Bezpłatny Webinar

ACCOUNTABILITY

Uzyskiwanie ponadprzeciętnych rezultatów dzięki budowaniu kultury współodpowiedzialności w organizacji

3 lutego 2023

Accountability = uzyskiwanie ponadprzeciętnych rezultatów dzięki budowaniu kultury współodpowiedzialności w organizacji

Pomiędzy braniem odpowiedzialności a jej unikaniem jest bardzo cienka i często trudna do zauważenia granica. Odpowiedzialne zachowania nabierają szczególnego znaczenia wtedy, kiedy organizacja mierzy się z zagrożeniami czy dużymi wyzwaniami.

To swoiste „chwile prawdy” dla organizacji. Odpowiedzialne zachowania lub ich brak mogą w takich okolicznościach zadecydować o tym, czy organizacja wyjdzie z trudnej sytuacji z sukcesem, czy też poniesie kosztowną porażkę.

Podczas webinaru dowiecie się Państwo:

  • W jaki sposób kultura organizacyjna wpływa na osiągane rezultaty w organizacji?
  • Dlaczego kultura współodpowiedzialności (eng. accountability) jest najbardziej efektywną kulturą efektywnych organizacji?
  • Dlaczego liderzy organizacji muszą wziąć współodpowiedzialność za kreowanie pożądanej kultury organizacyjnej?
  • W jaki sposób zbudować efektywną kulturę współodpowiedzialności w organizacji?
  • Jak konsultanci accountability Gammy mogą Państwu pomóc w zbudowaniu efektywnej kultury współodpowiedzialności w Waszej organizacji?

Druga części webinaru będzie poświęcona pytaniom i odpowiedziom.

Prowadzący:

Webinar poprowadzi trener-konsultant z 21-letnim doświadczeniem w budowaniu oraz wdrażaniu efektywnych kultur organizacyjnych. Autor książki „Efektywność Osobista 4×4” Wyd. MT Biznes.

SZKOLENIA – specjalizuje się w szkoleniach z Efektywności Osobistej (autorski program kompleksowego zarządzania swoją produktywnością, stresem, relacjami i zdrowiem, Zarządzania Projektem (partner-wykładowca PMI), Zarządzania Zmianą (certyfikowany trener-konsultant Implementation Management Associate), Wdrażania Strategii (Master Consultant DOOR International), Przywództwa, Prezentacji, Efektywnych Spotkań, Motywacji i Coachingu.

WYKŁADY – specjalizuje się w inspirujących, motywacyjnych i interaktywnych wystąpieniach dla kilkusetosobowego audytorium w zakresie Zmiany, Przywództwa, Motywacji i Stresu.

COACHING – specjalizuje się w coachingu „on the job” sił sprzedaży (sprzedawców i ich przełożonych) oraz trenerów wewnętrznych.

DORADZTWO – specjalizuje się w doradztwie w zakresie wdrażania projektów zmian, wdrażania strategii oraz w budowaniu profili kompetencyjnych.

PROJEKTY ROZWOJOWE – specjalizuje się w projektowaniu oraz zarządzaniu kompleksowymi projektami rozwoju kompetencji kierowniczych, sprzedażowych, osobistych i zespołowych.

Webinar odbędzie się w terminie:

  • 3 lutego 2023, godz. 10.00 – 11:00 (plus sesja Q&A)

Aby zgłosić chęć udziału w wydarzeniu proszę wypełnić poniższy formularz.

Uwaga!

  • Prosimy o używanie przeglądarki Chrome bądź Microsoft Edge – one najlepiej współpracują z platformą Clickmeeting, na której odbędzie się wydarzenie.
  • W formularzu zgłoszenia prosimy o podawanie wyłącznie adresów firmowych.

Zapraszamy do udziału!

kontakt

ul. Farysa 64
01-971 Warszawa
NIP: 113-26-90-108

firma szkoleniowa

Strona należy do grupy Gamma realizującej szkolenia eksperckie, sprzedażowe, managerskie, farmaceutyczne oraz team building dla firm. Firma szkoleniowa 2021 roku.
© Konsorcjum Szkoleniowo-Doradcze Gamma spółka z ograniczoną odpowiedzialnością spółka komandytowa
Wszelkie prawa zastrzeżone. Szkolenia dla firm i administracji.