Dziś nie pytamy czy zmiany są potrzebne tylko czy zostały właściwie przeprowadzone

Szkolenia i wdrażanie zmiany

Kompleksowe podejście do zarządzania zmianą, wyposaża organizację w metody i techniki szybkiego oraz efektywnego wprowadzania zmian

Z naszego doświadczenia uniwersalne rozwiązania mają ograniczoną skuteczność. W przypadku projektowania i wdrażania zmiany skuteczność ma krytyczne znaczenie – nie bez powodu, w zależności od badań, 40-80%  wdrażanych zmian nie przynosi oczekiwanych rezultatów.

Dlatego proponujemy kompleksowe podejście do zarzadzania zmiany, w którym, rozróżniamy trzy kategorie uczestników zmiany:

  • Dla osób odpowiedzialnych za kreowanie, projektowanie i zarządzanie wdrażaniem zmiany – dedykujemy szkolenie Zarządzanie Zmianą, które dostarcza wiedzy i narzędzi umożliwiających skuteczną realizację całego procesu zmiany: od zainicjowania aż po rozliczenie rezultatów wdrożenia.
  • Dla osób odpowiedzialnych za sprawne wdrożenie zmiany bezpośrednio w swoim zespole – dedykujemy szkolenie Wprowadzanie Zmiany, które uczy jak sprawnie przeprowadzić określony zespół ludzi przez zmianę.
  • Dla pozostałych osób, których dotyczy wprowadzana zmiana – dedykujemy szkolenie Podejście do Zmiany, które uświadamia, że zmiany są nieuniknione i dostarcza praktyczne wskazówki jak najszybciej i najlepiej dostosować się do wdrażanej zmiany.

Kompleksowe podejście do zarządzania zmianą, wyposaża organizację w metody i techniki szybkiego oraz efektywnego wprowadzania zmian, co przekłada się m.in. na następujące wskaźniki:

  • Skrócenie czasu wprowadzania zmian
  • Redukcję kosztów wprowadzania zmian
  • Wzrost wskaźników jakościowych wprowadzanych zmian
  • Skrócenie czasu i redukcję kosztów tzw. „przejściowego” spadku zaangażowania i wydajności pracowników
Efektywne wdrażanie zmiany w organizacji
szkolenie na zamówienie/szkolenie zamknięte
Zapraszamy do zapoznania się z procesem doradczo-szkoleniowym, który umożliwia zdecydowanie szybsze wdrażanie zmian w organizacji.
(możliwość realizacji webinaru/szkolenia online z tego tematu)
Zarządzanie zmianą na poziomie organizacji
szkolenie na zamówienie/szkolenie zamknięte
Dlaczego tak duży odsetek wdrażanych zmian nie przynosi oczekiwanych rezultatów albo przynosi je zdecydowanie później niż to było zaplanowane?
(możliwość realizacji webinaru/szkolenia online z tego tematu)
Wprowadzanie zmiany w zespole
szkolenie na zamówienie/szkolenie zamknięte
Czasem liderów zaskakuje postawa niektórych osób w zespole podczas zmiany: ta osoba, na którą lider mógł zwykle liczyć, ku jego zaskoczeniu, stawia największy opór. Dlaczego tak się dzieje? Podczas szkolenia dostaniecie Państwo odpowiedź na to pytanie i na wiele innych.
(możliwość realizacji webinaru/szkolenia online z tego tematu)
Moje podejście do zmiany
szkolenie na zamówienie/szkolenie zamknięte
Zauważamy że w świecie VUCA (zmiennym, niepewnym, złożonym) walkę konkurencyjną wygrywają Ci, którzy potrafią szybciej niż inni dostosować się do zmian. To szkolenie uświadamia co się z nami dzieje w zmianie oraz podpowiada jak najwięcej i najszybciej skorzystać na zmianie.
(możliwość realizacji webinaru/szkolenia online z tego tematu)

Zobacz w dziale:

Zawsze jest przestrzeń na podniesienie produktywności IT

Świat IT ma swoją unikalną charakterystykę. Złożone projekty w zmieniającej się rzeczywistości, świat liczb i slna potrzeba uzgodnień, wielość klientów wewnętrznych, czasami zewnętrznych. Rozumiejąc tą rzeczywistość przygotowaliśmy szkolenia dla IT z obszaru kompetencji miękkich.

