DALKIA ŁÓDŹ

Lista Referencyjna – Projekty Komercyjne
Zostały przeprowadzone łącznie dla około 50 osób. Szkolenia miały formę warsztatów, były prowadzone przez doświadczonego trenera. Zajęcia realizowane były z dużym zaangażowaniem oraz na wysokim poziomie merytorycznym i organizacyjnym. Podczas zajęć uwzględniono zagadnienia, o które pytała grupa. Nabyta podczas szkoleń wiedza z pewnością znajdzie zastosowanie w naszej pracy zawodowej.
zdjęcie - DALKIA ŁÓDŹ
Uprzejmie informujemy, że firma GAMMA Spółka Jawna z siedzibą w Warszawie przeprowadziła dla pracowników naszej firmy cykl szkoleń pt. „Efektywny inspektor nadzoru w Dalki”, które odbyły się w następujących terminach:

  • 14-15.11.201Յr.
  • 21-22.11.2013 r.
  • 02-03.1.2.2013.
  • 18-19.12.2013 r.

Zostały przeprowadzone łącznie dla około 50 osób. Szkolenia miały formę warsztatów, były prowadzone przez doświadczonego trenera. Zajęcia realizowane były z dużym zaangażowaniem oraz na wysokim poziomie merytorycznym i organizacyjnym. Trener wykazał się umiejętnościami interpersonalnymi i elastycznością. Podczas zajęć uwzględniono zagadnienia, o które pytała grupa. Nabyta podczas szkoleń wiedza z pewnością znajdzie zastosowanie w naszej pracy zawodowej.

Z przyjemnością możemy polecić firmę GAMMA, jako profesjonalnego organizatora szkoleń oraz partnera do współpracy przy realizacji projektów szkoleniowych.


Firma Gamma sp. j. rekomenduje szkolenia: Zarządzanie zmianą - Kompleksowe przygotowanie do procesu wprowadzania zmiany w organizacji. Zarządzanie zespołem - Doskonalenie umiejętności zarządzania zespołem pracowniczym. szkolenie zarządzanie projektami – Jak zadbać o procesy w projekcie czyli zapoznanie z metodyką PMI.Zobacz inne szkolenia menadżerskie online i webinary
Gamma - newsletter

Newsletter

Bądź na bieżąco z nowymi treściami wikiGammy. Zapisz się do naszego newslettera.

Zobacz nasze

referencje i case studies

Referencje

Projekty komercyjne

Referencje

Administracja publiczna

Referencje

Pełna lista referencyjna

Case studies

Zestawienie case studies

Daj nam poznać TWOJE POTRZEBY

Telefon
Zadzwoń do nas:

tel.:505 273 550,

Miejsce

ul. Farysa 64
01-971 Warszawa

Mapa
Znajdź nas na mapie

Zobacz mapę

lub użyj formularza
kontakt

ul. Farysa 64
01-971 Warszawa
NIP: 113-26-90-108

firma szkoleniowa

Strona należy do grupy Gamma realizującej szkolenia eksperckie, sprzedażowe, managerskie, farmaceutyczne oraz team building dla firm. Firma szkoleniowa 2021 roku.
© Konsorcjum Szkoleniowo-Doradcze Gamma spółka z ograniczoną odpowiedzialnością spółka komandytowa
Wszelkie prawa zastrzeżone. Szkolenia dla firm i administracji.