Warsztaty asertywności.

Asertywność jest sztuką kulturalnego odmawiania i utrzymania swojego zdania bez obrażania innych ludzi. Jest to umiejętność, którą każdy powinien posiadać, ponieważ przydaje się ona w różnych sytuacjach prywatnych jak i zawodowych. Aby nauczyć się technik asertywności, które pomogą nam być asertywnym można zapisać się na specjalne warsztaty o tej tematyce. Prowadzą je osoby, które zawodowo zajmują się tematami związanymi z psychologią i zachowaniem ludzkim. 

Asertywność jest sztuką kulturalnego odmawiania i utrzymania swojego zdania bez obrażania innych ludzi. Jest to umiejętność, którą każdy powinien posiadać, ponieważ przydaje się ona w różnych sytuacjach prywatnych jak i zawodowych.

Aby nauczyć się technik asertywności, które pomogą nam być asertywnym można zapisać się na specjalne warsztaty o tej tematyce. Prowadzą je osoby, które zawodowo zajmują się tematami związanymi z psychologią i zachowaniem ludzkim.

Dzięki uczestnictwu w takich warsztatach można nabyć konkretną wiedzę, dzięki której będzie łatwiej nam się obywać między ludźmi czy to w sferze prywatnej czy zawodowej. Dzięki dobrze nabytej wiedzy o asertywności będziesz mógł w życiu uniknąć wielu konfliktów, które nieraz mogą wyniknąć ze złego doboru słów lub źle sprecyzowanego swojego zdania.

Na takich warsztatach o asertywności będziesz mógł wyciągnąć bardzo praktyczną wiedzę, która przyda Ci się nieraz w przyszłości. Jeśli natomiast nie bardzo podoba Ci się wizja dojazdu do jakiegoś dużego miasta oddalonego od twojego miejsca zamieszkania to możesz znaleźć taki kurs bez wychodzenia z domu.

ZOBACZ NASZE SZKOLENIA:

Jak zachować life work balance? Jak nie bać się zmian? Jak opanować paraliżujący stres w życiu prywatnym i zawodowym? Jak przeciwdziałać wypaleniu zawodowemu? Jak zachować równowagę w emocjach? Zapoznaj się z naszymi szkoleniami interpersonalnymi:szkolenie asertywność, stres szkolenie, zarządzanie czasem szkolenie.

Zapoznaj się z naszym działem szkoleń sprzedażowych.

Wystarczy w sieci znaleźć strony poświęcone właśnie asertywności i poszukać darmowej wiedzy online. Niekiedy niektórzy założyciele stron internetowych oferują także bardzo intensywny i praktyczne szkolenie online. Jest on płatny ale posiada taki plus, że możesz z niego skorzystać o każdej porze w każdy dzień, czy w czasie dogodnym dla Ciebie. W ten sposób nie musisz dostosowywać się do jasno określonych godzin trwania warsztatów.

A wiedza przekazana właśnie w takim kursie online jest identyczna jak w przypadku bezpośredniego spotkania z prowadzącym warsztaty. Także i z takiego rodzaju warsztatów online można wyciągnąć bardzo przydatną wiedzę na temat asertywnych zachowań. Dzięki uzyskaniu tak ważnej wiedzy odczujesz w rozmowach z innymi ludźmi brak stresu, polepszenie jakości komunikacji, umocnienie relacji z innymi ludźmi, będziesz czuł się szanowany przez innych ludzi. Zatem tyle plusów przemawia bardzo pozytywnie.

ZOBACZ OSTATNIE ARTYKUŁY

z tej strefy wiedzy

Project management (czyli zarządzanie projektami) to szereg czynności mających na celu zrealizowanie wszystkich związanych z danym projektem założeń. Zajmują się nim osoby wchodzące w skład specjalnych zespołów projektowych, a ich praca stanowi podstawę działalności wielu przedsiębiorstw.
AGILE to coraz popularniejsze w każdej większej (i mniejszej) firmie pojęcie związane z realizacją projektów biznesowych. Z pewnością każda osoba zatrudniona w takim miejscu choć raz się z nim spotkała.
Nawet zespół złożony z doskonale wykształconych i kompetentnych pracowników nie będzie w stanie sprawnie realizować swoich zadań, jeśli zabraknie w nim odpowiedniego kierownictwa. Zawsze niezbędna jest osoba nadzorująca wszystkie czynności wykonywane przez pracowników.
Aby proces produkcyjny w zakładzie przemysłowym mógł przebiegać sprawnie, potrzebna jest przynajmniej jedna kompetentna osoba kontrolująca prawidłowe wykonywanie wszystkich prac. Zadanie to spoczywa na barkach mistrza zakładu produkcyjnego.
Profesjonalny zakład przemysłowy przypomina żywy organizm. Cały proces produkcji składa się z wielu etapów, które z kolei powiązane są z konkretnymi częściami zakładu oraz maszynami. Jeśli na którymkolwiek z tym etapów pojawią się opóźnienia lub błędy, zawsze ucierpi na tym cały proces.

Zapraszamy do naszej

gamma Wiki +

Znajdziesz tam:
  • 800 pigułek wiedzy
  • 40 filmów edukacyjnych
  • ~14h nagrań raportów w wersji audiobook i wiele więcej.
Raporty HR
Raporty HR

Okręty flagowe naszej strefy wiedzy w wersji audio.

Video
Video

Szereg koncepcji, narzędzi i idei w wersji video.

Audio
Audio

Audiopigułki wiedzy w drodze do pracy czy w – trakcie spaceru.

Artykuły
Artykuły

Do przeczytania w lub do pobrania w formacie pdf.

strefy wiedzy

WikiGamma
WikiGamma

Autorskie raporty, wartościowy know-how, pigułki wiedzy.

Gamma Q&A
Gamma Q&A

Odpowiedzi na często pojawiające się pytania z obszaru HR.

Artykuły eksperckie
Artykuły eksperckie

Artykuły związane ze szkoleniami eksperckimi.

Video
Video

WikiGamma w formacie video.

Recenzje książek
Recenzje, Stanowiska pracy

Recenzje książek, lista najpopularniejszych zawodów.

Artykuły
Artykuły, Artykuły cd., Prawo

Standardowe informacje z obszaru szkoleń.

ZOBACZ NAJBLIŻSZE SZKOLENIA

powiązane z tematem artykułu

Daj nam poznać TWOJE POTRZEBY

Zadzwoń do nas:

tel.:505 273 550,

ul. Farysa 64
01-971 Warszawa

Znajdź nas na mapie

Zobacz mapę

lub użyj formularza

ul. Farysa 64
01-971 Warszawa
NIP: 113-26-90-108


Strona należy do grupy Gamma realizującej szkolenia eksperckie, sprzedażowe, managerskie, farmaceutyczne oraz team building dla firm. Firma szkoleniowa 2021 roku.
© Konsorcjum Szkoleniowo-Doradcze Gamma spółka z ograniczoną odpowiedzialnością spółka komandytowa
Wszelkie prawa zastrzeżone. Szkolenia dla firm i administracji.