Gamma sp. j.

Team Building

Team building realizujemy w formule edutainment. Projektując wydarzenie zwracamy uwagę zarówno na warstwę rozrywkową (entertainment) jak również rozwojową (education). Proporcje pomiędzy tymi komponentami dostosowujemy do oczekiwań zamawiającego oraz profilu uczestników integracji.

PRZYKŁADOWO:

Team building skoncentrowany głównie na integracji pracowników to może być jedna duża aktywność bądź szereg mniejszych projektów, w których uczestnicy poznają siebie lepiej, mają okazję współpracować oraz dobrze się bawić. Ciężar animowania grupy jest głównie po stronie ekipy wspierającej, omówienia mogą pojawić się na początku (w celu zaangażowania grupy) oraz na końcu.

Inteligentny team building może znów mieć proporcje smart factor i fun factor 50/50. Uczestnicy są zapraszani do uczestnictwa w projekcie – podczas aktywności dobrze się bawią, a następnie wraz z trenerem omawiają co się wydarzyło podczas realizacji poszczególnych zadań, jak kształtowany się poszczególne relacje oraz w jakim stopniu zaistniałe zjawiska pokrywają się z tymi, które mają miejsce w ich świecie zawodowym.

Przedstawiciele pokolenia Y i Z ma dużą potrzebę rozwojową oraz poczucia celowości aktywności do których są zapraszani. Dlatego co raz częściej klasyczny team building zawiera akcenty smart.

Poniższe propozycje programowe są propozycjami wstępnymi, wymagającymi uszczegółowienia w drodze dalszych rozmów z Klientem. Dokładamy wszelkich starań, aby realizowane przez nas programy w pełni odpowiadały na potrzeby naszych Klientów. Dlatego też zachęcamy do przesyłania zapytań, na które z wielką radością przygotujemy odpowiedź szytą na miarę.

KONSTRUKCJA PROPOZYCJI PROGRAMOWYCH:

Proponowane projekty składają się z serii praktycznych wydarzeń, które mogą być przeprowadzone zarówno w sali, w terenie, jak i w formie wyjazdu integracyjnego, imprezy firmowej, tematycznego spotkania integracyjnego.

ZASTOSOWANIE:

 • Dobra zabawa :)
 • Budowanie zespołu / wzmacnianie zespołu
 • Poznawanie się pracowników między sobą  / między działami
 • Pogłębienie świadomości współzależności i współodpowiedzialności wszystkich pracowników za realizowane cele.
 • Udrożnienie kanałów komunikacyjnych.
 • Wzmocnienie świadomości wpływu działań pojedynczych pracowników na całościowy grupowy efekt końcowy.
 • Wzmocnienie proaktywnego nastawienia do pojawiających się wyzwań.
 • Wzmocnienie umiejętności sprzedażowych.
 • Rozwinięcie umiejętności menedżerskich.
 • Nabycie umiejętności przywódczych.
 • Zbudowanie wzajemnego zaufania.
 • Określenie wzajemnych potrzeb i oczekiwań w celu zwiększenia efektywności pracy zespołowej.

Team Building
Team Building

Cieśnina Magellana

Projekt, w którym uczestnicy podzieleni na zespoły mają za zadanie przeprawienie się przez niebezpieczną i zdradliwą rzekę. Doskonały na wzmocnienie świadomości współzależności i współodpowiedzialności za realizowane cele.

Team Building

Prototyp

Projekt ten w doskonały sposób ukazuje potrzebę sprawnej komunikacji pomiędzy poszczególnymi komórkami organizacyjnymi dla efektywności podejmowanych przez nie działań. Klasyczny projekt odnoszący się do podstaw skutecznej komunikacji interpersonalnej.

Team Building

Radar

Projekt ten wprowadza uczestników w nowe, nieznane środowisko poprzez pozbawienie ich jednego ze zmysłów - wzroku. Prawidłowa wymiana informacji stanowi o wzajemnym powodzeniu wszystkich zespołów w tym projekcie.

Team Building

Saper

Projekt, w którym uczestnicy podzieleni na zespoły mają za zadanie przejść przez pole przypominające szachownicę. Doskonałe ćwiczenie na wzmocnienie postaw wspierających rozumienie procesu zachodzących zmian organizacyjnych.

Team Building

Smutny Jordan

Zadanie polega na wydostaniu z obszaru ograniczonego, gdzie nikt ani nic nie może dotknąć niczego łącznie z ziemią, piłki spoczywającej na „cokole”, a następnie wrzuceniu jej do kosza znajdującego się na wysokości 3 metrów powyżej „cokołu”. Projekt zbudowany na wyzwaniach towarzyszących grupowemu generowaniu innowacyjnych rozwiązań.

Team Building

Korporacyjny Kasparow

Projekt ukazujący potrzebę sprawnej komunikacji pomiędzy poszczególnymi komórkami organizacyjnymi dla efektywności podejmowanych przez nie decyzji i działań.

Team Building

Sztafeta złotego jaja

Projekt ten zbudowany jest wokół wspólnego dla wszystkich uczestników przedsięwzięcia, jakim jest bezpieczne przetransportowanie „złotego jaja” przez wyznaczoną w terenie trasę, stanowiącą swoisty tor przeszkód.

Team Building

Diamentowy szlak

Kilkugodzinny projekt, w trakcie którego uczestnicy będą mieli możliwość odbycia podróży dookoła świata, podejmując się licznych aktywności czekających na nich, na kolejnych etapach podróży.

SKONTAKTUJ SIĘ Z NAMI

Porozmawiamy o Twoich potrzebach
tel: 22/266 08 48, tel. kom.: 505 273 550, biuro@projektgamma.pl
*wymagane
© Gamma sp. j. ul. Mysłowicka 15, 01-612 Warszawa. Wszelkie prawa zastrzeżone