Dofinansowania z Rejestru Usług Rozwojowych

Coraz więcej ludzi porzuca pracę na etacie w celu założenia własnej działalności. Unia Europejska daje w dzisiejszych czasach możliwości założenia działalności poprzez przekazywanie dofinansowań pieniężnych. Unia Europejska wydziela różne programy na podstawie, których można się starać o dofinansowanie. Jeden z takich programów to RPO (Regionalny Program Operacyjny).

 

Coraz więcej ludzi porzuca pracę na etacie w celu założenia własnej działalności. Unia Europejska daje w dzisiejszych czasach możliwości założenia działalności poprzez przekazywanie dofinansowań pieniężnych. Unia Europejska wydziela różne programy na podstawie, których można się starać o dofinansowanie. Jeden z takich programów to RPO (Regionalny Program Operacyjny).

Za powodzenie tego programu odpowiedzialny jest Urząd Marszałkowski w każdym województwie. Celem powołania tego projektu do życia jest wsparcie rozwoju licznych przedsiębiorców i pracowników na terenie wszystkich województw, oprócz mazowieckiego i pomorskiego. Z pozostałych wszystkich województw przedsiębiorcy z licznych branż a także pracownicy mogą zgłaszać swoją kandydaturę do tego programu.

Wsparcie małego i średniego przedsiębiorcę poprzez takie dofinansowanie ma za zadanie rozwinąć usługi danego przedsiębiorcy, tak by w efekcie jego firma funkcjonowała lepiej, sprawniej i przynosiła większe dochody a także rozwijała się do tego stopnia by móc w przyszłości tworzyć nowe miejsca pracy.

ZOBACZ NASZE SZKOLENIA:

Szkolenia online umożliwiają pełną interakcję zarówno z prowadzącym jak i z innym uczestnikami.

Realizujemy szkolenia online, webinary i projekty hybrydowe.

Sprawdź nasze kursy i szkolenia online eksperckie:

Aby móc skorzystać z takiego rodzaju dofinansowania przedsiębiorca musi obmyślić i spisać plan na dłuższy okres czasy, według którego będzie działał w przyszłości. Tak by osoby, które zajmują się podejmowanie decyzji o przydzielaniu dofinansowania danemu przedsiębiorcy lub nie, mogły zdecydować o tym czy jest sens nadania temu pomysłowi dofinansowania.

Rodzaj usługi rozwojowej, którą ma obrać sobie przedsiębiorca lub pracownik należy wybrać sobie z ofert zamieszczonych w ogólnej bazie. Osoba ubiegająca się o dofinansowanie może skorzystać z kursów specjalnie przygotowanych dla takich właśnie przedsiębiorców lub pracowników, dzięki któremu będzie mógł lepiej przygotować się do ścieżki rozwojowej obranej poprzez otrzymanie dofinansowania z Unii Europejskiej.

Zatem nic straconego jeżeli masz jakiś konkretny pomysł na biznes a nie masz środków na jego wykonanie. Jedną z takich możliwości jest właśnie rejestr usług rozwojowych.

ZOBACZ OSTATNIE ARTYKUŁY

z tej strefy wiedzy

Project management (czyli zarządzanie projektami) to szereg czynności mających na celu zrealizowanie wszystkich związanych z danym projektem założeń. Zajmują się nim osoby wchodzące w skład specjalnych zespołów projektowych, a ich praca stanowi podstawę działalności wielu przedsiębiorstw.
AGILE to coraz popularniejsze w każdej większej (i mniejszej) firmie pojęcie związane z realizacją projektów biznesowych. Z pewnością każda osoba zatrudniona w takim miejscu choć raz się z nim spotkała.
Nawet zespół złożony z doskonale wykształconych i kompetentnych pracowników nie będzie w stanie sprawnie realizować swoich zadań, jeśli zabraknie w nim odpowiedniego kierownictwa. Zawsze niezbędna jest osoba nadzorująca wszystkie czynności wykonywane przez pracowników.
Aby proces produkcyjny w zakładzie przemysłowym mógł przebiegać sprawnie, potrzebna jest przynajmniej jedna kompetentna osoba kontrolująca prawidłowe wykonywanie wszystkich prac. Zadanie to spoczywa na barkach mistrza zakładu produkcyjnego.
Profesjonalny zakład przemysłowy przypomina żywy organizm. Cały proces produkcji składa się z wielu etapów, które z kolei powiązane są z konkretnymi częściami zakładu oraz maszynami. Jeśli na którymkolwiek z tym etapów pojawią się opóźnienia lub błędy, zawsze ucierpi na tym cały proces.

Zapraszamy do naszej

gamma Wiki +

Znajdziesz tam:
  • 800 pigułek wiedzy
  • 40 filmów edukacyjnych
  • ~14h nagrań raportów w wersji audiobook i wiele więcej.
Raporty HR
Raporty HR

Okręty flagowe naszej strefy wiedzy w wersji audio.

Video
Video

Szereg koncepcji, narzędzi i idei w wersji video.

Audio
Audio

Audiopigułki wiedzy w drodze do pracy czy w – trakcie spaceru.

Artykuły
Artykuły

Do przeczytania w lub do pobrania w formacie pdf.

strefy wiedzy

WikiGamma
WikiGamma

Autorskie raporty, wartościowy know-how, pigułki wiedzy.

Gamma Q&A
Gamma Q&A

Odpowiedzi na często pojawiające się pytania z obszaru HR.

Artykuły eksperckie
Artykuły eksperckie

Artykuły związane ze szkoleniami eksperckimi.

Video
Video

WikiGamma w formacie video.

Recenzje książek
Recenzje, Stanowiska pracy

Recenzje książek, lista najpopularniejszych zawodów.

Artykuły
Artykuły, Artykuły cd., Prawo

Standardowe informacje z obszaru szkoleń.

ZOBACZ NAJBLIŻSZE SZKOLENIA

powiązane z tematem artykułu

Daj nam poznać TWOJE POTRZEBY

Zadzwoń do nas:

tel.:505 273 550,

ul. Farysa 64
01-971 Warszawa

Znajdź nas na mapie

Zobacz mapę

lub użyj formularza

ul. Farysa 64
01-971 Warszawa
NIP: 113-26-90-108


Strona należy do grupy Gamma realizującej szkolenia eksperckie, sprzedażowe, managerskie, farmaceutyczne oraz team building dla firm. Firma szkoleniowa 2021 roku.
© Konsorcjum Szkoleniowo-Doradcze Gamma spółka z ograniczoną odpowiedzialnością spółka komandytowa
Wszelkie prawa zastrzeżone. Szkolenia dla firm i administracji.