ZUS Oddział w Białymstoku

Lista Referencyjna – Administracja Publiczna
Szkolenia przeprowadzone przez firmę „GAMMA” D. Didiuk i M. Wasilewski Spółka Jawna w opinii naszych uczestników zostały określone, jako interesujące i przydatne, spełniające ich oczekiwania.

zdjęcie - ZUS Oddział w Białymstoku
Centrum Szkolenia ZUS w Augustowie współpracuje w 2016 roku z Firmą „Gamma" D. Didiuk i M. Wasilewski Spółka Jawna z siedzibą w Warszawie ul. Mysłowicka 15, 01-612 Warszawa. Głównym celem podejmowanych wspólnie działań jest przeprowadzenie przez firmę „GAMMA” D. Didiuk i M. Wasilewski Spółka Jawna nw. szkolenia:
  • „Pracownik w procesie zmian w organizacji - kształtowanie postawy sprzyjającej zmianie"

- 16 godzin zajęć dydaktycznych. Firma „GAMMA” z ww. tematyki zrealizowała 11 grup szkoleniowych w których przeszkoliła dotychczas 139 pracowników z regionu szkolenia CSZ Augustów.

Szkolenia przeprowadzone przez firmę „GAMMA" D. Didiuk i M. Wasilewski Spółka Jawna w opinii naszych uczestników zostały określone, jako interesujące i przydatne, spełniające ich oczekiwania a wiedza pozyskana w trakcie szkolenia będzie miała praktyczne zastosowanie w miejscu pracy.

Trenerzy prowadzący szkolenia byli bardzo dobrze przygotowani merytorycznie, prezentowali wysoki poziom profesjonalizmu oraz umiejętności dydaktycznych i zostali ocenieni jako osoby zaangażowane, komunikatywne, profesjonalnie przygotowane do zajęć. Firma „Gamma” D. Didiuk i M. Wasilewski Spółka Jawna zasługuje na polecenie Jej usług, to firma rzetelna i godna zaufania będąca profesjonalnym organizatorem szkoleń.
Szkolenie zarządzanie zmianą - Każdej zmianie towarzyszy  naturalna reakcja, którą jest niepewność i niechęć. Na szkoleniu z zarządzania zmianą, uczestnicy zdobędą wiedzę na temat tego, jak przejść łagodnie przez proces zmiany, jak przygotować pracowników do zmiany oraz jak skutecznie walczyć z oporem przed zmianą. Polecamy również: zarządzanie stresem w organizacji, szkolenia dla menedżerów.
Gamma - newsletter

Newsletter

Bądź na bieżąco z nowymi treściami wikiGammy. Zapisz się do naszego newslettera.

Zobacz nasze

referencje i case studies

Referencje

Projekty komercyjne

Referencje

Administracja publiczna

Referencje

Pełna lista referencyjna

Case studies

Zestawienie case studies

Daj nam poznać TWOJE POTRZEBY

Telefon
Zadzwoń do nas:

tel.:505 273 550,

Miejsce

ul. Farysa 64
01-971 Warszawa

Mapa
Znajdź nas na mapie

Zobacz mapę

lub użyj formularza
kontakt

ul. Farysa 64
01-971 Warszawa
NIP: 113-26-90-108

firma szkoleniowa

Strona należy do grupy Gamma realizującej szkolenia eksperckie, sprzedażowe, managerskie, farmaceutyczne oraz team building dla firm. Firma szkoleniowa 2021 roku.
© Konsorcjum Szkoleniowo-Doradcze Gamma spółka z ograniczoną odpowiedzialnością spółka komandytowa
Wszelkie prawa zastrzeżone. Szkolenia dla firm i administracji.