Inwestowanie w wiedzę zawsze przynosi największe zyski

Benjamin Franklin

Strefa wiedzy

Strefa wiedzy naszej firmy powstała z potrzeby porządku. W kilku równoległych liniach tworzyliśmy raporty HR, pigułki wiedzy, recenzje i biblioteki książek ze świata HR oraz materiały w formacie video.
Dziś cały kontent umieściliśmy w osobnych kategoriach, powiązaliśmy z realizowanymi przez nas szkoleniami i udostępniamy poniżej. Zapraszamy do lektury i do oglądania.

Zobacz w dziale:

Jeśli masz dość tradycyjnych szkoleń - poznaj edutainment! Entertain - baw! Education - ucz! Poznaj projekty , które integrują, i inspirują! Ty wybierz proporcje - smart/fun!

Przygotujemy Cię na każdy scenariusz… Online

Doświadczenie w zdalnych formatach rozwojowych (warsztaty online i webinar) zdobywaliśmy jeszcze w okresie „przedcovidowym”.  Były to najczęściej projekty kontraktowane przez polskie firmy, które miały swoje zakłady produkcyjne, kontrahentów i przedstawicielstwa na rynkach zagranicznych. W ten sposób zdobyte doświadczenie pozwoliło nam od pierwszych dni lockdownu świadczyć szkolenia online oraz doradzać klientom jak tradycyjne procesy rozwojowe konwertować na zdalne. Dziś realizujemy zarówno pojedyncze interaktywne warsztaty online, procesy kaskadowe (webinary + szkolenia online dla wybranych + follow up) jak również projekty hybrydowe (szkolenia stacjonarne + online + prework + follow up). Korzystamy z większości dostępnych technologii transmisji video (Microsoft Teams, Google Meet, Webex, Zoom, Clickmeeting) jak również narzędzi uatrakcyjniających spotkanie (Mural, Mentimeter, Kahoot, Miro, Videoask, Quizlet etc) Zgodnie z jednym z założeń naszej strategii „wiele specjalizacji pod jednym dachem” powołaliśmy zespół ekspertów rozwijających i doskonalących zdalne rozwiązania w naszej firmie.  Dziś nasze zasoby to: Doświadczenie w postaci ponad 230 projektów rozwojowych realizowanych zdalnie  (ponad 17 000 uczestników) Zespół 27 trenerów  posiadających kompetencje w projektowaniu i realizowaniu  zdalnych przedsięwzięć rozwojowych

Inwestowanie w wiedzę zawsze przynosi największe zyski

Benjamin Franklin

Strefa wiedzy naszej firmy powstała z potrzeby porządku. W kilku równoległych liniach tworzyliśmy raporty HR, pigułki wiedzy, recenzje i biblioteki książek ze świata HR oraz materiały w formacie video. Dziś cały kontent umieściliśmy w osobnych kategoriach, powiązaliśmy z realizowanymi przez nas szkoleniami i udostępniamy poniżej. Zapraszamy do lektury i do oglądania.

Twoje oczekiwania – nasze rozwiązania.
Zapraszamy do kontaktu.

Dane do faktury: Konsorcjum Szkoleniowo-Doradcze Gamma spółka z ograniczoną odpowiedzialnością sp.k. ul. Farysa 64 01-971 Warszawa NIP: 113-26-90-108 Oświadczenie zwolnienia z podatku VAT (urzędy, BUR).

MATERIAŁY I INFORMACJE

szkolenia miękkie
Szkolenia miękkie

Najnowsza lista szkoleń miękkich.

Pobierz
szkolenia twarde
Szkolenia twarde

Pobierz listę szkoleń twardych (eksperckich).

Pobierz
Folder informacyjny
Folder informacyjny

Dowiedz się o nas więcej.

Pobierz
Gamma w mediach

Zobacz co piszą o nas media.

Zobacz

Mieliśmy przyjemność

PRACOWAĆ ONLINE DLA:

Zapraszamy do naszej

strefy wiedzy

WikiGamma />
<h5><a href=WikiGamma

Autorskie raporty, wartościowy know-how, pigułki wiedzy.

Gamma Q&A
Gamma Q&A

Odpowiedzi na często pojawiające się pytania z obszaru HR.

Artykuły eksperckie
Artykuły eksperckie

Artykuły związane ze szkoleniami eksperckimi.

Wideo
Wideo

WikiGamma w formacie video.

Recenzje książek
Recenzje, Stanowiska pracy

Recenzje książek, lista najpopularniejszych zawodów.

Artykuły
Artykuły, Artykuły cd., Prawo

Standardowe informacje z obszaru szkoleń.

Daj nam poznać

TWOJE POTRZEBY

Zadzwoń do nas:

tel.: 505 273 550,E-mail:
biuro@projektgamma.pl

ul. Farysa 64
01-971 Warszawa

Znajdź nas na mapie

Zobacz mapęlub użyj formularza

Kontakt
biuro@projektgamma.pl
tel.: 505 273 550

ul. Farysa 64
01-971 Warszawa
NIP: 113-26-90-108

Strona należy do grupy Gamma realizującej szkolenia eksperckie, sprzedażowe, managerskie, farmaceutyczne oraz team building dla firm. Firma szkoleniowa 2019 roku.
© Konsorcjum Szkoleniowo-Doradcze Gamma spółka z ograniczoną odpowiedzialnością spółka komandytowa
Wszelkie prawa zastrzeżone. Szkolenia dla firm i administracji.