Szkolenie z komunikacji

Nie od dziś wiadomo, że nieskuteczna komunikacja hamuje rozwój firmy. Nic więc dziwnego, że coraz więcej osób decyduje się na szkolenie z komunikacji. Atuty, jakie ze sobą niesie taki warsztat znacząco poprawią sytuację w naszej firmie. Odpowiedni program szkolenia przygotowuje nas na każdą, możliwą sytuację i pokazuje, jak skutecznie powinniśmy rozmawiać z naszymi pracownikami, rozwiązywać istniejące konflikty jak i zarządzać firmą.

zdjęcie - Szkolenie z komunikacji
 
Nie od dziś wiadomo, że nieskuteczna komunikacja hamuje rozwój firmy. Nic więc dziwnego, że coraz więcej osób decyduje się na szkolenie z komunikacji. Atuty, jakie ze sobą niesie taki warsztat znacząco poprawią sytuację w naszej firmie. Odpowiedni program szkolenia przygotowuje nas na każdą, możliwą sytuację i pokazuje, jak skutecznie powinniśmy rozmawiać z naszymi pracownikami, rozwiązywać istniejące konflikty jak i zarządzać firmą.

Nieodpowiednia komunikacja - jakie są skutki?

Jeśli w zespole komunikacja nie działa poprawnie, tracimy szansę na zminimalizowanie konfliktów i twórcze ich rozwiązywanie. Dobra komunikacja to usprawnione podejmowanie decyzji jak i szybka oraz odpowiednia realizacja zadań. Szkolenie z komunikacji sprawi, że satysfakcja naszych pracowników wzrośnie. W końcu to oni stanowią wizytówkę naszej firmy.

ZOBACZ NASZE SZKOLENIA:

Poznaj nasze szkolenia interpersonalne. Dowiedz się jak zwiększyć swoją efektywność osobistą, jak być wielozadaniowym, jak komunikować się z innymi w firmie, jak zarządzać sobą efektywnie.

Zapraszamy.

Nowa postawa, jaką pomoże wypracować w nas szkolenie sprawi, że zbudujemy prawidłowe relacje między pracownikami, będziemy prawidłowo prowadzili negocjacje, a jakość naszych usług znacząco wzrośnie, przyczyniając się tym samym do zwiększenia przychodu w naszej firmie. Warto więc skorzystać z szkolenia z komunikacji i zacząć wdrażać do firmy zmiany powoli.

Program szkolenia z komunikacji

Nasza komunikacja ma również wpływ na to, jak oceniana jest nasza wypowiedź. Treść, jaka wyrażana jest przez nas za pomocą słów ma mniejsze znaczenie, niż mimika twarzy czy ton. Jednak nie znaczy to, aby pomijać którykolwiek z tych elementów. Spójność wszystkich tych sfer przyczynia się do sukcesu w komunikacji. Praktyka w połączeniu z odpowiednimi metodami to gwarancja rozwoju w dobrym kierunku.
 
Szkolenie z komunikacji otwiera przed nami szansę, aby zacząć inaczej spoglądać na naszych pracowników, zacząć ich słuchać, komunikować się z nimi. To idealne rozwiązanie dla wszystkich menedżerów, którzy mieli do tej pory problem z komunikacją w swojej firmie i pragną tę sytuację zmienić. Szkolenie z komunikacji sprawdzi się w tym celu idealnie, a my będziemy mogli cieszyć się zupełnie inaczej funkcjonującą niż wcześniej firmą.
 

ZOBACZ OSTATNIE ARTYKUŁY

z tej strefy wiedzy

Project management (czyli zarządzanie projektami) to szereg czynności mających na celu zrealizowanie wszystkich związanych z danym projektem założeń. Zajmują się nim osoby wchodzące w skład specjalnych zespołów projektowych, a ich praca stanowi podstawę działalności wielu przedsiębiorstw.
AGILE to coraz popularniejsze w każdej większej (i mniejszej) firmie pojęcie związane z realizacją projektów biznesowych. Z pewnością każda osoba zatrudniona w takim miejscu choć raz się z nim spotkała.
Nawet zespół złożony z doskonale wykształconych i kompetentnych pracowników nie będzie w stanie sprawnie realizować swoich zadań, jeśli zabraknie w nim odpowiedniego kierownictwa. Zawsze niezbędna jest osoba nadzorująca wszystkie czynności wykonywane przez pracowników.
Aby proces produkcyjny w zakładzie przemysłowym mógł przebiegać sprawnie, potrzebna jest przynajmniej jedna kompetentna osoba kontrolująca prawidłowe wykonywanie wszystkich prac. Zadanie to spoczywa na barkach mistrza zakładu produkcyjnego.
Profesjonalny zakład przemysłowy przypomina żywy organizm. Cały proces produkcji składa się z wielu etapów, które z kolei powiązane są z konkretnymi częściami zakładu oraz maszynami. Jeśli na którymkolwiek z tym etapów pojawią się opóźnienia lub błędy, zawsze ucierpi na tym cały proces.

Zapraszamy do naszej

gamma Wiki +

Znajdziesz tam:
  • 800 pigułek wiedzy
  • 40 filmów edukacyjnych
  • ~14h nagrań raportów w wersji audiobook i wiele więcej.
Raporty HR
Raporty HR

Okręty flagowe naszej strefy wiedzy w wersji audio.

Video
Video

Szereg koncepcji, narzędzi i idei w wersji video.

Audio
Audio

Audiopigułki wiedzy w drodze do pracy czy w – trakcie spaceru.

Artykuły
Artykuły

Do przeczytania w lub do pobrania w formacie pdf.

strefy wiedzy

WikiGamma
WikiGamma

Autorskie raporty, wartościowy know-how, pigułki wiedzy.

Gamma Q&A
Gamma Q&A

Odpowiedzi na często pojawiające się pytania z obszaru HR.

Artykuły eksperckie
Artykuły eksperckie

Artykuły związane ze szkoleniami eksperckimi.

Video
Video

WikiGamma w formacie video.

Recenzje książek
Recenzje, Stanowiska pracy

Recenzje książek, lista najpopularniejszych zawodów.

Artykuły
Artykuły, Artykuły cd., Prawo

Standardowe informacje z obszaru szkoleń.

ZOBACZ NAJBLIŻSZE SZKOLENIA

powiązane z tematem artykułu

Daj nam poznać TWOJE POTRZEBY

Zadzwoń do nas:

tel.: 505 273 550,

ul. Farysa 64
01-971 Warszawa

Znajdź nas na mapie

Zobacz mapę

lub użyj formularza

Kontakt
biuro@projektgamma.pl
tel.: 505 273 550


ul. Farysa 64
01-971 Warszawa
NIP: 113-26-90-108


Strona należy do grupy Gamma realizującej szkolenia eksperckie, sprzedażowe, managerskie, farmaceutyczne oraz team building dla firm. Firma szkoleniowa 2021 roku.
© Konsorcjum Szkoleniowo-Doradcze Gamma spółka z ograniczoną odpowiedzialnością spółka komandytowa
Wszelkie prawa zastrzeżone. Szkolenia dla firm i administracji.