Vastint

Lista Referencyjna – Projekty Komercyjne
Niewątpliwym atutem całego przedsięwzięcia była zaproponowana metoda szkoleniowa w postaci gier-eksperymentów oraz zapewnione materiały dydaktyczne.
zdjęcie - Vastint
We wrześniu 2016 r. firma szkoleniowa Gamma wraz z Gamma Discover przeprowadziła dla pracowników naszej firmy całodzienne, wyjazdowe warsztaty teambuildingowe pod nazwą „Testament Challengera", połączone z wieczornym eventem integracyjnym. Firma Gamma była odpowiedzialna nie tylko za część merytoryczną wydarzenia, ale i za całą logistykę, w tym zapewnienie lokalizacji i hotelu spełniającego nasze oczekiwania.

Całość wydarzenia została poprzedzona wnikliwą, kilkudniową analizą naszych aktualnych potrzeb rozwojowych oraz oczekiwań organizacyjnych,

Część warsztatowa koncentrowała się na doskonaleniu procesu komunikacji wewnętrznej oraz współdziałania, pobudzeniu potencjałów drzemiących w naszych pracownikach i otwartości na dzielenie się dobrymi praktykami, a całość opierała się na wartościach Grupy Vastint i kodeksie postępowania Grupy Ikea, który obowiązuje również w spółkach Property Division. Pracowity dzień zakończyliśmy kolacją i tańcami oraz pokazem o nazwie „Próba ognia".

Wydarzenie zostało ocenione przez naszych pracowników jako bardzo ciekawe i dynamiczne oraz przysporzyło wielu pozytywnych wrażeń. Ponadto, dostarczyło wiele zaskakujących informacji o łączących nas relacjach oraz o sposobach jakimi jesteśmy w stanie się komunikować i współpracować mimo dzielących nas odległości, co zdecydowanie przełożyło się na jeszczewiększe zintegrowanie wszystkich pracowników Vastint Poland. Niewątpliwym atutem całego przedsięwzięcia była zaproponowana metoda szkoleniowa w postaci gier-eksperymentów oraz zapewnione materiały dydaktyczne. Zwieńczeniem części warsztatowej była „Próba ognia" w trakcie, której pracownicy mieli szansę zmierzyć się ze swoimi lękami i podjąć próbę przejścia najpierw po szkle, a następnie po rozżarzonych węgielkach. Ta część wyjazdu na długo zapadła w pamięci naszych pracowników i była przedmiotem rozmów przez kolejne dni.

Warto podkreślić również doskonałe przygotowanie organizacyjne i logistyczne, które w naszej ocenie była na bardzo wysokim poziomie.

Biorąc powyższe pod uwagę z przyjemnością polecamy firmę Gamma i Gamma Discover jako godnego zaufania partnera i organizatora szkoleń na wysokim poziomie merytorycznym i organizacyjnym. Dodam, iż aktualnie firma Gamma realizuje dla naszej firmy trzydniowe szkolenie z zakresu negocjacji, które zostało bardzo dobrze przyjęte przez uczestników szkolenia.

Paraliżuje Cię strach przed wystąpieniami publicznymi? Czujesz się nie rozumiany przez innych? Chcesz lepiej zarządzać swoim czasem i umiejętnościami? Odwiedź nasz dział szkoleń interpersonalnych i wybierz interesujące Cię szkolenie np: szkolenia komunikacja, zarządzanie czasem szkolenie, szkolenie radzenie sobie ze stresem

Gamma - newsletter

Newsletter

Bądź na bieżąco z nowymi treściami wikiGammy. Zapisz się do naszego newslettera.

Zobacz nasze

referencje i case studies

Referencje

Projekty komercyjne

Referencje

Administracja publiczna

Referencje

Pełna lista referencyjna

Case studies

Zestawienie case studies

Daj nam poznać TWOJE POTRZEBY

Telefon
Zadzwoń do nas:

tel.:505 273 550,

Miejsce

ul. Farysa 64
01-971 Warszawa

Mapa
Znajdź nas na mapie

Zobacz mapę

lub użyj formularza
kontakt

ul. Farysa 64
01-971 Warszawa
NIP: 113-26-90-108

firma szkoleniowa

Strona należy do grupy Gamma realizującej szkolenia eksperckie, sprzedażowe, managerskie, farmaceutyczne oraz team building dla firm. Firma szkoleniowa 2021 roku.
© Konsorcjum Szkoleniowo-Doradcze Gamma spółka z ograniczoną odpowiedzialnością spółka komandytowa
Wszelkie prawa zastrzeżone. Szkolenia dla firm i administracji.