DCT GDAŃSK – Budowanie zaangażowania

Case studies
DCT Gdańsk jest najnowszym i najnowocześniejszym polskim terminalem kontenerowym, który został oficjalnie otwarty w dniu 1 października 2007. DCT Gdańsk jest obecnie najszybciej rozwijającym się terminalem w kraju.
zdjęcie - DCT GDAŃSK – Budowanie zaangażowania
Po zdobyciu ponad 25% udziału w polskim, morskim obrocie kontenerowym już w grudniu 2008 roku stał się drugim co do wielkości terminalem przeładunkowym w Polsce. W chwili obecnej DCT Gdańsk jest liderem w obsłudze polskiego importu i eksportu oraz hub’em przeładunkowym dla St. Petersburga i innych portów regionu Morza Bałtyckiego.We współpracy z Gammą DCT zrealizowało cykl szkoleń „Akademia Lidera Przyszłości” skierowany do menedżerów oraz Talentów w organizacji. W ramach Akademii zrealizowano m.in. moduły „Ja jako lider w organizacji”, „Kim jest efektywny lider’, „Przywództwo sytuacyjne i ocena okresowa”, „Lider – trudne sytuacje”. Kluczowym elementem akademii był warsztat poświęcony budowaniu zaangażowania pracowników oraz zespołów. Ponieważ organizacja rozwija się w błyskawicznym tempie, zapotrzebowanie na narzędzia z zakresu budowania zaangażowania oraz motywowania stale wzrasta. Uczestnicy wzięli udział w całodziennej grze symulacyjnej „Miasto”, na podstawie której zdiagnozowane ostały mocne strony zespołów i menedżerów oraz tzw. wąskie gardła. W celu ich niwelowania, konsultanci i trenerzy Gammy wdrożyli autorską koncepcję delegowania, monitorowania i egzekwowania zadań w oparciu o standardy polityki personalnej w DCT.
 
Wypracowany został również standard oceny okresowej, w następstwie którego został wdrożony model przeprowadzania rozmów oceniających z pracownikami oraz rozmów o charakterze wzmacniającym oraz korygującym. Wymiernym rezultatem projektu szkoleniowego był zaproponowany przez Gammę model prowadzenia zebrań oraz sztuka wygłaszania expose. Propozycja spotkała się z akceptacją ze strony władz firmy. Model expose przełożonego z powodzeniem funkcjonuje w DCT od grudnia 2012 roku.
 
Gamma - firma szkoleniowa roku w rankingu Gazety Finansowej. Oferujemy: i wiele innych. Zapoznaj się z nimi. Zapraszamy.
Gamma - newsletter

Newsletter

Bądź na bieżąco z nowymi treściami wikiGammy. Zapisz się do naszego newslettera.

Zobacz nasze

referencje i case studies

Referencje

Projekty komercyjne

Referencje

Administracja publiczna

Referencje

Pełna lista referencyjna

Case studies

Zestawienie case studies

Daj nam poznać TWOJE POTRZEBY

Telefon
Zadzwoń do nas:

tel.:505 273 550,

Miejsce

ul. Farysa 64
01-971 Warszawa

Mapa
Znajdź nas na mapie

Zobacz mapę

lub użyj formularza
kontakt

ul. Farysa 64
01-971 Warszawa
NIP: 113-26-90-108

firma szkoleniowa

Strona należy do grupy Gamma realizującej szkolenia eksperckie, sprzedażowe, managerskie, farmaceutyczne oraz team building dla firm. Firma szkoleniowa 2021 roku.
© Konsorcjum Szkoleniowo-Doradcze Gamma spółka z ograniczoną odpowiedzialnością spółka komandytowa
Wszelkie prawa zastrzeżone. Szkolenia dla firm i administracji.