwiające komunikację. Odważniej i efektywniej buduj relacje biznesowe. Zapraszamy do wzięcia udziału w szkoleniach: komunikacja w biznesie szkolenie, szkolenie z asertywności, szkolenie - motywacja.
Gamma - newsletter

Newsletter

Bądź na bieżąco z nowymi treściami wikiGammy. Zapisz się do naszego newslettera.

Zobacz nasze

referencje i case studies

Referencje

Projekty komercyjne

Referencje

Administracja publiczna

Referencje

Pełna lista referencyjna

Case studies

Zestawienie case studies

Daj nam poznać TWOJE POTRZEBY

Telefon
Zadzwoń do nas:

tel.:505 273 550,

Miejsce

ul. Farysa 64
01-971 Warszawa

Mapa
Znajdź nas na mapie

Zobacz mapę

lub użyj formularza
kontakt

ul. Farysa 64
01-971 Warszawa
NIP: 113-26-90-108

firma szkoleniowa

Strona należy do grupy Gamma realizującej szkolenia eksperckie, sprzedażowe, managerskie, farmaceutyczne oraz team building dla firm. Firma szkoleniowa 2021 roku.
© Konsorcjum Szkoleniowo-Doradcze Gamma spółka z ograniczoną odpowiedzialnością spółka komandytowa
Wszelkie prawa zastrzeżone. Szkolenia dla firm i administracji.