Wizyta w aquaparku

Spotkania integracyjne są potrzebne w każdej firmie, bowiem pozwalają na bliższe poznanie współpracowników, utrzymanie dobrej atmosfery w zakładzie itp. Oczywiście mają one sens głównie wtedy, kiedy wybierze się na nie dużo osób, a nie tylko kilka osób z firmy, które akurat się ze sobą kumplują.

20 grudnia 2018
zdjęcie - Wizyta w aquaparku

Wizyta w aquaparku

Spotkania integracyjne są potrzebne w każdej firmie, bowiem pozwalają na bliższe poznanie współpracowników, utrzymanie dobrej atmosfery w zakładzie itp. Oczywiście mają one sens głównie wtedy, kiedy wybierze się na nie dużo osób, a nie tylko kilka osób z firmy, które akurat się ze sobą kumplują. Jednak aby dużo pracowników chciało pójść na takie spotkanie, musi ono być zorganizowane w ciekawym miejscu, najlepiej za każdym razem innym. Jednym z pomysłów może być wyjście do aquaparku.

Wodne szaleństwa to doskonała forma spędzania czasu. Oczywiście niektórzy mogą krępować się założyć bikini przy współpracownikach, ale przecież obecnie na rynku można znaleźć wiele zabudowanych jednoczęściowych strojów kąpielowych, więc każdy powinien znaleźć taki, w którym będzie czuł się komfortowo. Jeśli już ktoś zdecyduje się na takie wyjście to z pewnością nie będzie żałował.

Aquaparki są świetnym miejscem także dla tych, którzy nie potrafią pływać, gdyż baseny rekreacyjne są zazwyczaj płytkie. Poza tym w aquaparkach znajduje się wiele atrakcji, między innymi bicze wodne, zjeżdżalnie, jacuzzi z różnymi rodzajami wód, masażery itp.

Znajdują się tam także punkty gastronomiczne, leżaki, baseny na świeżym powietrzu, sauny.

Z pewnością każdy znajdzie w takim miejscu coś dla siebie. Można także poprosić o organizację jakichś gier wodnych, które zintegrują wszystkich uczestników spotkania i dostarczą wiele radości.

Warto także mieć świadomość tego, że woda koi nerwy, zmniejsza ból kręgosłupa, odpręża itp., a to z pewnością każdemu się przyda.

ZOBACZ NASZE SZKOLENIA:

Imprezy integracyjne dla pracowników są niezwykle ważne. Z tego też powodu każdy pracodawca powinien być świadomy, jak duże znaczenie ma budowanie relacji w grupie pracowników. W obecnych czasach odchodzi się od tradycyjnego modelu spotkań integracyjnych, jeśli nie masz pomysłu na szkolenia integracyjne sprawdź nasze propozycje:

Który aquapark wybrać? Z roku na rok jest ich coraz więcej. Ciekawą opcją jest udanie się do aquaparku z wodami termalnymi, bowiem kąpiel w ciepłych wodach jest czymś naprawdę przyjemnym, a poza tym zazwyczaj takie wody zawierają wiele składników dobrze wpływających na nasze ciało.

Ostatnio popularnym i rzeczywiście niezłym aquaparkiem jest ten, który rok temu powstał w Redzie. Praktycznie wszystkie atrakcje są tam dostosowane również do osób, które nie potrafią pływać.

Ze zjeżdżalni zjeżdża się na pontonach, a niektóre dopuszczają zjazdy podwójne, co jest dobre dla osób, które same boją się takich atrakcji. Świetny jest także basen ze sztucznymi falami oraz bardzo długa leniwa rzeka, po której pływanie jest doskonałym relaksem.

Ciekawostką jest też zjeżdżalnia, która wiedzie przez akwarium z rekinami. Oczywiście takich interesujących aquaparków jest o wiele więcej, a najważniejsze jest dobre nastawienie i humor.

Naprawdę warto pomyśleć o właśnie takim sposobie na zorganizowanie spotkania integracyjnego. Na pewno dostarczy ono wiele emocji wszystkim uczestnikom, a zabawa będzie niezapomniana.

ZOBACZ OSTATNIE ARTYKUŁY

z tej strefy wiedzy

24 czerwca 2019
Istnieje wiele sposobów na integrację w firmie i wcale nie musi ona sprowadzać się do wspólnego spędzania czasu przy stole, podczas weekendowych wyjazdów do hotelu.
24 czerwca 2019
Firmowa integracja potrafi przybierać naprawdę różne oblicza. Nie musi być to już bynajmniej wypad do pubu czy hotelowe imprezowanie. Integracja zaczyna nabierać zupełnie innych, zróżnicowanych form, które nie dość, że odstresowują i dają rozrywkę, to na dodatek tworzą więzi, budują zaufanie i doskonalą umiejętności wspólnego działania.
24 czerwca 2019
Wyjazdy integracyjne dla firm coraz częściej przybierają urozmaicone formy, bardzo odległe od dobrze wszystkim znanych wyjazdów hotelowych. Obecnie tworzy się je w oparciu o team building, który ma za zadanie, na podstawie konkretnego scenariusza, wzmocnić więzy między pracownikami.
24 czerwca 2019
Integracja nie musi być wcale nudnym, służbowym obowiązkiem, który trzeba wykonać dla świętego spokoju. Może być wyzwaniem, świetną zabawą, a nawet prawdziwą przygodą, która porwie wszystkich uczestników.
24 czerwca 2019
Wiele mówi się ostatnio o różnych formach, które mogą przybierać szkolenia integracyjne dla firm. Kreatywność pod tym względem bywa naprawdę olbrzymia. Każdemu z tego typu pomysłów powinna jednak zawsze przyświecać idea team buildingu. Czym on tak naprawdę jest i do czego może się przydać podczas wyjazdów firmowych?
Gamma - newsletter

Newsletter

Bądź na bieżąco z nowymi treściami wikiGammy. Zapisz się do naszego newslettera.

Zapraszamy do naszej

strefy wiedzy

WikiGamma
WikiGamma

Autorskie raporty, wartościowy know-how, pigułki wiedzy.

Gamma Q&A
Gamma Q&A

Odpowiedzi na często pojawiające się pytania z obszaru HR.

Artykuły eksperckie
Artykuły eksperckie

Artykuły związane ze szkoleniami eksperckimi.

Wideo
Wideo

WikiGamma w formacie video.

Recenzje książek
Recenzje, Stanowiska pracy

Recenzje książek, lista najpopularniejszych zawodów.

Artykuły
Artykuły, Artykuły cd., Prawo

Standardowe informacje z obszaru szkoleń.

ZOBACZ NAJBLIŻSZE SZKOLENIA

powiązane z tematem artykułu

Daj nam poznać

TWOJE POTRZEBY

Zadzwoń do nas:

tel.: 505 273 550,E-mail:
biuro@projektgamma.pl

ul. Farysa 64
01-971 Warszawa

Znajdź nas na mapie

Zobacz mapęlub użyj formularza

Kontakt
biuro@projektgamma.pl
tel.: 505 273 550


ul. Farysa 64
01-971 Warszawa
NIP: 113-26-90-108


Strona należy do grupy Gamma realizującej szkolenia eksperckie, sprzedażowe, managerskie, farmaceutyczne oraz team building dla firm. Firma szkoleniowa 2021 roku.
© Konsorcjum Szkoleniowo-Doradcze Gamma spółka z ograniczoną odpowiedzialnością spółka komandytowa
Wszelkie prawa zastrzeżone. Szkolenia dla firm i administracji.