WOLTERS KLUWER

Lista Referencyjna – Projekty Komercyjne
Program i sposób prowadzenia zajęć były ściśle dopasowane do potrzeb i oczekiwań Firmy oraz uczestników Warsztatu. Tworzone i wykorzystywane przez Klienta. Fachowość oraz miła atmosfera podczas szkolenia spotkały się z uznaniem uczestników, którzy wysoko ocenili kwalifikacje prowadzących zajęcia
zdjęcie - WOLTERS KLUWER
Firma Gamma w maju i czerwcu 2013 r. przeprowadziła dla Wolters Kluwer 3 dwudniowe szkolenia dla Dyrektorów Regionalnych.

Szkolenie miało formę warsztatu, w trakcie, którego wykorzystano aktywne metody uczenia m. in. dyskusje, scenki, pracę z kamerą, pracę na casach, ćwiczenia indywidualne oraz w grupach.

Program i sposób prowadzenia zajęć były ściśle dopasowane do potrzeb i oczekiwań Firmy oraz uczestników Warsztatu. Tworzone i wykorzystywane przez Klienta.

Fachowość oraz miła atmosfera podczas szkolenia spotkały się z uznaniem uczestników, którzy wysoko ocenili kwalifikacje prowadzących zajęcia P. Anetty Wróblewskiej oraz Roberta Milczarka.

Firma Gamma sp. j. rekomenduje szkolenia: Zarządzanie zmianą - Kompleksowe przygotowanie do procesu wprowadzania zmiany w organizacji. Zarządzanie zespołem - Doskonalenie umiejętności zarządzania zespołem pracowniczym. szkolenie zarządzanie projektami – Jak zadbać o procesy w projekcie czyli zapoznanie z metodyką PMI.Zobacz inne szkolenia menadżerskie online i webinary
Gamma - newsletter

Newsletter

Bądź na bieżąco z nowymi treściami wikiGammy. Zapisz się do naszego newslettera.

Zobacz nasze

referencje i case studies

Referencje

Projekty komercyjne

Referencje

Administracja publiczna

Referencje

Pełna lista referencyjna

Case studies

Zestawienie case studies

Daj nam poznać TWOJE POTRZEBY

Telefon
Zadzwoń do nas:

tel.:505 273 550,

Miejsce

ul. Farysa 64
01-971 Warszawa

Mapa
Znajdź nas na mapie

Zobacz mapę

lub użyj formularza
kontakt

ul. Farysa 64
01-971 Warszawa
NIP: 113-26-90-108

firma szkoleniowa

Strona należy do grupy Gamma realizującej szkolenia eksperckie, sprzedażowe, managerskie, farmaceutyczne oraz team building dla firm. Firma szkoleniowa 2021 roku.
© Konsorcjum Szkoleniowo-Doradcze Gamma spółka z ograniczoną odpowiedzialnością spółka komandytowa
Wszelkie prawa zastrzeżone. Szkolenia dla firm i administracji.