Betterware

Lista Referencyjna – Projekty Komercyjne
Duże doświadczenie trenera, umiejętność pracy na trudnych sytuacjach uczestników, budowanie przyjaznej atmosfery spowodowało, że nasi uczestnicy wspominają szkolenie, jako bardzo udane
zdjęcie - Betterware
Serdecznie dziękujemy firmie Gamma za przeprowadzenie szkolenia zamkniętego „Sztuka obsługi Klienta”.

Duże doświadczenie trenera, umiejętność pracy na trudnych sytuacjach uczestników, budowanie przyjaznej atmosfery spowodowało, że nasi uczestnicy wspominają szkolenie, jako bardzo udane.

Wprowadzenie skutecznych, praktycznych technik na szkoleniu spowodowało, że dział jest skuteczniejszy w pracy bieżącej oraz w trudnych sytuacjach,

W związku z powyższym bez wahania możemy rekomendować Gammę, jako firmę, która skutecznie przeprowadzi szkolenie dla działu obsługi Klienta.
Zdobądź wiedzę i praktyczne umiejętności niezbędne w profesjonalnej obsłudze klienta. Zapraszamy na szkolenie z profesjonalnej obsługi klienta. Celem szkolenia jest udoskonalenie zdolności komunikacyjnych i rozwinięcie umiejętności przyjmowania postawy asertywnej w rozmowie z klientem. Dowiedz się jak budować swój wizerunek przez telefon, jak kontrolować przebieg rozmowy, jakie są zasady komunikacji werbalnej, oraz jak prowadzić rozmowę z trudnym klientem. Szkolenia powiązane z tym tematem: szkolenie telemarketing, szkolenia handlowe.
Gamma - newsletter

Newsletter

Bądź na bieżąco z nowymi treściami wikiGammy. Zapisz się do naszego newslettera.

Zobacz nasze

referencje i case studies

Referencje

Projekty komercyjne

Referencje

Administracja publiczna

Referencje

Pełna lista referencyjna

Case studies

Zestawienie case studies

Daj nam poznać TWOJE POTRZEBY

Telefon
Zadzwoń do nas:

tel.:505 273 550,

Miejsce

ul. Farysa 64
01-971 Warszawa

Mapa
Znajdź nas na mapie

Zobacz mapę

lub użyj formularza
kontakt

ul. Farysa 64
01-971 Warszawa
NIP: 113-26-90-108

firma szkoleniowa

Strona należy do grupy Gamma realizującej szkolenia eksperckie, sprzedażowe, managerskie, farmaceutyczne oraz team building dla firm. Firma szkoleniowa 2021 roku.
© Konsorcjum Szkoleniowo-Doradcze Gamma spółka z ograniczoną odpowiedzialnością spółka komandytowa
Wszelkie prawa zastrzeżone. Szkolenia dla firm i administracji.