ZUS Oddział w Nowym Sączu

Lista Referencyjna – Administracja Publiczna

Firma GAMMA D. Didiuk i M Wasilewski Sp.j z siedzibą w Warszawie ul. Mysłowicka 15 zrealizowała dla Zakładu Ubezpieczeń Społecznych w Nowym Sączu szkolenie dla kadry kierowniczej z tematu: Zarządzanie sobą oraz pracownika w sytuacji zmiany

zdjęcie - ZUS Oddział w Nowym Sączu
Firma GAMMA D. Didiuk i M Wasilewski Sp.j z siedzibą w Warszawie ul. Mysłowicka 15 zrealizowała dla Zakładu Ubezpieczeń Społecznych w Nowym Sączu szkolenie dla kadry kierowniczej z tematu:
  • „Zarządzanie sobą oraz pracownika w sytuacji zmiany „.14 godz. dydaktycznych Szkolenie zostało zrealizowane w 3 grupach w terminie: 22-23 września 2016 r.

Prowadzący warsztaty Panie Olga Szyszka, Magdalena Gazda i Pan Mariusz Bilski wykazali się bardzo dużą wiedzą z zakresu prowadzonego szkolenia a forma przekazywania wiedzy wpłynęła na zaangażowanie pracowników.

Szkolenia zostały przeprowadzone w sposób profesjonalny oraz rzetelny. Dobór trenerów oraz dopasowanie programu do naszych potrzeb sprawiło, że szkolenie spełniło nasze oczekiwania i zostało bardzo pozytywnie ocenione przez uczestników.

Polecamy Panie Olgę Szyszka, Magdalenę Gazda i Pana Mariusza Bilskiego jako godnych zaufania i profesjonalnych trenerów, a firmę Gamma jako godnego zaufania partnera.

Szkolenie zarządzanie zmianą - Każdej zmianie towarzyszy  naturalna reakcja, którą jest niepewność i niechęć. Na szkoleniu z zarządzania zmianą, uczestnicy zdobędą wiedzę na temat tego, jak przejść łagodnie przez proces zmiany, jak przygotować pracowników do zmiany oraz jak skutecznie walczyć z oporem przed zmianą. Polecamy również: zarządzanie stresem w organizacji, szkolenia dla menedżerów.
Gamma - newsletter

Newsletter

Bądź na bieżąco z nowymi treściami wikiGammy. Zapisz się do naszego newslettera.

Zobacz nasze

referencje i case studies

Referencje

Projekty komercyjne

Referencje

Administracja publiczna

Referencje

Pełna lista referencyjna

Case studies

Zestawienie case studies

Daj nam poznać TWOJE POTRZEBY

Telefon
Zadzwoń do nas:

tel.:505 273 550,

Miejsce

ul. Farysa 64
01-971 Warszawa

Mapa
Znajdź nas na mapie

Zobacz mapę

lub użyj formularza
kontakt

ul. Farysa 64
01-971 Warszawa
NIP: 113-26-90-108

firma szkoleniowa

Strona należy do grupy Gamma realizującej szkolenia eksperckie, sprzedażowe, managerskie, farmaceutyczne oraz team building dla firm. Firma szkoleniowa 2021 roku.
© Konsorcjum Szkoleniowo-Doradcze Gamma spółka z ograniczoną odpowiedzialnością spółka komandytowa
Wszelkie prawa zastrzeżone. Szkolenia dla firm i administracji.