CASE STUDY 3

Case studies

Zostaliśmy poproszeni o zaprojektowanie takiego wydarzenia, które umożliwi nie tylko przekazanie pracownikom informacji odnoszących się do misji, wizji oraz wartości ale przede wszystkim umożliwi im zrozumienie, czemu tak ważne są te aspekty funkcjonowania firmy, z czego wynikają i dokąd prowadzą.

zdjęcie - CASE STUDY 3


SZTUKI KORPORACYJNE

OPIS SYTUACJI WYJŚCIOWEJ:

organizacja reprezentowana przez naszego Klienta ma porywającą historię, zbudowaną na misji, wizji oraz wartościach wyznawanych przez założyciela. W związku z wieloletnim dynamicznym rozrostem i ekspansją firmy, fundamenty kultury organizacyjnej przekazywane są wszystkim nowo zatrudnionym pracownikom. 

CEL:

zostaliśmy poproszeni o zaprojektowanie takiego wydarzenia, które umożliwi nie tylko przekazanie pracownikom informacji odnoszących się do misji, wizji oraz wartości ale przede wszystkim umożliwi im zrozumienie, czemu tak ważne są te aspekty funkcjonowania firmy, z czego wynikają i dokąd prowadzą.

REALIZACJA:

w oparciu o informacje przekazane przez Klienta opracowaliśmy scenariusz TEATRALNEJ SZTUKI KORPORACYJNEJ. Akcja osadzona jest we współczesnych realiach i opowiada historię młodych ludzi, których losy przeplatają się, stawiając często bohaterów przed trudnymi wyborami.

Wartości, które się krystalizują w trakcie wspólnych perypetii stają się dla nich niepodważalnym drogowskazem życiowym.

EFEKT:

sztuka spotkała się z ogromnym uznaniem oraz niezwykle silnym emocjonalnym odbiorem ze strony zamawiających. Kolejnym etapem było ogłoszenie castingu i wybór aktorów spośród pracowników firmy. Piątka utalentowanych amatorów z radością podjęła się przygotowania oraz wystawienia opracowanej przez nas sztuki.

Do dziś pracownicy wystawiają sztukę dwa razy w roku na spotkaniach organizowanych dla nowozatrudnionych pracowników. Dzięki przyjętej formule misja, wizja oraz wartości przekazywane są w lekkiej, przystępnej i angażującej formie. Po każdej sztuce aktorzy nawiązują dialog z widownią stając się tym samym ambasadorami przekazywanych treści.

Zobacz szkolenia powiązane z tym tematem:
SZKOLENIE NA ZAMÓWIENIE/SZKOLENIE ZAMKNIĘTE
SZKOLENIE NA ZAMÓWIENIE/SZKOLENIE ZAMKNIĘTE
SZKOLENIE NA ZAMÓWIENIE/SZKOLENIE ZAMKNIĘTE

Newsletter

Bądź na bieżąco z nowymi treściami wikiGammy. Zapisz się do naszego newslettera.

Zobacz nasze referencje i case studies

Referencje
Projekty komercyjne
Referencje
Administracja publiczna
Referencje
Pełna lista referencyjna
Case studies
Zestawienie case studies

Kolejne referencje

Poprzednie referencje
Obecne referencje
CASE STUDY 3
Następne referencje

SKONTAKTUJ SIĘ Z NAMI

Porozmawiajmy o Twoich potrzebach:
tel: 22/266 08 48, tel. kom.: 505 273 550,
biuro@projektgamma.pl
Strona należy do grupy Gamma realizującej szkolenia eksperckie, sprzedażowe, managerskie, farmaceutyczne oraz team building dla firm
© Konsorcjum Szkoleniowo-Doradcze Gamma spółka z ograniczoną odpowiedzialnością spółka komandytowa
 ul. Mysłowicka 15, 01-612 Warszawa. Wszelkie prawa zastrzeżone.