HRS – Global Hotel Solutions

Lista Referencyjna – Projekty Komercyjne

Zwróciliśmy się do Gammy w sprawie organizacji spotkania integracyjnego dla naszych pracowników. Najważniejsze były omówienia, które łączyły działania, reakcje pracowników powstałe podczas realizacji z sytuacjami zawodowymi w pracy. Trener pracował z naszymi pracownikami zarówno na poziomie przekonań jak i na poziomie narzędziowym

zdjęcie - HRS – Global Hotel Solutions

Zwróciliśmy się do Gammy w sprawie organizacji spotkania integracyjnego dla naszych pracowników. Spośród kilku propozycji wybraliśmy team building z elementami edutainment. Głównym zadaniem był projekt konstrukcyjny wymagający kompetencji związanych z komunikacją, zarządzaniem priorytetami, współpracą w zespole. Sama aktywność była bardzo angażująca, dostarczająca dużej dawki zabawy.

Najważniejsze jednak były omówienia, które łączyły działania, reakcje pracowników powstałe podczas realizacji z sytuacjami zawodowymi w pracy. Trener pracował z naszymi pracownikami zarówno na poziomie przekonań jak i na poziomie narzędziowym - codziennych zachowań. Spotkanie zostało przeprowadzone w języku angielskim.

Udzielamy referencji Gammie z pełnym przekonaniem i odpowiedzialnością.

Czy chciałbyś żeby twoi pracownicy byli kreatywni, mieli zadaniowe podejście do problemów,  oraz byli rozwiązaniem dla wyzwań przed którymi stoi twoja firma? Zobacz: szkolenie kreatywność, szkolenie zarządzanie czasem, szkolenia z rozwoju osobistego.

Gamma - newsletter

Newsletter

Bądź na bieżąco z nowymi treściami wikiGammy. Zapisz się do naszego newslettera.

Zobacz nasze

referencje i case studies

Referencje

Projekty komercyjne

Referencje

Administracja publiczna

Referencje

Pełna lista referencyjna

Case studies

Zestawienie case studies

Daj nam poznać TWOJE POTRZEBY

Telefon
Zadzwoń do nas:

tel.:505 273 550,

Miejsce

ul. Farysa 64
01-971 Warszawa

Mapa
Znajdź nas na mapie

Zobacz mapę

lub użyj formularza
kontakt

ul. Farysa 64
01-971 Warszawa
NIP: 113-26-90-108

firma szkoleniowa

Strona należy do grupy Gamma realizującej szkolenia eksperckie, sprzedażowe, managerskie, farmaceutyczne oraz team building dla firm. Firma szkoleniowa 2021 roku.
© Konsorcjum Szkoleniowo-Doradcze Gamma spółka z ograniczoną odpowiedzialnością spółka komandytowa
Wszelkie prawa zastrzeżone. Szkolenia dla firm i administracji.