SEAT

Lista Referencyjna – Projekty Komercyjne
Firma Gamma w ramach długofalowej współpracy realizowała następujące działania szkoleniowe dla naszej firmy i sieci sprzedaży. Wszystkie szkolenia przygotowywane były na podstawie szczegółowej analizy potrzeb, wspierane były przez narzędzia pre-work, follow-up i moduły mierzące efektywność szkoleń (np. ocena 360 stopni dla kadry kierowniczej).
zdjęcie - SEAT

Firma Gamma w ramach długofalowej współpracy realizowała następujące działania szkoleniowe dla naszej firmy i sieci sprzedaży:

  • Akademia sprzedaży i obsługi Klienta – projekt adresowany do grupy 500 pracowników sieci dealerskiej. W ramach projektu pracownicy sprzedaży oraz serwisów uczestniczyli w następujących Szkoleniach: sprzedaż flotowa, sprzedaż relacyjna, sprzedaż perswazyjna, obsługa trudnego Klienta, radzenie sobie z obiekcjami i finalizacja.
  • Akademia zarządzania – projektem objęci byli pracownicy Centrali oraz kadra kierownicza salonów sprzedaży. W ramach cyklu szkoleniowego odbyły się następujące szkolenia : zarządzanie zespołem sprzedażowym, rekrutacja i selekcja, budowanie zespołu, motywowanie finansowe i pozafinansowa, ocena pracownicza.

Wszystkie szkolenia przygotowywane były na podstawie szczegółowej analizy potrzeb, wspierane były przez narzędzia pre-work, follow-up i moduły mierzące efektywność szkoleń (np. ocena 360 stopni dla kadry kierowniczej).

Rekomendujemy Gammę, jako bardzo pozytywnego, odpowiedzialnego partnera szkoleniowego.

W sprzedaży bardzo ważne są: koncentracja na kliencie i budowanie z nim relacji, elastyczność w rozmowie, szybkie podnoszenie się po porażce, umiejętność sprostania sytuacjom nieoczekiwanym i trudnym. Zdobądź kluczowe kompetencje niezbędne w profesjonalnej sprzedaży. Zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą szkoleń dla handlowców. Zobacz również: szkolenie z negocjacji, szkolenie z profesjonalnej obsługi klienta.

Gamma - newsletter

Newsletter

Bądź na bieżąco z nowymi treściami wikiGammy. Zapisz się do naszego newslettera.

Zobacz nasze

referencje i case studies

Referencje

Projekty komercyjne

Referencje

Administracja publiczna

Referencje

Pełna lista referencyjna

Case studies

Zestawienie case studies

Daj nam poznać TWOJE POTRZEBY

Telefon
Zadzwoń do nas:

tel.:505 273 550,

Miejsce

ul. Farysa 64
01-971 Warszawa

Mapa
Znajdź nas na mapie

Zobacz mapę

lub użyj formularza
kontakt

ul. Farysa 64
01-971 Warszawa
NIP: 113-26-90-108

firma szkoleniowa

Strona należy do grupy Gamma realizującej szkolenia eksperckie, sprzedażowe, managerskie, farmaceutyczne oraz team building dla firm. Firma szkoleniowa 2021 roku.
© Konsorcjum Szkoleniowo-Doradcze Gamma spółka z ograniczoną odpowiedzialnością spółka komandytowa
Wszelkie prawa zastrzeżone. Szkolenia dla firm i administracji.