Deloitte - Budowanie autorytetu i wizerunku lidera

Case studies
Współpraca Gammy z Deloitte dotyczyła działań rozwojowych dla pracowników szczebla menedżerskiego oraz tzw. Talentów w Organizacji (pracowników z potencjałem menedżerskim).
zdjęcie - Deloitte - Budowanie autorytetu i wizerunku lidera

Zrealizowane zostały sesje szkoleniowe poświęcone Zarządzaniu zespołem, Motywowaniu pracowników oraz Budowaniu autorytetu. Przeszkolone zostały grupy doradców, konsultantów, osób zarządzających ryzykiem.

Współpraca Gammy z Deloitte dotyczyła działań rozwojowych dla pracowników szczebla menedżerskiego oraz tzw. Talentów w Organizacji (pracowników z potencjałem menedżerskim). Zrealizowane zostały sesje szkoleniowe poświęcone Zarządzaniu zespołem, Motywowaniu pracowników oraz Budowaniu autorytetu. Przeszkolone zostały grupy doradców, konsultantów, osób zarządzających ryzykiem.

W ramach szkoleń z Technik budowania autorytetu, menedżerowie wzięli udział w symulacjach i case study z zakresu podstaw władzy, budowania wizerunku lidera, usprawnianiu delegowania, monitorowania i egzekwowania zadań. Menedżerowie wskazali trudności w budowaniu wizerunku lidera, w sytuacji gdy lider wyłonił się z zespołu. Problemowi wewnętrznego awansu poświęcona została znaczna część warsztatu. Dzięki diagnozie typów władzy w organizacji (opartej na charyzmie, formalnej, eksperckiej, nagradzania, karania) menedżerowie zostali wyposażeni w manual współpracy oraz podjęcia rozmowy / expose w zależności od typów i oczekiwań pracowników. Pozwoliło to na usprawnienie procesu zaangażowania zespołu oraz zaprojektowanie przez Gammę harmonogramu działań w zakresie zarządzania zmianą w Deloitte.

Gamma
W rankingu Gazety Finansowej – „Najlepsze Firmy Szkoleniowe 2016” zajęliśmy 1 miejsce. Istniejemy 10 lat na rynku. Współpracuje z nami ponad 100 trenerów. W 2016 roku przeszkoliliśmy ponad 6 tys. klientów indywidualnych i ponad tysiąc klientów instytucjonalnych. Oferujemy szkolenia otwarte i zamknięte. Szkolenia HR i szkolenia administracja publiczna. Zobacz nasze nowe szkolenia  ESSENCE LEARNING w dziale szkoleń unikatowych.

 

Zobacz szkolenia powiązane z tym tematem:

Newsletter

Bądź na bieżąco z nowymi treściami wikiGammy. Zapisz się do naszego newslettera.

Zobacz nasze referencje i case studies

Referencje
Projekty komercyjne
Referencje
Administracja publiczna
Referencje
Pełna lista referencyjna
Case studies
Zestawienie case studies

Kolejne case studies

Obecne referencje
Deloitte - Budowanie autorytetu i wizerunku lidera

SKONTAKTUJ SIĘ Z NAMI

Porozmawiajmy o Twoich potrzebach:
tel: 22/266 08 48, tel. kom.: 505 273 550,
biuro@projektgamma.pl
Strona należy do grupy Gamma realizującej szkolenia eksperckie, sprzedażowe, managerskie, farmaceutyczne oraz team building dla firm
© Konsorcjum Szkoleniowo-Doradcze Gamma spółka z ograniczoną odpowiedzialnością spółka komandytowa
 ul. Mysłowicka 15, 01-612 Warszawa. Wszelkie prawa zastrzeżone.