Kurs asertywności

Szkolenia z asertywności są bardzo korzystnym rozwiązaniem w szczególności dla osób, które pragną nabyć znacznie lepszego obycia z innymi ludźmi, jak i posiąść umiejętność cenienia oraz szanowania samych siebie. Aktualnie na polskim rynku możemy znaleźć szereg różnego rodzaju szkoleń, które to mają za zadanie zmienienie naszego nastawienia, jak i przygotowanie nas do odmawianie na rzeczy, które nam się nie podobają Tym rozwiązaniem możemy uzyskać szereg korzyści, jak i stać się o wiele bardziej cenionymi pracownikami. 

zdjęcie - Kurs asertywności
 
Szkolenia z asertywności są bardzo korzystnym rozwiązaniem w szczególności dla osób, które pragną nabyć znacznie lepszego obycia z innymi ludźmi, jak i posiąść umiejętność cenienia oraz szanowania samych siebie. Aktualnie na polskim rynku możemy znaleźć szereg różnego rodzaju szkoleń, które to mają za zadanie zmienienie naszego nastawienia, jak i przygotowanie nas do odmawianie na rzeczy, które nam się nie podobają

Tym rozwiązaniem możemy uzyskać szereg korzyści, jak i stać się o wiele bardziej cenionymi pracownikami.
 
Jeżeli więc, chcemy nauczyć się jak odmawiać innym, przyjmować krytykę od osób trzecich, czy też w jaki sposób bronić swojego zdania warto zastanowić się nad skorzystanie z oferty kursów. Wpierw jednak nim przejdziemy do większych szczegółów musimy pamiętać, jak kluczowe znaczenia ma dla nas asertywność. Mowa tutaj nie tylko o lepszym życiu codziennym, ale także o naszej pracy.

ZOBACZ NASZE SZKOLENIA:

Jak wyrażać swoje zdanie odważnie, spokojnie i bez lęku ? Jak komunikować swoje emocje  w sposób który nie narusza terytorium drugiej osoby? Jak zachować się w sytuacji konfliktowej? Zapraszamy do udziału w szkoleniach z asertywności i komunikacji interpersonalnej. Zobacz również szkolenia z rozwoju osobistego.

Tak więc jeśli chcemy zadbać o samych siebie, jak i o nasze prawa, oraz czuć się komfortowo podczas prowadzenia konwersacji z innymi ludźmi, warto zastanowić się nad kursem z asertywności. Choć mogłoby się wydawać, że ma ona szereg zalet, to jednak istnieje kilkanaście wad, jakie mogą być przyczyna licznych nieszczęść. W głównej mierze musimy się pilnować i uważać by za bardzo nie popaść w aspekt zaprzeczania i niezgadzania się na wszystko. Może to wywołać odmienny skutek od pożądanego co automatycznie może się przełożyć na liczne straty.
 
Jakby na to nie spojrzeć zachowania asertywne są bardzo złożone i wymagają czasu by je sobie przyswoić. Ten czas ma tutaj kluczowe znaczenie, dlatego też nigdy nie możemy poprzestać na dalszym próbowaniu. Kurs asertywności, tak ja już to wspomniano przyda nam się nie tylko w wykonywanej pracy, lecz także jest bardzo korzystny dla naszego codziennego życia.

Z reguły trwa on kilka dni, choć przyswojenie informacji jakie nam na nim przedstawią wymaga więcej czasu, oraz kosztuje do kilkuset złotych. Szkolenia z tej tematyki są organizowane przez różne firmy, w różnych miastach i okresach.

ZOBACZ OSTATNIE ARTYKUŁY

z tej strefy wiedzy

Project management (czyli zarządzanie projektami) to szereg czynności mających na celu zrealizowanie wszystkich związanych z danym projektem założeń. Zajmują się nim osoby wchodzące w skład specjalnych zespołów projektowych, a ich praca stanowi podstawę działalności wielu przedsiębiorstw.
AGILE to coraz popularniejsze w każdej większej (i mniejszej) firmie pojęcie związane z realizacją projektów biznesowych. Z pewnością każda osoba zatrudniona w takim miejscu choć raz się z nim spotkała.
Nawet zespół złożony z doskonale wykształconych i kompetentnych pracowników nie będzie w stanie sprawnie realizować swoich zadań, jeśli zabraknie w nim odpowiedniego kierownictwa. Zawsze niezbędna jest osoba nadzorująca wszystkie czynności wykonywane przez pracowników.
Aby proces produkcyjny w zakładzie przemysłowym mógł przebiegać sprawnie, potrzebna jest przynajmniej jedna kompetentna osoba kontrolująca prawidłowe wykonywanie wszystkich prac. Zadanie to spoczywa na barkach mistrza zakładu produkcyjnego.
Profesjonalny zakład przemysłowy przypomina żywy organizm. Cały proces produkcji składa się z wielu etapów, które z kolei powiązane są z konkretnymi częściami zakładu oraz maszynami. Jeśli na którymkolwiek z tym etapów pojawią się opóźnienia lub błędy, zawsze ucierpi na tym cały proces.

Zapraszamy do naszej

gamma Wiki +

Znajdziesz tam:
  • 800 pigułek wiedzy
  • 40 filmów edukacyjnych
  • ~14h nagrań raportów w wersji audiobook i wiele więcej.
Raporty HR
Raporty HR

Okręty flagowe naszej strefy wiedzy w wersji audio.

Video
Video

Szereg koncepcji, narzędzi i idei w wersji video.

Audio
Audio

Audiopigułki wiedzy w drodze do pracy czy w – trakcie spaceru.

Artykuły
Artykuły

Do przeczytania w lub do pobrania w formacie pdf.

strefy wiedzy

WikiGamma
WikiGamma

Autorskie raporty, wartościowy know-how, pigułki wiedzy.

Gamma Q&A
Gamma Q&A

Odpowiedzi na często pojawiające się pytania z obszaru HR.

Artykuły eksperckie
Artykuły eksperckie

Artykuły związane ze szkoleniami eksperckimi.

Video
Video

WikiGamma w formacie video.

Recenzje książek
Recenzje, Stanowiska pracy

Recenzje książek, lista najpopularniejszych zawodów.

Artykuły
Artykuły, Artykuły cd., Prawo

Standardowe informacje z obszaru szkoleń.

ZOBACZ NAJBLIŻSZE SZKOLENIA

powiązane z tematem artykułu

Daj nam poznać TWOJE POTRZEBY

Zadzwoń do nas:

tel.: 505 273 550,

ul. Farysa 64
01-971 Warszawa

Znajdź nas na mapie

Zobacz mapę

lub użyj formularza

Kontakt
biuro@projektgamma.pl
tel.: 505 273 550


ul. Farysa 64
01-971 Warszawa
NIP: 113-26-90-108


Strona należy do grupy Gamma realizującej szkolenia eksperckie, sprzedażowe, managerskie, farmaceutyczne oraz team building dla firm. Firma szkoleniowa 2021 roku.
© Konsorcjum Szkoleniowo-Doradcze Gamma spółka z ograniczoną odpowiedzialnością spółka komandytowa
Wszelkie prawa zastrzeżone. Szkolenia dla firm i administracji.