OTIS

Lista Referencyjna - Projekty Komercyjne

Traktujemy firmę doradczo szkoleniową Gammo jako ważnego partnera w obszarze szkoleniowym.

zdjęcie - OTIS

Traktujemy firmę doradczo szkoleniową Gammo jako ważnego partnera w obszarze szkoleniowym.

Powierzyliśmy jej do realizacji:

  • Projekt „Komunikacja w trudnych sytuacjach” (10 grup szkoleniowych) skierowany do konserwatorów urządzeń dźwigowych, kierowników rejonów, serwisowych oraz administratorów oddziałów urządzeń sytuacjach dźwigowych ( 10 grup szkoleniowych) kierowników rejonów serwisowych oraz administratorów oddziałów.
  • Sesje follow up rozszerzające przestrzeń rozwojową poza tradycyjne szkolenie, których celem było oddziaływać w dłuższej jednostce czasu zarówno na motywację jak i umiejętności uczestników.
  • Akademia trenerów kandydaci na wewnętrznych, (2 grupy szkoleniowe) trenerów z obszaru administracji oraz w której uczestniczyli kandydaci na trenerów z obszaru administracji oraz działów technicznych. Akademia odbywała się w dwóch równoległych cyklach 2+2+2 dni.

Gamma to zespół specjalistów, którzy dbają o to, aby zobowiązania wynikające z umowy szkoleniowej zostały wypełnione, a nawet przekroczone. Trenerzy to eksperci w swoich dziedzinach, koordynatorzy opiekują się komunikacją z uczestnikami, dbają, aby HR miał wpływ na przebieg procesu.

Doświadczenie Gammy w projektach kompetencyjnych, ich podejście do nas, jako klienta oraz innowacyjne narzędzia szkoleniowe sprawiają, że z pełną odpowiedzialnością możemy rekomendować Gammę dla wszystkich tych, którzy szukają zaufanych dostawców rozwiązań szkoleniowo-doradczych.

Podstawą efektywnej pracy zespołu jest skuteczna komunikacja. Poznaj zasady i narzędzia ułatwiające komunikację. Odważniej i efektywniej buduj relacje biznesowe. Zapraszamy do wzięcia udziału w szkoleniach: komunikacja w biznesie szkolenie, szkolenie z asertywności, team building.

ZOBACZ LOSOWE ARTYKUŁY Z NASZEJ STREFY WIEDZY

Gamma - newsletter

Newsletter

Bądź na bieżąco z nowymi treściami wikiGammy. Zapisz się do naszego newslettera.

Zobacz nasze

referencje i case studies

Referencje

Projekty komercyjne

Referencje

Administracja publiczna

Referencje

Pełna lista referencyjna

Case studies

Zestawienie case studies

Daj nam poznać

TWOJE POTRZEBY

Zadzwoń do nas:

tel: 22/266 08 48,

tel. kom.: 505 273 550,E-mail:
biuro@projektgamma.pl

ul. Mysłowicka 15
01-612 Warszawa

Znajdź nas na mapie

Zobacz mapęlub użyj formularza

Kontakt
biuro@projektgamma.pl
tel: 22/266 08 48,
tel. kom.: 505 273 550

ul. Mysłowicka 15
01-612 Warszawa
NIP: 113-26-90-108

Strona należy do grupy Gamma realizującej szkolenia eksperckie, sprzedażowe, managerskie, farmaceutyczne oraz team building dla firm. Firma szkoleniowa 2019 roku.
© Konsorcjum Szkoleniowo-Doradcze Gamma spółka z ograniczoną odpowiedzialnością spółka komandytowa
Wszelkie prawa zastrzeżone. Szkolenia dla firm i administracji.