Wojskowa Komenda Uzupełnień

Lista Referencyjna - Administracja Publiczna
Warsztaty na których uczestnicy wykonywali praktyczne ćwiczenia były uzupełnione o przykłady z codziennej pracy uczestników szkoleń. Uczestnicy bardzo wysoko ocenili jakość zrealizowanych zajęć, podkreślając że wiedza pozyskana na szkoleniu będzie miała praktyczne zastosowanie w codziennej pracy.

zdjęcie - Wojskowa Komenda Uzupełnień
Wojskowa Komenda Uzupełnień w Krakowie potwierdza, że firma Gamma zrealizowała w dniu 23 września 2015 r. szkolenie pod tytułem:
  • „Poprawność językowa w urzędzie"

dla pracowników Wojskowej Komendy Uzupełnień w Krakowie. Grupa szkoleniowa liczyła 20 uczestników.

Projekt został przygotowany oraz zrealizowany w sposób profesjonalny. Zawartość merytoryczna szkoleń była dostosowana do potrzeb i oczekiwań uczestników szkoleń. Warsztaty na których uczestnicy wykonywali praktyczne ćwiczenia były uzupełnione o przykłady z codziennej pracy uczestników szkoleń. Uczestnicy bardzo wysoko ocenili jakość zrealizowanych zajęć, podkreślając że wiedza pozyskana na szkoleniu będzie miała praktyczne zastosowanie w codziennej pracy.

Jednocześnie, uczestnicy szkoleń bardzo wysoko ocenili pracę oraz wiedzę trenerów prowadzących szkolenia. Pani Joanna Kałużna-Ross wykazała się bardzo dobrą znajomością omawianych tematów, zaangażowaniem, profesjonalizmem i umiejętnością stworzenia dobrej atmosfery w trakcie zajęć, czego odzwierciedleniem były wysokie oceny w ankietach ewaluacyjnych.

Współpraca z firmą Gamma D.Didiuk i M.Wasilewski Sp.j. przebiegała pomyślnie. Szkolenia zostały zrealizowane należycie, dlatego mamy przyjemność rekomendować firmę Gamma D.Didiuk i M.Wasilewski Sp.j. z siedzibą w Warszawie przy ulicy Mysłowickiej 15, jako wiarygodnego i profesjonalnego organizatora szkoleń.

ZOBACZ LOSOWE ARTYKUŁY Z NASZEJ STREFY WIEDZY

Gamma - newsletter

Newsletter

Bądź na bieżąco z nowymi treściami wikiGammy. Zapisz się do naszego newslettera.

Zobacz nasze

referencje i case studies

Referencje

Projekty komercyjne

Referencje

Administracja publiczna

Referencje

Pełna lista referencyjna

Case studies

Zestawienie case studies

Daj nam poznać

TWOJE POTRZEBY

Zadzwoń do nas:

tel: 22/266 08 48,

tel. kom.: 505 273 550,E-mail:
biuro@projektgamma.pl

ul. Mysłowicka 15
01-612 Warszawa

Znajdź nas na mapie

Zobacz mapęlub użyj formularza

Kontakt
biuro@projektgamma.pl
tel: 22/266 08 48,
tel. kom.: 505 273 550

ul. Mysłowicka 15
01-612 Warszawa
NIP: 113-26-90-108

Strona należy do grupy Gamma realizującej szkolenia eksperckie, sprzedażowe, managerskie, farmaceutyczne oraz team building dla firm. Firma szkoleniowa 2019 roku.
© Konsorcjum Szkoleniowo-Doradcze Gamma spółka z ograniczoną odpowiedzialnością spółka komandytowa
Wszelkie prawa zastrzeżone. Szkolenia dla firm i administracji.