CASE STUDY 6

Case studies

Firma z branży IT stanęła przed wyzwaniem. Tzw okres romantyczny firmy dobiegł końca. Skończyły się możliwości szybkiego awansu, pojawiło się w firmie więcej procedur, autentyczne zaangażowanie menedżerów zaczęło spadać.

zdjęcie - CASE STUDY 6


EDUTAINMENT


OPIS SYTUACJI WYJŚCIOWEJ:

w roku 2015 firma z branży IT stanęła przed wyzwaniem. Tzw okres romantyczny firmy dobiegł końca. Skończyły się możliwości szybkiego awansu, pojawiło się w firmie więcej procedur, autentyczne zaangażowanie menedżerów zaczęło spadać.

CEL:

Odświeżenie postaw związanych ze współodpowiedzialnością, właścicielskim podejściem do procesów oraz kompetencji podnoszenia zaangażowania u pracowników. Cele te miały być rozwijane podczas wydarzenia planowanego dla całej kadry menedżerskiej.

REALIZACJA:

Uczestnicy wzięli udział w grze kompozytowej „Okręt”. Była to symulacja łodzi podwodnej. Uczestnicy wcielając się w członków załogi stawali przed szeregiem wyzwań. Doświadczenia, które rozgrywka zaserwowała stały się kanwą do warsztatów i treningu mentalnego „Menedżer architektem odpowiedzialności” , który stanowił drugą część wydarzenia.

EFEKT:

Dzięki projektowi edutainmentowemu , uczestnicy mieli okazję doświadczyć na własnej skórze, jak przekonania wpływają na zaangażowanie, oraz jak zaangażowanie wpływa na efektywność osobistą i zespołową. Część treningowa wyposażyła uczestników w pierwsze narzędzia zarządzania odpowiedzialnością i dała impuls do zmian kultury organizacyjnej

Zobacz szkolenia powiązane z tym tematem:
SZKOLENIE NA ZAMÓWIENIE/SZKOLENIE ZAMKNIĘTE
SZKOLENIE NA ZAMÓWIENIE/SZKOLENIE ZAMKNIĘTE
SZKOLENIE NA ZAMÓWIENIE/SZKOLENIE ZAMKNIĘTE

Newsletter

Bądź na bieżąco z nowymi treściami wikiGammy. Zapisz się do naszego newslettera.

Zobacz nasze referencje i case studies

Referencje
Projekty komercyjne
Referencje
Administracja publiczna
Referencje
Pełna lista referencyjna
Case studies
Zestawienie case studies

Kolejne referencje

Poprzednie referencje
Obecne referencje
CASE STUDY 6
Następne referencje

SKONTAKTUJ SIĘ Z NAMI

Porozmawiajmy o Twoich potrzebach:
tel: 22/266 08 48, tel. kom.: 505 273 550,
biuro@projektgamma.pl
Strona należy do grupy Gamma realizującej szkolenia eksperckie, sprzedażowe, managerskie, farmaceutyczne oraz team building dla firm
© Konsorcjum Szkoleniowo-Doradcze Gamma spółka z ograniczoną odpowiedzialnością spółka komandytowa
 ul. Mysłowicka 15, 01-612 Warszawa. Wszelkie prawa zastrzeżone.