Zarządzanie czasem pracy – jak?

Zarządzanie czasem pracy, jak i sobą w czasie to bardzo cenne umiejętności, które niestety nie każdy posiada. Jednak, dla efektywnej pracy i skutecznego realizowania swoich zadań dobra umiejętność zarządzania czasem wydaje się być niezbędna.

zdjęcie - Zarządzanie czasem pracy – jak?
 
Zarządzanie czasem pracy, jak i sobą w czasie to bardzo cenne umiejętności, które niestety nie każdy posiada. Jednak, dla efektywnej pracy i skutecznego realizowania swoich zadań dobra umiejętność zarządzania czasem wydaje się być niezbędna.

Pracownicy, którzy posiadają tę cenną umiejętność pracują zdecydowanie bardziej efektywnie, skutecznie realizują powierzane zadania, a także postrzegani są jako bardziej odpowiedzialni i zorganizowani.
 
Pracodawcy chętnie doceniają takich pracowników, oferując ciekawsze wyzwania, kursy i szkolenia z różnych dziedzin, a także, pracownicy tacy często są nagradzani premią lub podwyżką wynagrodzenia. Nierzadko również, dobrze zorganizowani pracownicy są doceniani poprzez awans zawodowy.

ZOBACZ NASZE SZKOLENIA:

Zapraszamy na zaawansowane dwudniowe warsztaty dotyczące planowania i rozliczania czasu pracy w 2018 r., oraz orzecznictwa Czas pracy dla zaawansowanych.

Uczestnicy szkolenia interesują się również:

Jak więc widać, umiejętność zarządzania czasem pracy i sobą w czasie może zaowocować nawet sukcesem zawodowym lub znacznym rozwojem. To zaś, bezpośrednio przekłada się na satysfakcję z wykonywanej pracy i pełnionych obowiązków.
 
Wiele osób nieustannie stara się doskonalić w zakresie zarządzania czasem pracy. Chętnie korzystają z pomocy trenerów mentalnych, a także uczęszczają na szkolenia i kursy w tym zakresie.

Poszukują informacji na temat, zarządzanie czasem pracy - jak skutecznie wykorzystać czas, jak efektywnie zaplanować swoje działania, czy też w jaki sposób zmotywować siebie do pracy i zdążyć z realizacją wszystkich powierzonych zadań.

Kursy i szkolenia tego typu dedykowane są nie tylko pracownikom, ale również kierownikom i liderom grupy, aby również oni potrafili jeszcze lepiej i skuteczniej zarządzać czasem i sobą w czasie, a także dowiedzieli się, w jaki sposób zarządzać czasem pracy pracowników, aby wykorzystać wszelkie ich możliwości.
 
Warto również dodać, że podczas takich kursów i szkoleń bardzo często omawiane są nowe metody, bowiem zarządzanie czasem pracy nieustannie jest doskonalone i poszukiwane są nowe metody, techniki i narzędzia, które pozwolą jeszcze lepiej i jeszcze skuteczniej planować swoje działania i zarządzać czasem pracy w taki sposób, by możliwie jak najlepiej go wykorzystać.

ZOBACZ OSTATNIE ARTYKUŁY

z tej strefy wiedzy

Jak zapewne każdy doskonale się orientuje, w tym roku pojawiła się w ustawodawstwie bardzo ważna nowelizacja ustawy o odpadach. Co dokładniej się z nią wiąże? Jakie obowiązki spadną teraz na przedsiębiorców i na firmy? O tym wszystkim powiemy pokrótce poniżej…
Ochrona środowiska to rzecz zdecydowanie bardzo istotna dla każdej firmy i to naprawdę z wielu powodów. Jak dokładniej wyglądają takie powody? Jak firmy mogą chronić środowisko?
Ustawa o odpadach jest dość istotną ustawą dla każdej firmy. Kiedy dokładnie nowe przepisy wejdą w życie? Od kiedy ich przestrzeganie będzie już normalnie egzekwowane? Z czym trzeba się tutaj na pewno liczyć?
Ustawa o ochronie środowiska obowiązuje każdego z nas – bez wyjątku. Warto podkreślić, że określona jest w niej także dokładnie kwestia wycinki drzew. Czy taka wycinka drzew musi być gdziekolwiek zgłaszana? Jak to w zasadzie dokładniej wygląda? Czy z prywatnej posesji można wyciąć cokolwiek?
Prawo wodne to dość skomplikowane prawo w ustawodawstwie polskim. Na czym dokładniej ono polega? Kogo w zasadzie obowiązuje? Jak wygląda egzekwowanie prawa wodnego? Na te pytania odpowiemy pokrótce poniżej.

Zapraszamy do naszej

gamma Wiki +

Znajdziesz tam:
  • 800 pigułek wiedzy
  • 40 filmów edukacyjnych
  • ~14h nagrań raportów w wersji audiobook i wiele więcej.
Raporty HR
Raporty HR

Okręty flagowe naszej strefy wiedzy w wersji audio.

Video
Video

Szereg koncepcji, narzędzi i idei w wersji video.

Audio
Audio

Audiopigułki wiedzy w drodze do pracy czy w – trakcie spaceru.

Artykuły
Artykuły

Do przeczytania w lub do pobrania w formacie pdf.

strefy wiedzy

WikiGamma
WikiGamma

Autorskie raporty, wartościowy know-how, pigułki wiedzy.

Gamma Q&A
Gamma Q&A

Odpowiedzi na często pojawiające się pytania z obszaru HR.

Artykuły eksperckie
Artykuły eksperckie

Artykuły związane ze szkoleniami eksperckimi.

Video
Video

WikiGamma w formacie video.

Recenzje książek
Recenzje, Stanowiska pracy

Recenzje książek, lista najpopularniejszych zawodów.

Artykuły
Artykuły, Artykuły cd., Prawo

Standardowe informacje z obszaru szkoleń.

ZOBACZ NAJBLIŻSZE SZKOLENIA

powiązane z tematem artykułu

Daj nam poznać TWOJE POTRZEBY

Zadzwoń do nas:

tel.: 505 273 550,

ul. Farysa 64
01-971 Warszawa

Znajdź nas na mapie

Zobacz mapę

lub użyj formularza

Kontakt
biuro@projektgamma.pl
tel.: 505 273 550


ul. Farysa 64
01-971 Warszawa
NIP: 113-26-90-108


Strona należy do grupy Gamma realizującej szkolenia eksperckie, sprzedażowe, managerskie, farmaceutyczne oraz team building dla firm. Firma szkoleniowa 2021 roku.
© Konsorcjum Szkoleniowo-Doradcze Gamma spółka z ograniczoną odpowiedzialnością spółka komandytowa
Wszelkie prawa zastrzeżone. Szkolenia dla firm i administracji.