CASE STUDY 4

Case studies

Na zamówienie firmy działającej w sektorze publicznym powołaliśmy w roku 2012 do życia warsztaty EQ LEADERSHIP umożliwiające transformację menadżerów na poziom samoświadomości otwierający drzwi do bycia pełnoprawnym liderem.

zdjęcie - CASE STUDY 4


GOOD TO GREAT

OPIS SYTUACJI WYJŚCIOWEJ:

Chcemy, aby nasza kadra menadżerska poczuła na własnej skórze jak ważne jest przywództwo i co tak naprawdę oznacza bycie liderem. W instytucji reprezentowanej przez naszego Klienta zrodziła się konieczność przetransformowania menadżerów w przywódców oddziaływających na serca i umysły swoich pracowników aby przełamać dotychczasowy schemat działania.

CEL:

na zamówienie firmy działającej w sektorze publicznym powołaliśmy w roku 2012 do życia warsztaty EQ LEADERSHIP umożliwiające transformację menadżerów na poziom samoświadomości otwierający drzwi do bycia pełnoprawnym liderem.

REALIZACJA:

opracowane warsztaty oparte są na metodzie improwizacji K.Johnstone’a IMPRO przełamującej wewnętrzne bariery, założenia oraz utarte schematy działania w sytuacjach kryzysowych.

EFEKT:

menadżerowie na własnej skórze odczuli jak ważne są aspekty inteligencji emocjonalnej w przewodzeniu ludziom. Dzięki warsztatom uwrażliwili się na potrzeby swoich pracowników i nauczyli jak wpływać na nich z przyjętymi założeniami.

Na dzień dzisiejszy warsztaty cieszą się ogromnym powodzeniem zarówno w kontekście leadershipu, jak również budowania skutecznego zespołu oraz wzmacniania umiejętności sprzedażowych. Zarówno profesjonalny sprzedawca, jak i lider mają coś przecież z aktora działającego na emocje odbiorców. Zgrany zespół natomiast jest jak grupa teatralna, gdzie każdy aktor działa w pełnej synergii z pozostałymi.

Zobacz szkolenia powiązane z tym tematem:
SZKOLENIE NA ZAMÓWIENIE/SZKOLENIE ZAMKNIĘTE
SZKOLENIE NA ZAMÓWIENIE/SZKOLENIE ZAMKNIĘTE
SZKOLENIE NA ZAMÓWIENIE/SZKOLENIE ZAMKNIĘTE

Newsletter

Bądź na bieżąco z nowymi treściami wikiGammy. Zapisz się do naszego newslettera.

Zobacz nasze referencje i case studies

Referencje
Projekty komercyjne
Referencje
Administracja publiczna
Referencje
Pełna lista referencyjna
Case studies
Zestawienie case studies

Kolejne referencje

Poprzednie referencje
Obecne referencje
CASE STUDY 4
Następne referencje

SKONTAKTUJ SIĘ Z NAMI

Porozmawiajmy o Twoich potrzebach:
tel: 22/266 08 48, tel. kom.: 505 273 550,
biuro@projektgamma.pl
Strona należy do grupy Gamma realizującej szkolenia eksperckie, sprzedażowe, managerskie, farmaceutyczne oraz team building dla firm
© Konsorcjum Szkoleniowo-Doradcze Gamma spółka z ograniczoną odpowiedzialnością spółka komandytowa
 ul. Mysłowicka 15, 01-612 Warszawa. Wszelkie prawa zastrzeżone.