SMURFIT KAPPA

Lista Referencyjna – Projekty Komercyjne
Cenię sobie również dobrą komunikację i obsługę klienta za strony firmy Gamma. Pracownicy firmy cały czas Czuwają nad przebiegiem projektu szkoleniowego, zgłaszają ewentualne zagrożenia i rekomendują zmiany.
zdjęcie - SMURFIT KAPPA
Na przełomie lat 2014/2015 firma Gamma sp. j zrealizowała projekt szkoleniowy dedykowany pracownikom Działów Obsługi Klienta.

Program szkolenia został skrojony do potrzeb grupy i został zrealizowany z należytą starannością Szkolenie było prowadzone w wykorzystaniem licznych struktur aktywizujących uczestników, co pomagało przenieść treści teoretyczne do codziennej praktyki uczestników oraz pozytywnie wpłynęło na atmosferę na sali szkoleniowej.

Na uwagę zasługuje bardzo dobre przygotowanie trenera – Radosława Kucner. Jego profesjonalizm i poczucie humoru jest dużym atutem. Pan Radosław wykazała się otwartością w zakresie dodatkowego Wsparcia uczestników projektu poza salą Szkoleniową.

Cenię sobie również dobrą komunikację i obsługę klienta za strony firmy Gamma. Pracownicy firmy cały czas Czuwają nad przebiegiem projektu szkoleniowego, zgłaszają ewentualne zagrożenia i rekomendują zmiany.

To wszystko sprawia, że bez wahania rekomenduję firmą Gamma jako solidnego i Wiarygodnego partnera.

Zdobądź wiedzę i praktyczne umiejętności niezbędne w profesjonalnej obsłudze klienta. Zapraszamy na szkolenie z profesjonalnej obsługi klienta. Celem szkolenia jest udoskonalenie zdolności komunikacyjnych i rozwinięcie umiejętności przyjmowania postawy asertywnej w rozmowie z klientem. Dowiedz się jak budować swój wizerunek przez telefon, jak kontrolować przebieg rozmowy, jakie są zasady komunikacji werbalnej, oraz jak prowadzić rozmowę z trudnym klientem. Szkolenia powiązane z tym tematem: szkolenie telemarketing, szkolenia handlowe.
Gamma - newsletter

Newsletter

Bądź na bieżąco z nowymi treściami wikiGammy. Zapisz się do naszego newslettera.

Zobacz nasze

referencje i case studies

Referencje

Projekty komercyjne

Referencje

Administracja publiczna

Referencje

Pełna lista referencyjna

Case studies

Zestawienie case studies

Daj nam poznać TWOJE POTRZEBY

Telefon
Zadzwoń do nas:

tel.:505 273 550,

Miejsce

ul. Farysa 64
01-971 Warszawa

Mapa
Znajdź nas na mapie

Zobacz mapę

lub użyj formularza
kontakt

ul. Farysa 64
01-971 Warszawa
NIP: 113-26-90-108

firma szkoleniowa

Strona należy do grupy Gamma realizującej szkolenia eksperckie, sprzedażowe, managerskie, farmaceutyczne oraz team building dla firm. Firma szkoleniowa 2021 roku.
© Konsorcjum Szkoleniowo-Doradcze Gamma spółka z ograniczoną odpowiedzialnością spółka komandytowa
Wszelkie prawa zastrzeżone. Szkolenia dla firm i administracji.