Sheraton

Lista Referencyjna – Projekty Komercyjne

Współpraca z Firmą GAMMA dostarczyła nam satysfakcji na każdym etapie realizacji projektu szkoleniowego – od badania potrzeb, przeprowadzenia szkoleń, do rozliczenia rezultatów działań. Polecamy współpracę z firmą szkoleniową GAMMA, jako godnego zaufania kooperanta.

zdjęcie - Sheraton

Centrum Obsługi Biznesu Sp. z o.o. (Sheraton Poznań Hotel) z siedzibą w Poznaniu niniejszym informuje, że Firma Szkoleniowa GAMMA realizowała dwa szkolenia dla Sheraton Poznań Hotel.

  • Obsługa i proces sprzedaży – jak oferować korzyści i wartość dla Klienta, 15-16 grudnia 2016
  • Praca z trudnym klientem i finalizowanie sprzedaży, 29-30 listopada 2017

Szkolenia poprowadziła trenerka, Pani Beata Dranikowska, którą cechuje bardzo profesjonalne podejście do prowadzonych szkoleń. W wyniku tych szkoleń nasi pracownicy mieli okazję zmienić perspektywę i spojrzeć na siebie i swoją pracę „oczyma Klienta” – w taki sposób, aby przeanalizować kluczowe doświadczenia klienckie (na plus i na minus) i wyciągnąć wartościowe wnioski dla swojej własnej pracy.

Obydwa szkolenia zostały przeprowadzone rzetelnie, zgodnie z zawartą umową o szkolenia. Firma wykazała się wysoką orientacją na potrzeby szkoleniowe klienta.

Współpraca z Firmą GAMMA dostarczyła nam satysfakcji na każdym etapie realizacji projektu szkoleniowego - od badania potrzeb, przeprowadzenia szkoleń, do rozliczenia rezultatów działań. Polecamy współpracę z firmą szkoleniową GAMMA, jako godnego zaufania kooperanta.

Podstawą efektywnej pracy zespołu jest skuteczna komunikacja. Poznaj zasady i narzędzia ułatwiające komunikację. Odważniej i efektywniej buduj relacje biznesowe. Zapraszamy do wzięcia udziału w szkoleniach: komunikacja w biznesie szkolenie, szkolenie z asertywności, szkolenie - motywacja.
Gamma - newsletter

Newsletter

Bądź na bieżąco z nowymi treściami wikiGammy. Zapisz się do naszego newslettera.

Zobacz nasze

referencje i case studies

Referencje

Projekty komercyjne

Referencje

Administracja publiczna

Referencje

Pełna lista referencyjna

Case studies

Zestawienie case studies

Daj nam poznać TWOJE POTRZEBY

Telefon
Zadzwoń do nas:

tel.:505 273 550,

Miejsce

ul. Farysa 64
01-971 Warszawa

Mapa
Znajdź nas na mapie

Zobacz mapę

lub użyj formularza
kontakt

ul. Farysa 64
01-971 Warszawa
NIP: 113-26-90-108

firma szkoleniowa

Strona należy do grupy Gamma realizującej szkolenia eksperckie, sprzedażowe, managerskie, farmaceutyczne oraz team building dla firm. Firma szkoleniowa 2021 roku.
© Konsorcjum Szkoleniowo-Doradcze Gamma spółka z ograniczoną odpowiedzialnością spółka komandytowa
Wszelkie prawa zastrzeżone. Szkolenia dla firm i administracji.