Caldo

Lista Referencyjna - Projekty Komercyjne
Fantastyczna zabawa w formie zajęć plenerowych pozwoliła nie tylko na mocną integrację wszystkich uczestników, ale przede wszystkim zbudowała świadomość jak ważna jest dobra praca zespołowa i rozwinęła  umiejętność komunikacji między ludźmi dążącymi do tego samego celu. Cały zespół prowadzący szkolenie to wspaniali ludzie z wieloma pasjami, którzy zrażają swoją energią!
zdjęcie - Caldo
Dnia 23 czerwca firma gamma Discover przeprowadziła szkolenie dla pracowników biura obsługi klienta grupy Caldo Izolacja po hasłem „One team – One Energy”. Fantastyczna zabawa w formie zajęć plenerowych pozwoliła nie tylko na mocną integrację wszystkich uczestników, ale przede wszystkim zbudowała świadomość jak ważna jest dobra praca zespołowa i rozwinęła  umiejętność komunikacji między ludźmi dążącymi do tego samego celu. Cały zespół prowadzący szkolenie to wspaniali ludzie z wieloma pasjami, którzy zrażają swoją energią! Szczególne brawa należą się prowadzącemu p. Jackowi Lisickiemu. Jego entuzjazm, niesamowita charyzma i ogromne doświadczenie pozwoliły na zbudowanie takiej atmosfery w zespole, która zaangażowała do współpracy absolutnie wszystkich uczestników, a właśnie to zaangażowanie sprawiło, że poza świetną zabawą wynieśliśmy ze szkolenia wiedzę, którą teraz wykorzystamy w praktyce. Strzał w dziesiątkę!

ZOBACZ LOSOWE ARTYKUŁY Z NASZEJ STREFY WIEDZY

Gamma - newsletter

Newsletter

Bądź na bieżąco z nowymi treściami wikiGammy. Zapisz się do naszego newslettera.

Zobacz nasze

referencje i case studies

Referencje

Projekty komercyjne

Referencje

Administracja publiczna

Referencje

Pełna lista referencyjna

Case studies

Zestawienie case studies

Daj nam poznać

TWOJE POTRZEBY

Zadzwoń do nas:

tel: 22/266 08 48,

tel. kom.: 505 273 550,E-mail:
biuro@projektgamma.pl

ul. Mysłowicka 15
01-612 Warszawa

Znajdź nas na mapie

Zobacz mapęlub użyj formularza

Kontakt
biuro@projektgamma.pl
tel: 22/266 08 48,
tel. kom.: 505 273 550

ul. Mysłowicka 15
01-612 Warszawa
NIP: 113-26-90-108

Strona należy do grupy Gamma realizującej szkolenia eksperckie, sprzedażowe, managerskie, farmaceutyczne oraz team building dla firm. Firma szkoleniowa 2019 roku.
© Konsorcjum Szkoleniowo-Doradcze Gamma spółka z ograniczoną odpowiedzialnością spółka komandytowa
Wszelkie prawa zastrzeżone. Szkolenia dla firm i administracji.