„Inwestowanie w wiedzę zawsze przynosi największe zyski.”

Benjamin Franklin

Strefa wiedzy

Strefa wiedzy naszej firmy powstała z potrzeby porządku. W kilku równoległych liniach tworzyliśmy raporty HR, pigułki wiedzy, recenzje i biblioteki książek ze świata HR oraz materiały w formacie video.
Dziś cały kontent umieściliśmy w osobnych kategoriach, powiązaliśmy z realizowanymi przez nas szkoleniami i udostępniamy poniżej. Zapraszamy do lektury i do oglądania.

Zobacz w dziale:

Jeśli masz dość tradycyjnych szkoleń - poznaj edutainment! Entertain - baw! Education - ucz! Poznaj projekty , które integrują, i inspirują! Ty wybierz proporcje - smart/fun!
https://www.projektgamma.pl/szkolenia-zamkniete/obszary-tematyczne

Przygotujemy Cię na każdy scenariusz… Online

Doświadczenie w zdalnych formatach rozwojowych (warsztaty online i webinary) zdobywaliśmy jeszcze w okresie „przedcovidowym”.  Były to najczęściej projekty kontraktowane przez polskie firmy, które miały swoje zakłady produkcyjne, kontrahentów i przedstawicielstwa na rynkach zagranicznych. W ten sposób zdobyte doświadczenie pozwoliło nam od pierwszych dni lockdownu świadczyć szkolenia online oraz doradzać klientom jak tradycyjne procesy rozwojowe konwertować na zdalne. Dziś realizujemy zarówno pojedyncze interaktywne warsztaty online, procesy kaskadowe (webinary + szkolenia online dla wybranych + follow up) jak również projekty hybrydowe (szkolenia stacjonarne + online + prework + follow up). Korzystamy z większości dostępnych technologii transmisji video (Microsoft Teams, Google Meet, Webex, Zoom, Clickmeeting) jak również narzędzi uatrakcyjniających spotkanie (Mural, Mentimeter, Kahoot, Miro, Videoask, Quizlet etc) Zgodnie z jednym z założeń naszej strategii „wiele specjalizacji pod jednym dachem” powołaliśmy zespół ekspertów rozwijających i doskonalących zdalne rozwiązania w naszej firmie.  Dziś nasze zasoby to: Doświadczenie w postaci ponad 230 projektów rozwojowych realizowanych zdalnie  (ponad 17 000 uczestników) Zespół 27 trenerów  posiadających kompetencje w projektowaniu i realizowaniu  zdalnych przedsięwzięć rozwojowych

Twoje oczekiwania – nasze rozwiązania.
Zapraszamy do kontaktu.

Nasze sale szkoleniowe: Przed marcem 2020 zaprosilibyśmy do poznania atmosfery Starego Żoliborza, na nasz taras wychodzący na duży ogród i zagłębienia się w domową atmosfera naszych sal szkoleniowych. Wierzymy, że otworzymy je dla Was szybko. Dziś zapraszamy na wirtualne sale – nasi trenerzy, opiekunowie szkoleń sprawią, że poczujecie się równie dobrze jak w siedzibie Gammy!...

Materiały i informacje

Szkolenia miękkie
Najnowsza lista szkoleń miękkich.
Szkolenia twarde
Pobierz listę szkoleń twardych.
Folder informacyjny
Dowiedz się o nas więcej.
Gamma w mediach
Zobacz co piszą o nas media.

Opinie o szkoleniach

Stefa wiedzy

WikiGamma
Autorskie raporty, wartościowy know-how, pigułki wiedzy
Gamma Q&A
Odpowiedzi na często pojawiające się pytania z obszaru HR
Artykuły eksperckie
Artykuły związane ze szkoleniami eksperckimi
Wideo
WikiGamma w formacie video
Recenzje, Stanowiska pracy
Recenzje książek, lista najpopularniejszych zawodów
Artykuły, Artykuły cd., Prawo
Standardowe informacje z obszaru szkoleń

SKONTAKTUJ SIĘ Z NAMI

Porozmawiajmy o Twoich potrzebach:
tel. kom.: 505 273 550,
biuro@projektgamma.pl
Strona należy do grupy Gamma realizującej szkolenia eksperckie, sprzedażowe, managerskie, farmaceutyczne oraz team building dla firm. Firma szkoleniowa 2019 roku.
Gamma na FBGamma w LN
© Konsorcjum Szkoleniowo-Doradcze Gamma spółka z ograniczoną odpowiedzialnością spółka komandytowa
 ul. Mysłowicka 15, 01-612 Warszawa. Wszelkie prawa zastrzeżone. Szkolenia dla firm i administracji