Zły system zawsze pokona dobrego człowieka

Cykl warsztatów poświęconych Lean Management koncentruje się wokół transformacji Firmy w myślącą organizację, dostarczającą swoim klientom dokładnie tego, czego potrzebują w oczekiwanym czasie i jakości.

Jakość to robić coś dobrze, kiedy nikt nie patrzy

Wierzymy, że dwa podstawowe fundamenty zakładu produkcyjnego to technologia i kapitał ludzki. My zajmujemy się tym drugim obszarem. Wiemy, że doradztwo i szkolenia dla zakładów produkcyjnych powinny rozwiązywać konkretne problemy. Ich skuteczność powinna być widoczna bezpośrednio po szkoleniu.

Uczymy zwinności w codzienności

Konkurencja, dynamika rynku, mnogość potrzeb klientów, innowacje, wielopokoleniowość, wymagają od organizacji szybkiego dostosowania się do zmian. Jak elastycznie i efektywnie reagować na potrzeby klientów w projektach ?

Dziś nie pytamy czy zmiany są potrzebne tylko czy zostały właściwie przeprowadzone

Kompleksowe podejście do zarządzania zmianą, wyposaża organizację w metody i techniki szybkiego oraz efektywnego wprowadzania zmian

Poradnictwo psychologiczne (counseling) dla firm

Counseling pełni funkcję pierwszej pomocy psychologicznej i często przyjmuje postać porady, ale także interwencji kryzysowej. Pomoc psychologiczna w tej formie adresowana jest do osób doświadczających kryzysów w realizacji zadań życiowych. Jest profesjonalną pomocą osobom zdrowym, które nie radzą sobie z wyzwaniami świata zewnętrznego i zaspokajaniem swoich potrzeb albo potrzebują pomocy w doskonaleniu sposobów radzenia sobie z bieżącą sytuacją.

Przekuwamy kompetencje w rezultaty.

Wysłać pracownika na warsztaty lub szkolenia to inaczej zainwestować w jego rozwój i w rozwój firmy. Każda inwestycja powinna prowadzić do jasno określonych rezultatów biznesowych. Zapraszamy na szkolenia zamknięte. W ofercie mamy m.in. szkolenia biznesowe, szkolenia sprzedażowe i szkolenia interpersonalne.

MATERIAŁY I INFORMACJE

szkolenia miękkie
Szkolenia miękkie

Najnowsza lista szkoleń miękkich.

Pobierz
szkolenia twarde
Szkolenia twarde

Pobierz listę szkoleń twardych (eksperckich).

Pobierz
Folder informacyjny
Folder informacyjny

Dowiedz się o nas więcej.

Pobierz
Gamma w mediach

Zobacz co piszą o nas media.

Zobacz

strefy wiedzy

WikiGamma
WikiGamma

Autorskie raporty, wartościowy know-how, pigułki wiedzy.

Gamma Q&A
Gamma Q&A

Odpowiedzi na często pojawiające się pytania z obszaru HR.

Artykuły eksperckie
Artykuły eksperckie

Artykuły związane ze szkoleniami eksperckimi.

Video
Video

WikiGamma w formacie video.

Recenzje książek
Recenzje, Stanowiska pracy

Recenzje książek, lista najpopularniejszych zawodów.

Artykuły
Artykuły, Artykuły cd., Prawo

Standardowe informacje z obszaru szkoleń.

Daj nam poznać TWOJE POTRZEBY

Telefon
Zadzwoń do nas:

tel.:505 273 550,

Miejsce

ul. Farysa 64
01-971 Warszawa

Mapa
Znajdź nas na mapie

Zobacz mapę

lub użyj formularza
kontakt

ul. Farysa 64
01-971 Warszawa
NIP: 113-26-90-108

firma szkoleniowa

Strona należy do grupy Gamma realizującej szkolenia eksperckie, sprzedażowe, managerskie, farmaceutyczne oraz team building dla firm. Firma szkoleniowa 2021 roku.
© Konsorcjum Szkoleniowo-Doradcze Gamma spółka z ograniczoną odpowiedzialnością spółka komandytowa
Wszelkie prawa zastrzeżone. Szkolenia dla firm i administracji.