VEOLIA – „Budowanie autorytetu i zarządzanie zespołem bez zależności służbowej”

Case studies

Cykl warsztatów prowadzonych dla Inspektorów firmy Veolia w drugim i trzecim kwartale 2017r, jest doskonałą egzemplifikacją filozofii/strategii realizowania projektów szkoleniowych charakterystycznej dla Gammy.

zdjęcie - VEOLIA – „Budowanie autorytetu i zarządzanie zespołem bez zależności służbowej”

Projekt menedżerski: „Budowanie autorytetu i zarządzanie zespołem bez zależności służbowej”

 
Filary tej filozofii to dogłębna diagnoza potrzeb rozwojowych/szkoleniowych Klienta i projektowanie szkolenia „na miarę” w odwołaniu do zdefiniowanych w czasie diagnozy celów projektu.

Głównymi celami opisywanego projektu szkoleniowego, dedykowanego Inspektorom Veolia, był wzrost umiejętności budowania swojego autorytetu, radzenia sobie w trudnych sytuacjach zarządczych przy jednoczesnym skutecznym realizowaniu założonych celów. Właśnie diagnoza potrzeb – zaangażowanie po stronie Klienta – pozwoliła doprecyzować wymagania. Dzięki zrozumieniu realiów, w jakich funkcjonują Inspektorzy, program szkoleń został wzbogacony o aspekty inteligencji emocjonalnej, efektywnego budowania relacji i etycznego wywierania wpływu. Warsztaty pozwoliły Inspektorom zapoznać się z zastosowaniem metodologii stylów społecznych w zarządzaniu, przećwiczyć metody wygaszania i regulowania emocji w trudnych sytuacjach i techniki zarządzania konfliktem.

Szkolenia pomogły Inspektorom przede wszystkim efektywniej działać w sytuacjach, w których nie mogą korzystać z uprawnień wynikających z formalnej zależności służbowej, jak również efektywniej budować relacje wewnątrz własnych Zespołów w kontaktach z Przełożonymi, jak i Współpracownikami.

Jak delegować i motywować zespół? Jak skutecznie zarządzać projektami? Jak zostać sprawnym liderem w firmie? Jak budować zaangażowanie w zespole? Sprawdź nasze szkolenia menadżerskie np: szkolenie zarządzanie zespołem, szkolenie project manager. Sprawdź je.

Gamma - newsletter

Newsletter

Bądź na bieżąco z nowymi treściami wikiGammy. Zapisz się do naszego newslettera.

Zobacz nasze

referencje i case studies

Referencje

Projekty komercyjne

Referencje

Administracja publiczna

Referencje

Pełna lista referencyjna

Case studies

Zestawienie case studies

Daj nam poznać TWOJE POTRZEBY

Telefon
Zadzwoń do nas:

tel.:505 273 550,

Miejsce

ul. Farysa 64
01-971 Warszawa

Mapa
Znajdź nas na mapie

Zobacz mapę

lub użyj formularza
kontakt

ul. Farysa 64
01-971 Warszawa
NIP: 113-26-90-108

firma szkoleniowa

Strona należy do grupy Gamma realizującej szkolenia eksperckie, sprzedażowe, managerskie, farmaceutyczne oraz team building dla firm. Firma szkoleniowa 2021 roku.
© Konsorcjum Szkoleniowo-Doradcze Gamma spółka z ograniczoną odpowiedzialnością spółka komandytowa
Wszelkie prawa zastrzeżone. Szkolenia dla firm i administracji.