Wyjazdy integracyjne dla firm

Aktywne wyjazdy integracyjne dla firm to idealna okazja do zapoznania się z zakątkami turystycznymi kraju jak i polepszenia relacji między pracownikami. Wyjazd można zorganizować w dowolnym miejscu i połączyć go z innymi rozrywkami. Taki wyjazd z pewnością zagwarantuje naszym pracownikom niezapomniane emocje.

zdjęcie - Wyjazdy integracyjne dla firm
 
Aktywne wyjazdy integracyjne dla firm to idealna okazja do zapoznania się z zakątkami turystycznymi kraju jak i polepszenia relacji między pracownikami. Wyjazd można zorganizować w dowolnym miejscu i połączyć go z innymi rozrywkami. Taki wyjazd z pewnością zagwarantuje naszym pracownikom niezapomniane emocje.

Co daje wyjazd?

Integracyjna wycieczka to nie tylko reset od pracy. Główną zaletą integracyjnego wyjazdu jest niewątpliwie zbliżenie się uczestniczących w nim uczestników naszej firmy. Dobrym sposobem jest zorganizowanie gier zespołowych, które polepszą relacje dzięki specjalnym działaniom. Wyjazd jest idealną okazją do zwiększenia wydajności pracy naszych pracowników. Polepszy zaufanie pomiędzy wszystkimi członkami firmy i zaważy na jej całokształcie. Dobra współpraca pełni niezwykle dużą rolę w końcowym sukcesie firmy. Dlatego tak ważne jest budowanie zaufania. Integracja, komunikacja i zrozumienie ułatwią nam osiągnięcie tego celu. To niezwykle oryginalna i niezapomniana forma rozrywki.
 

ZOBACZ NASZE SZKOLENIA:

Wyjazdy integracyjne to świetna metoda zacieśnienia więzi w zespole (szkolenia team building). Często pozwalają na przyjemne spędzenie czasu i jednoczesne rozwiązanie konfliktów lub problemów, które dręczą zespół.  Na wyjazd integracyjny warto spojrzeć jak na proces, który ukierunkowuje pracowników na wspólny cel, poprawia komunikację, przekształca przywództwo z nadzoru w przewodnictwo.

Poznaj nasze przykładowe zabawy integracyjne:

Jak przygotować wyjazd integracyjny?

Na początku warto zastanowić się nad kilkoma kwestiami. Musimy określić termin jak i miejsce naszego wyjazdu. Nie możemy zapominać o tym, aby wziąć pod uwagę takie kryteria jak płeć, wiek i zainteresowania naszych pracowników. Zasady te są podobne, niezależnie od tego czy sami planujemy wyjazd, czy korzystamy z pomocy profesjonalnej agencji. Grupa, dla której organizujemy wyjazd powinna być ustalona już na samym początku: będą to dystrybutorzy, kontrahenci czy pracownicy firmy? Grupa ta determinuje charakter wyjazdu, dlatego jej scharakteryzowanie jest tak ważne.

Program i cel wyjazdu integracyjnego
 
Miejsce jak i atrakcje powinny wywołać wśród docelowej grupy efekt zaskoczenia, dlatego warto postawić na nietypowe miejsce. Najwięcej wyjazdów odbywa się wiosną oraz jesienią na średnio dwa dni. Podstawą wyjazdu jest cała masa zajęć teambuildingowych, konkursów jak i innych działań, które mają przyczynić się do polepszenia więzi między współpracownikami.

ZOBACZ OSTATNIE ARTYKUŁY

z tej strefy wiedzy

Project management (czyli zarządzanie projektami) to szereg czynności mających na celu zrealizowanie wszystkich związanych z danym projektem założeń. Zajmują się nim osoby wchodzące w skład specjalnych zespołów projektowych, a ich praca stanowi podstawę działalności wielu przedsiębiorstw.
AGILE to coraz popularniejsze w każdej większej (i mniejszej) firmie pojęcie związane z realizacją projektów biznesowych. Z pewnością każda osoba zatrudniona w takim miejscu choć raz się z nim spotkała.
Nawet zespół złożony z doskonale wykształconych i kompetentnych pracowników nie będzie w stanie sprawnie realizować swoich zadań, jeśli zabraknie w nim odpowiedniego kierownictwa. Zawsze niezbędna jest osoba nadzorująca wszystkie czynności wykonywane przez pracowników.
Aby proces produkcyjny w zakładzie przemysłowym mógł przebiegać sprawnie, potrzebna jest przynajmniej jedna kompetentna osoba kontrolująca prawidłowe wykonywanie wszystkich prac. Zadanie to spoczywa na barkach mistrza zakładu produkcyjnego.
Profesjonalny zakład przemysłowy przypomina żywy organizm. Cały proces produkcji składa się z wielu etapów, które z kolei powiązane są z konkretnymi częściami zakładu oraz maszynami. Jeśli na którymkolwiek z tym etapów pojawią się opóźnienia lub błędy, zawsze ucierpi na tym cały proces.

Zapraszamy do naszej

gamma Wiki +

Znajdziesz tam:
  • 800 pigułek wiedzy
  • 40 filmów edukacyjnych
  • ~14h nagrań raportów w wersji audiobook i wiele więcej.
Raporty HR
Raporty HR

Okręty flagowe naszej strefy wiedzy w wersji audio.

Video
Video

Szereg koncepcji, narzędzi i idei w wersji video.

Audio
Audio

Audiopigułki wiedzy w drodze do pracy czy w – trakcie spaceru.

Artykuły
Artykuły

Do przeczytania w lub do pobrania w formacie pdf.

strefy wiedzy

WikiGamma
WikiGamma

Autorskie raporty, wartościowy know-how, pigułki wiedzy.

Gamma Q&A
Gamma Q&A

Odpowiedzi na często pojawiające się pytania z obszaru HR.

Artykuły eksperckie
Artykuły eksperckie

Artykuły związane ze szkoleniami eksperckimi.

Video
Video

WikiGamma w formacie video.

Recenzje książek
Recenzje, Stanowiska pracy

Recenzje książek, lista najpopularniejszych zawodów.

Artykuły
Artykuły, Artykuły cd., Prawo

Standardowe informacje z obszaru szkoleń.

ZOBACZ NAJBLIŻSZE SZKOLENIA

powiązane z tematem artykułu

Daj nam poznać TWOJE POTRZEBY

Zadzwoń do nas:

tel.: 505 273 550,

ul. Farysa 64
01-971 Warszawa

Znajdź nas na mapie

Zobacz mapę

lub użyj formularza

Kontakt
biuro@projektgamma.pl
tel.: 505 273 550


ul. Farysa 64
01-971 Warszawa
NIP: 113-26-90-108


Strona należy do grupy Gamma realizującej szkolenia eksperckie, sprzedażowe, managerskie, farmaceutyczne oraz team building dla firm. Firma szkoleniowa 2021 roku.
© Konsorcjum Szkoleniowo-Doradcze Gamma spółka z ograniczoną odpowiedzialnością spółka komandytowa
Wszelkie prawa zastrzeżone. Szkolenia dla firm i administracji.