CASE STUDY 9

Case studies

Zwróciła się do nas firma z branży elektronicznej z problemem. Menedżerowie przeszli wiele tradycyjnych szkoleń. Pierwsze szkolenia przynosiły rezultaty, kolejne dawały co raz mniejszy efekt.

zdjęcie - CASE STUDY 9


POZNANIE WŁASNYCH TALENTÓW

OPIS SYTUACJI WYJŚCIOWEJ:

W roku 2016 zwróciła się do nas firma z branży elektronicznej z problemem. Menedżerowie przeszli wiele tradycyjnych szkoleń. Pierwsze szkolenia przynosiły rezultaty, kolejne dawały co raz mniejszy efekt.

CEL:

Zaprojektowanie nowej ścieżki dotarcia do menedżerów – tak, aby zmienili sposób postępowania, aby byli skuteczniejsi w realizacji swoich celów menedżerskich (szczególnie w obszarze motywacji i leadershipu transformacyjnego)

REALIZACJA:

Menedżerowie wzięli udział w teście Gallupa „Clifton StrengthsFinderTM”, dzięki któremu poznali swoje talenty (5 wiodących z listy 34 ). Następnie wzięli udział  sesjach informacji zwrotnej pozwalających zrozumieć indywidualny raport.

W kolejnym kroku uczestnicy zostali podzieleni w sposób celowy na mniejsze grupy – każdy zespół otrzymał zadania, których realizacja była możliwa za pomocą różnych talentów. Na bazie tego doświadczenia zostały wprowadzone techniki pozwalające świadomie eksplorować swoje talenty (zwłaszcza w dziedzinie przywództwa i motywowania) .

EFEKT:

W rezultacie menedżerowie spersonalizowali swoje sposoby postępowania – każdy zarządzał i przewodził trochę inaczej korzystając z własnych mocnych stron i talentów. Ta zmiana była pozytywnie odebrana przez samych menedżerów (czuli się bardziej autentycznie i naturalnie) jak i przez pracowników (oceniali wyżej swoich szefów).

Zobacz szkolenia powiązane z tym tematem:
SZKOLENIE NA ZAMÓWIENIE/SZKOLENIE ZAMKNIĘTE
SZKOLENIE NA ZAMÓWIENIE/SZKOLENIE ZAMKNIĘTE
SZKOLENIE NA ZAMÓWIENIE/SZKOLENIE ZAMKNIĘTE

Newsletter

Bądź na bieżąco z nowymi treściami wikiGammy. Zapisz się do naszego newslettera.

Zobacz nasze referencje i case studies

Referencje
Projekty komercyjne
Referencje
Administracja publiczna
Referencje
Pełna lista referencyjna
Case studies
Zestawienie case studies

Kolejne referencje

Poprzednie referencje
Obecne referencje
CASE STUDY 9

SKONTAKTUJ SIĘ Z NAMI

Porozmawiajmy o Twoich potrzebach:
tel: 22/266 08 48, tel. kom.: 505 273 550,
biuro@projektgamma.pl
Strona należy do grupy Gamma realizującej szkolenia eksperckie, sprzedażowe, managerskie, farmaceutyczne oraz team building dla firm
© Konsorcjum Szkoleniowo-Doradcze Gamma spółka z ograniczoną odpowiedzialnością spółka komandytowa
 ul. Mysłowicka 15, 01-612 Warszawa. Wszelkie prawa zastrzeżone.