UWM w Olsztynie

Lista Referencyjna – Administracja Publiczna
Niniejszym potwierdzam, że firma Gamma D. D Diuk i M. Wasilewski Sp.j. z siedzibą w Warszawie, przeprowadziła w dniach 12-14.06.2017 r. szkolenie z tematu: „Learning by doing, design thinking w zakresie kształcenia w obszarze nauk ekonomicznych”.

zdjęcie - UWM w Olsztynie
Niniejszym potwierdzam, że firma Gamma D. D Diuk i M. Wasilewski Sp.j. z siedzibą w Warszawie, przeprowadziła w dniach 12-14.06.2017 r. szkolenie z tematu: „Learning by doing, design thinking w zakresie kształcenia w obszarze nauk ekonomicznych” dla 12 pracowników nauk ekonomicznych Uniwersytetu Warmińsko - Mazurskiego w Olsztynie.

Prowadząca szkolenia Pani Karolina Olszańska wykazała się znajomością omawianych tematów, profesjonalizmem, zaangażowaniem w prowadzeniu zajęć, czego odzwierciedleniem były wysokie oceny w ankietach ewaluacyjnych.

Szkolenie zostało zrealizowane na najwyższym poziomie, a firma Gamma okazała się solidnym i wiarygodnym partnerem szkoleniowym.

Firma Gamma sp. j. zaprasza na szkolenie z Design Thinking. Szkolenie prowadzone jest metodą warsztatową, gdzie uczestnicy zostaną przeprowadzeni przez cykl Design Thinking. Dzięki temu, mogą oni od razu przećwiczyć  idee Design Thinking, co pozwala na szybsze  wdrożenie tej metodyki w praktykę zawodową. Szkolenie jest przeznaczone dla pracowników działu HR. Zobacz również: szkolenie zarządzanie projektami, szkolenia dla menedżerów.
Gamma - newsletter

Newsletter

Bądź na bieżąco z nowymi treściami wikiGammy. Zapisz się do naszego newslettera.

Zobacz nasze

referencje i case studies

Referencje

Projekty komercyjne

Referencje

Administracja publiczna

Referencje

Pełna lista referencyjna

Case studies

Zestawienie case studies

Daj nam poznać TWOJE POTRZEBY

Telefon
Zadzwoń do nas:

tel.:505 273 550,

Miejsce

ul. Farysa 64
01-971 Warszawa

Mapa
Znajdź nas na mapie

Zobacz mapę

lub użyj formularza
kontakt

ul. Farysa 64
01-971 Warszawa
NIP: 113-26-90-108

firma szkoleniowa

Strona należy do grupy Gamma realizującej szkolenia eksperckie, sprzedażowe, managerskie, farmaceutyczne oraz team building dla firm. Firma szkoleniowa 2021 roku.
© Konsorcjum Szkoleniowo-Doradcze Gamma spółka z ograniczoną odpowiedzialnością spółka komandytowa
Wszelkie prawa zastrzeżone. Szkolenia dla firm i administracji.